Téma

Berete si zde přítomného delfína?

Když máte pomalu věk na to se usadit a chybí vám vhodný protějšek, nemusíte truchlit. Každý problém má řešení, a když nejsou lidi, pořád ještě zbývají hadi, hrnce a věžáky.
AddThis

Vzít si zvíře

Žena a had
V roce 2006 oznámila Indka Bimbala Dasová své rodině, že se zamilovala do hada. Následně s ním vstoupila do manželství. Slavnosti se zúčastnilo víc než 2000 lidí, protože byli přesvědčeni, že toto manželství jim přinese štěstí. Jediný, kdo chyběl, byl had, který se nechal zastoupit kovovou soškou.
 
Žena a delfín
Američanka Sharon Tendlerová se během dovolené v Izraeli zamilovala do delfína jménem Cindy. Přes ženské jméno byl Cindy dominantní samec delfíního hejna a Sharoninu lásku na první pohled opětoval. Po patnáctileté známosti oba šťastní milenci stvrdili manželství polibkem a slanečkem.

Muž a pes
Indický farmář P. Selvakumar za mládí ubil na poli kamenem psa a od té doby ho stíhaly neduhy, ochrnul a částečně ohluchnul. Na radu astrologa se dvacet let starý hřích pokusil odčinit tím, že si v místním chrámu vzal za ženu fenku jménem Selvi. Tu už snad nebije.

Muž a koza
V Súdánu musíte být velmi opatrní, když si chcete s někým něco intimního začít. Platí tu totiž zákon, který předepisuje, že pokud se muž vyspí s ženou, musí si ji okamžitě vzít, aby ochránil čest její rodiny. V roce 2006 byl tento zákon aplikován i na samičku nelidského původu. Charles Tombe byl přistižen při intimních hrátkách s kozou, byl donucen se s ní oženit a přinést věno jejímu majiteli.

Muž a umírající kočka
Devětatřicetiletý německý poštovní úředník Uwe Mitzscherlich opravdu miloval svoji astmatickou kočku Cecílii. Poté, co mu veterinář oznámil, že Cecílie co nevidět zdechne, rozhodl se s ní oženit. Úřady bohužel takový svazek odmítly posvětit, a tak roli oddávajícího sehrála najatá herečka, která za 300 eur cash pomohla nebožákovi i jeho zvířeti splnit sen.

Vzít si stavbu, vzít si věc

Žena a zeď
Švédka Eija-Riitta Wallis Winther Arja Nikki Lee Eklöf se prý do Berlínské zdi zamilovala, když ji poprvé viděla v televizi. Začala zeď pravidelně navštěvovat, a přestože kvůli ostraze nemohla svou lásku projevit fyzicky, přijala v roce 1979 zeď za muže a změnila si jméno na Eija-Riitta Berliner-Mauer. Když o deset let později celý svět slavil, Eija-Riitta truchlila, že jejího milovaného chotě bourají bagry. Do Berlína prý od té doby nezavítala, namísto toho má doma repliku zdi v její původní podobě.

Žena a věž
Paní Berlínská-Zedná není ve svém zaměření sama. Bývalá vojačka ze San Franciska Erika LaBrie se beznadějně zamilovala do Eiffelovky. V roce 2008 svůj vztah zlegalizovala, a dokonce si změnila jméno na Erika Eiffel. Předtím sice měla dlouhodobý vztah s lukem a velmi jí záleží na plotu u jejího domu, nicméně jejím jediným skutečným a oficiálním závazkem je ten, který má k Eiffelově věži.

Žena nevěrná mrakodrapu s náklaďákem
Objektofilů mezi námi prostě chodí celá řada. Američanka Maria Griffinová trpěla frigiditou až do okamžiku, kdy dosáhla spontánního orgasmu při pohledu na Chryslerův mrakodrap. Nakonec se ale pohledná brunetka na Valentýna 2011 provdala za náklaďák. Následně se pochlubila novinám, že jejich sexuální život je úchvatný. Šťastný ženich se k věci nevyjádřil.

Žena a horská dráha
Láska se dokazuje činy. Amy Wolfová z New Yorku se provdala za horskou dráhu, na které absolvovala více než 3000 jízd. Předtím měla vztahy i s jinými věcmi, ale teprve horská dráha ji přiměla do toho praštit.

Muž a polštář
Korejec Lee Jin-gyu je zapřisáhlý otaku neboli geek ujetý na počítačových hrách. Svou zálibu dotáhnul do nových dimenzí v okamžiku, kdy si zakoupil obří polštář zvaný dakimakura s vyobrazením manga hrdinky Fate Testarossa. Nejenže s ní začal sdílet lože (od čehož polštář je), ale začal s ní chodit na veřejnost, bral ji do kina a večeřel s ní v restauracích. Nakonec si ji v roce 2008 vzal za ženu. Neví se jen, jestli si bude pořizovat Fate novou, když se mu ta stará sepere.

Muž a nafukovací dinosaurus
Jeden díl americké televizní show Má podivná závislost se zabýval vztahy s nafukovacími věcmi. Muži, kteří se zamilovali do svých nafukovacích panen, v něm vypadali ještě normálně. V pořadu se ale také objevil chlapík jménem Mark, který se zasnoubil se svým nafukovacím dinosaurem. Takovým tím do vody, co vypadá jako malý kulatý raft se žlutou hlavou. No, snad to nepraskne. 

Poznámka

Chudáky, kteří si vzali krávu, svini, slepici, prase, vola nebo osla, jsme do přehledu nezahrnuli, protože je jich všude dost.

Vzít si sám sebe

Umělkyně
V roce 2003 se nizozemská umělkyně Jennifer Hoesová provdala sama za sebe. Šlo o velký obřad za přítomnosti kompletní rodiny a přátel. Jennifer v bílých svatebních šatech se v den svých třicátých narozenin prostě rozhodla, že nejlepší život a nejnaplněnější vztah prožije sama se sebou. I po jedenácti letech je prý spolu stále šťastná. Není v tom ale sama. Sám se sebou měl svatbu také Číňan Liou Jie a slečna Čchen Wej-ich z Tchaj-wanu.

 

AddThis
1 comments
Jarka
Jarka

wow! jen čumím :-D

Téma

Kdo je kdo v rodokmenu

S tím, jak se široká velkorodina rozdrobila na nukleární minirodiny, ztratila se spousta slov, která přesně definovala příbuzné. Mrkněte na náš slovník spisovné příbuzenštiny.

Hustý čtení

Vezměte list, postavte na něj špendlík a na špendlík slona

Kdysi se o nich psalo ve sci-fi. Jules Verne něžněl nad představou křišťálového skla, které v oknech ponorky odolá obřímu tlaku. James Bond měl k dispozici nepřetrhnutelné lano namotané v hodinkách a komiksy popisovaly hrdiny střílející pavučinu. Dnes se o supermateriálech dočítáme v novinách pomalu každý den. Navíc o tak podivných, že by se z toho Spiderman omotal vlastní sítí a šel se s Jamesem Bondem potopit do moře ke kapitánu Nemovi.

Podobné články: Téma

2018 | 10 | Holky & koně

Holky a hřebci a hnůj

„Máme ve třídě koňařku, je to nafoukaná čúza, pro kterou jsou všichni póvl. Spolužačky jí nemůžou přijít na jméno, ale zároveň jí všechny lezou někam jen proto, aby se občas mohly povozit. Fakt nechápu. Anebo plno jiných holek tak šílí po koních, že chodí zadara uklízet někam do stájí hnůj. Pochopila bych, kdyby to byla záliba sem tam nějaké holky, ale z koní šílí snad úplně všechny. Proč jako?“ – Zpovědnice.cz

2018 | 10 | Holky & koně

Holky byly u koní vždycky v převaze

Zdenu Motyginovou přivedl ke koním dědeček povozník. Jezdí odmalička, koním se věnuje syn i manžel a k tomu dělá šéfredaktorku časopisu Jezdectví. Ideální zdroj informací o čemkoliv se čtyřmi kopyty a hřívou.

2018 | 10 | Holky & koně

Koňský kšeft aneb Jak se na tom hrabe

Kůň je nákladný mazlíček, stejně jako třeba golf nebo jachting. Ale na první pohled to nemusí být vidět...
Google+