ROZJEZD

AddThis

Dobré zprávy

Říp už nebude hyzdit krajinu

Už jen několik měsíců bude zřejmě pahorek zvaný Říp rušit výhled do volné roviny u Roudnice nad Labem. Kopec leží na soukromém pozemku a majitelé uvažují o jeho prodeji německé těžařské společnosti Shuter Teppichland GmbH. Ta zde zřídí lom a kopec rozláme na kvalitní čedičový štěrk. „U kamene nebudeme šroubovat cenu. Bereme to jako službu českému národu a státu,“ prohlásil mluvčí těžařů Reinhard Henlein, „milujeme tuto zemi, vlastně už jsme ji přijali za svou. Po Řípu bychom rádi zbavili Vlašimsko zátěže zvané Blaník.“

Kulinářské trenky

V pekárnách je zase veselo

Propady prodejů těstového zboží jsou u konce. Novou konjunkturu zajistila pekařům lábuska, tučnější, celozrnná, lépe prohřátá varianta kaiserky.

Ekologická katastrofa

Z jaderné elektrárny unikl obohacený buran

Ze světa

Pro lidi s ekzémem začínají developeři stavět atopické byty.  


Tragédie: analogoví nomádi zmasakrovali digitální nomády.


Zpěvák, herec, skladatel a obilí Daniel Landa znovu navždy opustil showbusiness a pouští se do klidnější kariéry odrazky.

Kultura pro dříve narozené

Rapper Řezník chystá dobročinné turné po domovech pro seniory. Turné nese název „Poslední povyražení“ a startuje na podzim.

Zdravý životní styl

Kyslík je jen pro slabý

Antibreathariáni, kteří se vyvinuli z radikálních breathariánů, odmítají už nejen jíst a pít, ale i přijímat vzduch. Dýchání je podle nich vraždou na mnoha mikroorganismech poletujících vzduchem. Někteří antibreathariáni tvrdí, že žijí bez dýchání už desítky let a vede to ke zvýšení pohody, zdraví a duševního klidu. Jako důkaz představují např. mumii faraona Tutanchamona.

Ze světa

Nejmocnější organizací světového podsvětí se stala FIFA. 


V Japonsku se narodil muž se třemi nosy. Jeden je v podpaždí a při každém připažení smrká. 

Berlín už není dost autentický, mekkou hipsterů se stal Temešvár.


Vědci nevylučují. 

Kulinářské trendy

V New Yorku otevřela první restaurace, kde se nejí

Na Manhattanu je od 1. září v provozu první luxusní restaurace určená výhradně k focení pokrmů. Objednaná jídla je pro uchování estetického dojmu zakázáno konzumovat, je ale možné si je dosyta nasvítit, zaostřit a z různých úhlů vyfotografovat. Restaurace je napojena na ultrarychlé připojení pro okamžité sdílení fotek na sociálních sítích a zaručuje svým hostům, že jejich jídlo poputuje po skončení privátní fotosession rovnou do septiku, aby si ho nemohl vyfotit nikdo jiný.

AddThis
1 comments
krystofl95
krystofl95

Já bych třeba nechtěl jít do té restaurace, kde se nejí. To by se mi na to jídlo sbíhaly sliny... :-D

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Emil Hakl si s chutí dopřává půl kila gorgonzoly dolce. Teda když mu ji Vietnamka nezalije božkovskou zelenou.

Komiks

Ideální šláftruňk podle Bedřicha? Trojka.

Duel

Pivo, nebo víno? Někdo má jasno, někdo se v restauraci rozhoduje pokaždé znovu. Proto jsme připravili souboj dobrot.

Fakebook

Tak maličký a už má Fakebook… Princ George, syn Kate Middletonové a prince Williama, má prostě odmalička na růžích ustláno. A dost to píchá.

VÍCE ROZJEZD

2014 | 9 | Z pole do metropole

Princ George utrhal nožičky mouše

Britský následník následníka následníka trůnu se připravuje na život vladaře a zabíjí malé tvory, kulturisti jsou vlastně ženy a vědci objevili těstosteron.

2014 | 7 | Tábor

Epidemie kataru v Kataru

Situace na Středním Východě je dost podělaná, budova České televize se roztekla dobrem a objevil se beznohý muž, kterému se potí ruce. A to zdaleka není všechno z našeho Rozjezdu.

2014 | 6 | Latinos

Zemi minul obří hemoroid

Televize natáčí o gay vojácích, průvodčí budou chodit v plavkách a mimozemšťané si povídají s hmyzem. To vše a mnohem víc v našem Rozjezdu.
Google+