ROZJEZD

AddThis

další díl bestselleru konečně i pro tetky

Fifty shades of GAY

Z lochu

Bradley Manning chce být znovu mužem

Chelsea Manningová, kterou svět donedávna znal jako Bradleyho Manninga, prohlásila, že se zase cítí být mužem a chce být nadále oslovována jako Manchester U. Manning. Ke změně názoru došlo po třicetiminutovém pobytu v ženském oddělení věznice Sing Sing, kde si Manning odpykává pětatřicetiletý trest za vyzrazení státního tajemství. Vzhledem k tomu, že Manningová dosud neprošla fyzickou transplantací v ženu, vyjde její předělání zpět v muže levněji a lékaři jí prostě přišijí jen další mužské pohlaví.

Ekologie

Auta na silnice nepatří

Šest set čtrnáct cyklistů v dánském Esbjergu utáhlo cisternu plnou ropy téměř 27 metrů. Tím prakticky prokázali, že auta včetně nákladních nejsou k ničemu potřeba. Na základě jejich akce zakázala místní samospráva provoz motorových vozidel na pozemních komunikacích, čímž ušla další krok na cestě lidského pokroku. Kdy se konečně přidá Česká republika?

Z paty

Retro se vrací  


Voda se bude z marketingových důvodů nově prodávat jako Pivo light. 


Televize bude nově vysílat internet.  


Evoluce pokračuje. Prasata budou do 100 let inteligentnější než lidé. 

Podívaná

Top 10 miminek

Stejně jsou všechny stejný.

Užitečná pomůcka

Instantní nebe

Praktický dárek pro deštivé dny. Stačí časopis otevřít na této stránce a dát si ho nad hlavu. Hned je krásně. 

Z vesmíru

Facebook je out, říká David Hasselhoff


Server WikiLeaksLeaks zveřejnil, kdo všechno práská do WikiLeaks.  


„Iveta v televizi neblábolila proto, že by byla opilá, ale protože snědla mektarinku,“ tvrdí Rychtář.


Práva na životopis Steva Jobse koupil Microsoft.


Do českých kin letos přijde 3542 kultovních filmů.

Svět prsíček

Kuřata jsou vlastně voda

Po zjištění biologů, že většinu váhy kuřete tvoří voda (u českých mražených kuřat je to až 90 procent), vyňala česká potravinářská inspekce drůbež z kategorie potravin a přiřadila ji k nápojům. Kuřata se nadále budou prodávat v plechovkách, PET lahvích a v restauracích se budou nalévat do sklenic. Jejich rozměry se budou uvádět v litrech a přebytky lít do toalet. Mluvčí supermarketů změnu vítají a prohlašují, že v zájmu spotřebitele budou množství tekutin v kuřatech ještě zvyšovat.

Věštíme z lógru – Lekce 1

Spatříte-li na dně hrnku něco podobného, je čas na další kafe.

Jak si vyrobit atomovou bombu

1 – Připravte si vše potřebné pro výrobu atomové bomby.
2 – Vyrobte atomovou bombu. 

Heslo dne

Smrt reinkarnaci!

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Patnáct plus. Věk, kdy jsi byl zaražený trouba, nevěděls nic o sobě, natož o světě, a lepils doma letadla. Dneska to podle Emila Hakla frčí jinak! Píše o tom v Čilichili.

Komiks

Bedřich hledá práci.

Duel

Budou lítat stuhy, pravítka, kužely i památníčky. Údery penály i švihadly, boj v kabinetu i na kladině. Čeká vás duel gymnastky s gymnazistkou.

Fakebook

Jak to vypadá na fakebooku Miley Cyrus? Swingers párty, fotovoltaika, polystyren, fotosyntéza. Prostě nářez. Nebo jízda na kouli.

VÍCE ROZJEZD

2013 | 9 | Co bude po nás

Očkování proti chlastu

Fernetová vakcína pro předškoláky už je na cestě. Školky v Praze začaly nabízet dálkové studium. Pacienti si otevírají hubu na zubaře. Čistá pravda uprostřed čisté lži.

2013 | 7 | Experti na štěstí

Znáte nejchudší české milionáře?

Afričany ohrožuje zmutovaná surikata, veřejné záchodky rovnoprávnost, bída české milionáře a Jirka Bartoška se přestěhuje s festivalem do Mariánek. Víme první!

2013 | 6 | Nekonečno

V lékárnách začnou prodávat tablety

Den bordelů trhal návštěvnické rekordy. Po světě chodí kadeřník - heterosexuál. U malých Papuánců frčí Barbie s křenem. Matka moudrosti je senilní… A nebudeme to opakovat pětkrát!
Google+