Šmrnc

Jak to je a bude?

V Čilichili můžeme klidně poslat modelku do budoucnosti, aby si pokecala se svojí prapraneteří. Dají si nějaké ty amarouny, mrknou na fotky a tak. Znáte to.

  • Foťák: Michael Kratochvíl
  • Spojka do světa módy: Lenka Cíznerová
  • Modelem stály: Lucia a Bára Černých
  • Návrháři : Ivana Kaňovská a Pavel Berky
  • Líčila: Kačenka Lorencová

Děkujeme za možnost fotografování v prostorách kavárny a galerie DOX.

AddThis
Kristepane! Sklolaminátový top, latexové body – Ivana Kaňovská.

Kristepane! Sklolaminátový top, latexové body – Ivana Kaňovská.

To jsme my! Vlevo: Šaty z hedvábí, Marlen – Pavel Berky. Vpravo:  Kovový top a sukýnka, tylové body a legíny – Ivana Kaňovská.

To jsme my! Vlevo: Šaty z hedvábí, Marlen – Pavel Berky. Vpravo:  Kovový top a sukýnka, tylové body a legíny – Ivana Kaňovská.

Ňam, co to máš dobrého?  Vlevo:  Silikonové rukávy, kovová podprsenka, tylový top a legíny, boty s návleky – Ivana Kaňovská.  Vpravo: Kalhoty z hedvábí,  sako z vlny – Pavel Berky. Boty – Dior.

Ňam, co to máš dobrého? Vlevo: Silikonové rukávy, kovová podprsenka, tylový top a legíny, boty s návleky – Ivana Kaňovská. Vpravo: Kalhoty z hedvábí, sako z vlny – Pavel Berky. Boty – Dior.

Ahoj, měj se hezky! Vlevo: Krátke šaty z hedvábí, Marlen – Pavel Berky. Boty – Blink. Vpravo: Latexový top, latexové legíny, kovový korzet s plastovou sukní,  boty s návleky – Ivana Kaňovská.

Ahoj, měj se hezky! Vlevo: Krátke šaty z hedvábí, Marlen – Pavel Berky. Boty – Blink. Vpravo: Latexový top, latexové legíny, kovový korzet s plastovou sukní, boty s návleky – Ivana Kaňovská.

AddThis
0 comments

Čumenda

Svět podle Maddie

Theron Humphrey dělal fotografa v dobré firmě, měl dost peněz a máma na něj mohla být pyšná. Ale z focení dalších a dalších produktů na prodej mu bylo smutno.

Pokec

Čechy v České republice nechceme

Autor recesistické iniciativy Čechy v ČR nechceme by mohl být reinkarnací Jaroslava Haška. Salonní intelektuál a notorický provokatér, který používá humor jako zbraň hromadného ničení blbů. Jeho parodování rasistických výkřiků na internetu budí takový ohlas, že kvůli výhrůžkám od nácků radši vystupuje pod pseudonymem Karel Roztočil. Klidně by si ho ale mohl změnit na Vytočil.

Podobné články: Šmrnc

2013 | 10 | Gymnazistka

A jsou fuč

Rodiče nečekaně odjeli. Gympláci bývají rychlí, takže zorganizovat celonoční mejdan netrvá ani hodinu. Jak takovéhle akce končí, víte sami...

2013 | 7 | Experti na štěstí

Cesta z města

Do přírody nemusíte nutně vyrazit oblečená jako lesní žena. Módní bloggerka si vybrala modely od návrhářky Jany Minaříkové. A jsou to takové kousky, že budou všichni kanci čubrnět.

2013 | 6 | Nekonečno

Poslední holka na Zemi

Představte si, že máte stroj na věčné mládí. Všichni ostatní kolem vás už jsou mrtví, takže na sebe můžete hodit cokoliv. Oblíkáte se už jen sami pro sebe a zkoušíte ty nejbláznivější kombinace ze všech. Vžít se do role nesmrtelné osamělé dívky dokonale dokázala blogerka Kaa z blogu Infitatis.
Google+