ROZJEZD

AddThis

Stop přírodní diskriminaci

Dámské a pánské záchodky se sloučí

Na návrh švédské velvyslankyně přijalo Nevalné shromáždění OSN rezoluci o zákazu dělení veřejných záchodů na pánské a dámské. Návrh má podporu zejména ženských organizací, podle nichž jsou rozdíly mezi muži a ženami celkově zanedbatelné a navíc se fronty u dámských toalet zkrátí na polovinu. Ruku v ruce s novou rezolucí se ve všech členských zemích OSN zavedou půjčovny výměnných nasazovacích genitálií pro volný výběr způsobů vylučování. „Nenecháme se diskriminovat fašizující totalitou přírody,“ říká doprovodný text k přijatým opatřením.

Svět peněz

V USA uzákonili​ právo​ dětí​ pracovat

„Nikdo by neměl omezovat svobodu občanů mladších 12 let vydělávat peníze,“ uvedl mluvčí Amerického sdružení vykořisťovatelů. „Naše ekonomika bude díky tomu znovu konkurenceschopná s ekonomikami v Asii.“

Bleskovky

Intuice je významným zdrojem vědeckých objevů, vytušili vědci.


Příští filmový festival v Karlových Varech se bude konat v Mariánských Lázních.


Úřad pro boj proti korupci razantně zvýšil úrokové sazby úplatků.

Gratulujeme

Nová profesní organizace

Svaz českých marketingových manažerů na skupinové fotografii po úspěšném ustavujícím sjezdu.

Z dopravy

Oprava d1 bude stát 14 miliard

Firma Metromat, která zvítězila v tendru na jednu z největších státních zakázek posledních let, oznámila, že po dokončení rekonstrukce D1 se chystá i na G4, B2 a E7.

Bleskovky

Elektřina je židovské spiknutí, tvrdí nová konspirační teorie.


Hnutí za rovnost pohlaví se potýká s ostrou kritikou Sdružení proti diskriminaci. „Každý slušný člověk může mít pohlaví křivé, jak chce.“

Zázrak

Nezničitelný popel

Popel vytištěný na této stránce pomocí nejmodernějších technologií nelze zničit. I kdybyste ho spálili, uchová si jako zázrakem formu popela.

Energetika

Nešťastná náhoda

Z bezpečného úložiště radioaktivního odpadu v namibijském pohoří Brandberg omylem vylezla dvanáctimetrová surikata.

Média

Falešné zprávy jsou nejdůvěryhodnější

Podle amerického Kallupova institutu jsou lidé nejochotnější věřit informacím, které jsou zcela vymyšlené. Ve výzkumu, který prověřoval důvěryhodnost tří tisíc zpráv z agentur, médií a sociálních sítí, se s nejsnazším přijetím setkaly informace, které byly protichůdné skutečnosti, případně s nějakou skutečností neměly vůbec nic společného. Podle závěrů zprávy se tímto faktem zcela intuitivně řídí i velká světová média, do kterých se cokoliv blíže souvisejícího s realitou už roky vůbec nedostává. 

Byznys

Forbes zveřejnil žebříček nejchudších českých milionářů

Protože číst v době krize o nejbohatších miliardářích už nikoho nezajímá, začal časopis Forbes zveřejňovat žebříčky nejchudších českých milionářů. V seznamu chudáků najdete i čísla jejich účtů, na něž můžete těm, kterých se vám zželí, poslat nějakou tu korunu.

Výživa a lifestyle

Lékaři doporučují žvýkat jídlo 3000×

Doporučení diabetologů a odborníků na zdravou výživu zní jasně: žvýkejte každé sousto alespoň 3000krát. Tento proces má několik blahodárných účinků. Jednak je potrava po celé proceduře tak dokonale rozmělněná, že s ní pak už žaludek a střeva nemají žádnou práci. Druhak vás počítání jednotlivých žvýknutí přivede do stavu podobného meditaci, který přinese odpočinek vašemu mozku. Žvýkání také posílí řadu mimických svalů. No a v neposlední řadě takto spolknete maximálně 3 sousta denně, což brání přejídání.

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Každý se snaží podle možností plnit si svou představu o sobě. Být ve shodě s ní. Nebo se k ní aspoň blížit. Kdo má ale na takové záležitosti čas?
TOP 10
Znáte je z fotek. A pak dorazíte na místo a dojem z veleslavné turistické atrakce je v čudu. Někdy vás zaskočí davy turistů a prodavačů cetek, jindy zjistíte, že pohled hyzdí třeba panelák, který vám fotografové turistických prospektů zatajili. A většina z nás udělá totéž a pravdu na svých fotkách zatají. To od vás ale nechceme. Foťte turistické atrakce, jak je z obrázků neznáme. Brzy se tu dozvíte, co s nimi!

Komiks

Kolegialita aneb Bedřichovi kolegové jsou stvůry.

Duel

Duše se s tělem poprvé fest chytla už v písni ze 14. století. A co je vlastně lepší a důležitější, to se doteď nedařilo vyřešit ani těm největším kapacitám. Proto jsme tu my a náš nekompromisní duel.

Fakebook

Staňte se přáteli českých manažerů slasti. Zažijete orgasmus jako orangutan a naučíte se mluvit ňadry!

VÍCE ROZJEZD

2013 | 6 | Nekonečno

V lékárnách začnou prodávat tablety

Den bordelů trhal návštěvnické rekordy. Po světě chodí kadeřník - heterosexuál. U malých Papuánců frčí Barbie s křenem. Matka moudrosti je senilní… A nebudeme to opakovat pětkrát!
Google+