ROZJEZD

AddThis

Stručně

Nejnaštvanější muž na světě zmlátil komisaře z Guinnessovy knihy rekordů. 


Na festival současné české poezie nepřišli už ani básníci. 


Člověk by měl vypít nejméně 17 litrů tekutin za den, tvrdí výzkum Asociace majitelů veřejných toalet. 


Internetu je moc, za chvíli vybuchne, varují vědci. 


Nová móda: po šátcích a krosničkách se mimina nosí ve futrálech na pozoun. 

Miminka

Nejhnusnější dítě měsíce

V březnu vyhrává naši fotosoutěž Tobiášek Zuna z Kroměříže. Gratulujeme a posíláme rodičům antidepresiva v dárkovém balíčku!

Budoucnost sportu

Biatlonistky poběží nahé

Průzkumy veřejného mínění během olympiády v Soči zjistily, že 70–85 % lidí nezajímá sportovcův výkon, ale jen jeho nahé tělo. Mezinárodní olympijský výbor se rozhodl vyjít společenské poptávce vstříc, a tak na dalších olympiádách (i zimních) budou sportovci závodit nazí. „Vracíme se k antickému ideálu a vyšší divácké návštěvnosti,“ prohlásil k tomu předseda MOV Tomas Bach. „A pokud jde o zimní hry, ty už se konají v takovém vedru, že zdraví sportovců nebude nikterak ohroženo, naopak.“

Svět emzáků

Proč učitelé nečůrají?

Podle britského serveru Conspiracy Today jsou učitelé na všech stupních škol mimozemského původu a snaží se ovládnout lidstvo. Hlavním důkazem je podle serveru fakt, že ještě nikdy nikdo neviděl učitele jít na toaletu. „Ty bytosti mají úplně jiný metabolismus,“ tvrdí článek, „vylučují tekutiny potem, který vzniká při řvaní a mlácení ukazovátkem o lavici.“ Britská asociace kantorů se proti nařčením brání oficiálním dokumentem dešifrovaným v projektu SETI, který přibližně ze souhvězdí Střelce zachytil radioteleskop Arecibo v Portoriku.

Pohled do budoucna

Ptáci na planetě končí

Z důvodu zvýšení bezpečnosti leteckého provozu přistoupila OSN k programu likvidace veškerých opeřených létavců. „Nebezpečí, že ptáci vlétnou do leteckých motorů a způsobí katastrofu, je příliš velké. Stálo už mnoho životů,“ uvedl někdo z OSN, jehož jméno si stejně nikdo nepamatuje. Program začne příští měsíc, do konce roku by měly být zbytky ptačí populace vystříleny i v nejzapadlejších koutech planety. „Důležité je, aby nebyl narušen ekosystém. Takže vypálíme rovněž stromy, které někteří ptáci opylují, zničíme hmyz, který by se bez ptáků přemnožil, a otrávíme rybičky, které dosud chytali ledňáčci,“ uvádí zpráva o zavedení programu.

Užitečné

Předpověď počasí na doma

Uvnitř bude zítra jasno až polojasno, bezvětří, srážky jen výjimečně. Nejvyšší denní teploty mezi 16–23 stupni Celsia, nejnižší noční taky. V odpoledních hodinách očekáváme od západu všechno jako předtím. 

Celebrity

František ringo čech má nohy. 


Zdeněk Pohlreich se stal zlatým vředem plesu gastroenterologů. 


Jaromír Jágr neexistuje. Je to jen reklamní trik, potvrdila agentura Sáčko and Sáčko. 

Rychlý snář

Sysla za pohovkou našikmo ku zdi moduritový parník přitloukajícího viděti

 =
Divné sny míti

Inzerce

Placebo Viagra 3D

Pokud jste impotentní, nevzdělaní a mentálně zaostalí, vystřihněte si tento prášek, spolkněte a nechte svou psychiku působit! 

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Ženy na mužích fascinuje šílenství. Musí ovšem jít o pravého magora – nic, co by se dalo natrénovat. Píše v Čilichili Emil Hakl.

Komiks

Bedřich z rozjetého večírku nikdy neodchází sám. Jde ve dvou, někdy i ve třech.

Duel

Někdo říká, že láska bez sexu nestojí za nic, a jiný, že bez lásky nestojí. Nebo tak něco. Každopádně je souboj lásky a sexu věčný.

Fakebook

Pavel Novotný je podle sebe sama nejlepší bulvární hyena u nás. A má koule. Teda pokud mu je Lucie Bílá už dávno neuřízla. Jak píše na jeho Facebooku.

VÍCE ROZJEZD

2014 | 3 | Brno jako Brno

Lobotomie je trendy

Feministky bojují za pohlavní stereotypy, ateisti půjdou do nebe a psům z toho vstávají uši hrůzou. To všechno v pořádném rozjezdu.

2014 | 2 | Jak prorazit na webu

Zaběhl se šváb

Petr Čech má pod přilbou helmu a další kecy, lži a zprávy z domova.

2014 | 1 | Německo na talíři

Sexy muži mají malý penis

George Clooney se ukázal na veřejnosti bez podprsenky a další kecy, lži a zprávy z domova.
Google+