Pavlač Emila Hakla

AddThis

www.emilhakl.cz

V momentu, kdy webová síť nahradila televizi, začala etapa, v níž jsme momentálně až po uši. Lidi se přestali dívat na to, co jim pár mihotavých kanálů servírovalo k uvěření, a začali si vybírat, na co se chtějí dívat, případně koho se ptát. Časem se ukázalo, že od chvíle, co si lidi mohli začít svobodně vybírat, co je zajímá, musí hoši v Pentagonu fasovat neurol / alternativně láhev na osobu a den, aby monitoring zvládli bez psychického úrazu. Z portálů kape sliz, krev a jiné nepěkné tekutiny.

Web je zpráva o lidstvu. Možná první nezkreslená, neideová. A jelikož web bude v dohledné době nahrazen něčím novějším, pokusme se o zhodnocení starého dobrého www – co přinesl špatného, co dobrého: Webová populace se liší od newebové (je vůbec taková?) tím, že je mnohem profesionálnější. Od špiček, co jim každé kliknutí na obrázek nacpe kapsy zlaťáky, až po ty, jež motivuje čirá radost. Web je encyklopedie všeho. Svou jeskyňku si tam najde psychopat vedle hysterika, fajn člověk vedle zástupu vysmátých Jájin. Všichni mají možnost se potkat se všemi. Na tohle už Bible nestačí, to je její pokračování.

Doufejme, že to s tím nahrazováním webu nebude horké. Má sice něco přijít, co se zatím pracovně nazývá Postinternetová generace, ale odkud to přijde, nevíme. Pro nás je hlavní, že když tamta bude post, my můžeme v klidu zůstat u svých krabiček Velkého Manitoua a dál mydlit přeposílky linků, odkazů, zkrátka pokračovat v provozu.

Zpráva anonymního webonauta (vyslechnuto): Jsem na webu svejch dvacet hodin denně a vyhovuje mi to. Akorát se moc nevyspim.

AddThis
0 comments

Rozjezd

Rozjezd

Petr Čech má pod přilbou helmu a další kecy, lži a zprávy z domova.

Téma

Držáci z Youtube

Životnost YouTubové celebrity se počítá na hodiny, výjimečně na dny. Mrkněte se na lidi, co se zvládají udržet na vrcholu už roky.

Podobné články: Pavlač

2016 | 10 | Instantní strach

Dospívající

Emil Hakl si zavzpomínal na to, jak se žilo bez mobilů a neustálého připojení k internetu. V té době ještě chtěl mít porscháka a žít jako vandrák.

2016 | 9 | Teenageři 2.0

Dospívající

Emil Hakl si zavzpomínal na to, jak se žilo bez mobilů a neustálého připojení k internetu. V té době ještě chtěl mít porscháka a žít jako vandrák.

2016 | 7 | Dovolená na kanapi

Pro většinu lidí je domov

Emil Hakl se má. Na dovolené je totiž pořád...
Google+