ROZJEZD

AddThis

Nový výzkum

Biologové dohánějí svět

Čeští odborníci z Ústavu analýzy mrňavých věcí zahájili výzkum kmenových buněk.

Čirá pravda

Čtyři z pěti HR manažerů jsou pro zavedení otroctví.


Zubní lékaři špatně nesou, že si na ně pacienti otevírají hubu.


Vlnu start-upů vystřídala vlna finish-downů.

 

Fuj!

Falešné potraviny znovu útočí

Česká obchodní inspekce pohrozila firmě Spojené pekárny Písek ukončením výroby, pokud bude i nadále své výrobky označovat jako „Pečivo z Písku“. Všechny odebrané vzorky totiž obsahovaly jen minimum písku. Pekárna slíbila nedostatek napravit.

Změna k lepšímu

Rasisté se spojují

Český svaz rasistů, polské hnutí Nesolydaryta s kolorowanymi, německé sdružení Golf und Adolf, turecká strana Türkye Bumtarat, Arabský džihád a další desítky rasistických organizací se sešly na ustavujícím kongresu Světové rasistické ligy. Po úvodních projevech šéfů jednotlivých organizací, za které každý řečník dostal rovnou nakládačku od ostatních, se delegáti kongresu shodli na společném hesle „My jsme nejlepší“ a na jednotném postupu proti sobě navzájem.

Skrytá reklama

Chtěli byste spořit, ale nemáte z čeho?

Vezměte si na spoření hypotéku! Robber bank vám bude úvěr na spoření úročit jen 5 procenty ročně při pravidelném splácení! Uspořte 5000 Kč měsíčně jen za 5250 Kč měsíčně! 

Okénko duševního zdraví

Informační dieta

Bleskově

Vědci se poprali o to, kdo má větší Impakt faktor.


Na internetu jsou k dostání desítky slevových serverů za výhodné ceny.


Školky v Praze začaly nabízet dálkové studium.


Na český trh míří BIO umělá hmota.

Neuvěřitelné

Muž, který předpověděl úplně všechno, se nemýlil

James Robin, jasnovidec z Norfolku, se systematicky zabývá tvorbou všech možných variant budoucnosti. Na rok 2014 například předvídá prohloubení hospodářské krize, stagnaci, hospodářské oživení, celosvětový bankrot a nebývalou konjunkturu. U potomka britského královského páru  předpověděl, že to bude  dívka, chlapec, hermafrodit, bezpohlavní bytost, mimozemšťan a zabržděné nadýmání. Pozoruhodné je, že se jasnovidec takřka u každé budoucí události trefí, svými úspěšnými předpověďmi už naplnil několik knih.

Medicína na postupu

Očkování proti chlastu

Parlament schválil povinné očkování dětí i dospělých proti alkoholu. Na očkované jedince nebude mít alkohol žádný vliv, budou ho proto moci vypít libovolné množství a následně např. řídit auto, provádět složité lékařské úkony či pracovat ve výškách. Vedlejšími účinky použití schválené vakcíny jsou motání při chůzi, ztráta koordinace pohybů, zvýšená potřeba sociální komunikace a ranní nevolnost.

Uvěřitelné

Prokrastinace je vlastně práce

Na jednoduchý trik, jak zabránit prokrastinaci, tedy bezcílnému odkládání úkolů na později, přišli v americké firmě Moodle. Prokrastinaci tu nastavili jako hlavní pracovní náplň, která se na konci měsíce hodnotí a její výsledky zaznamenávají. Zaměstnanci, kterým se prokrastinace nově vnucuje, ji začali považovat za nenáviděný úkol a snaží se ji co nejdál odložit usilovnou pracovní činností. Jiný způsob boje s prokrastinací používají velcí výrobci v Číně, kde se za odkládání práce střílí.

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Klasická situace – když se nám nelíbí přítomnost, utíkáme do budoucnosti, a když se nám nelíbí budoucnost, vracíme se volky nevolky do přítomnosti. Máme to v genech, adorovat budoucnost a prchat od ní.

Komiks

Pozoruhodné příhody mistra hrobaře a jeho učedníka

Komiks

Bedřich prověřuje přísloví.

Duel

Mladej vystartoval na staršího. Velká bitva o kus místa v dívčích srdcích. Chcete vědět, kdo koho vyškolil?

Fakebook

Jak to vypadá na Fakebooku nejslavnějšího ochránce slabých a bezmocných Josefa Bodyguarda Rychtáře? A co dělá Džambulka?

VÍCE ROZJEZD

2013 | 7 | Experti na štěstí

Znáte nejchudší české milionáře?

Afričany ohrožuje zmutovaná surikata, veřejné záchodky rovnoprávnost, bída české milionáře a Jirka Bartoška se přestěhuje s festivalem do Mariánek. Víme první!

2013 | 6 | Nekonečno

V lékárnách začnou prodávat tablety

Den bordelů trhal návštěvnické rekordy. Po světě chodí kadeřník - heterosexuál. U malých Papuánců frčí Barbie s křenem. Matka moudrosti je senilní… A nebudeme to opakovat pětkrát!
Google+