Téma

Guruové pro lůzry

V roce 1970 vypustil Eric Weber (mimochodem kreativní ředitel reklamky Saatchi & Saatchi) do světa knihu „How to Pick Up Girls“ neboli „Jak balit holky“. Šlo o nevinný a vtipný manuál, který si na nic jiného než na legraci nehrál. Jenže knihy se prodaly skoro tři miliony kusů a spoustu lidí napadlo, že se na něčem takovém dá dobře vydělávat.

AddThis
Mehow

Mehow

BradP

V záhlaví jeho internetové stránky se skví titul „Number 1 Pick Up Artist in the World“. Kdo ho za nejlepšího světového baliče zvolil, není jasné, stejně jako není jasné, proč je někdo ochotný vypláznout 3500 dolarů za absolvování jeho kurzu. Bradova kniha „Instant Attraction“ (Okamžitá přitažlivost) vyjde laciněji, prodává se v přepočtu za asi osm stovek. Najdete v ní například seznam úvodních frází, které okamžitě zaujmou každou ženu, schéma, podle kterého budete moct sestavit své vlastní neodolatelné konverzační rošády, a rady, jak udržet ženin zájem. Jako bonus jsou v nabídce instrukce, jak se vyhýbat konfliktům, a měsíční přístup do mistrova klubu 30/30 (což znamená třicet žen za třicet dní).

Mehow

Guru s vlastním jménem Michal Pospieszalski je studentem už zmíněného Mysteryho. Jeho metoda je založená na technikách zvyšování mužova sebevědomí. Mehow sám vypadá jako hráč Dračího doupěte, který se rozhodl, že bude metrosexuálem, takže minimálně u něj nic než umělé zvyšování sebevědomí fungovat nemůže. V baličské komunitě se proslavil sérií videí, kde cestuje po světě a svádí nejkrásnější ženy všech kontinentů. Provozuje také YouTube kanál Mehowtv, na kterém demonstruje základy svých strategií (když to funguje ve videu, tak to musí být pravda, žejo.).

Neil Strauss

Holohlavý skřítek, který nechal širokou veřejnost nahlédnout do zákulisí balicích umělců knihou „Hra – Ze zákulisí tajné společnosti mistrů svádění“. Víc než u jiných kolegů se u něj spekuluje o tom, že ho dámy ve skutečnosti nezajímají. V hlasování na serveru „gay-or-straight“ dosáhl krásných 72 % v duhové části spektra.

David DeAngelo

Expert známý pod přezdívkou Ebenový divoch sice nevymyslel žádnou originální metodu, ale byl o to schopnější marketér. Jako první začal organizovat placené semináře a celkově se považuje za prvního opravdového šíbra balicího byznysu.

Mystery

Další světová jednička v balení, vlastním jménem Erik Von Markovik. Proslavila ho televizní šou The Pick Up Artist, chlupatý cylindr a kniha „The Mystery Method“. Ta je údajně založená na principech behaviorální psychologie a poprvé se v ní objevily dnes všeobecně používané termíny jako „pravidlo tří vteřin“ nebo „peacocking“ – zásada mít na sobě jeden kus nápadného oblečení, který slouží k upoutání pozornosti.

Dave M.

Provozovatel stránky insiderinternetdating.com, který se zaměřil na svádění virtuální. Jeho metoda je založena na přednastavených konverzačních schématech, která uživatel jednoduše kopíruje do chatů a internetových seznamek. Sám majitel jimi údajně za čtyři roky zmámil skoro čtyři stovky žen. Návod stojí šedesát dolarů, a jak vás autor velkým písmem několikanásobně ujistí, určitě se to vyplatí, protože metoda je vědecky ověřená.

Allen Reyes

Autor nátlakové metody zvané Gunwitch. Ta ignoruje složité fráze a vědecky vykoumané řečičky a jde přímo a neodbytně na věc. Autor upozorňuje, že aplikace jeho metody má dva možné výsledky – buď skončíte se ženou v posteli, nebo s pepřovým sprejem v očních bulvách. Věrný svému agresivnímu životnímu stylu skončil Reyes v base poté, co postřelil svoji přítelkyni.

Wayne Elise

Bývalý varietní umělec a komik známý coby Žonglér. Je proponentem „přírodního přístupu“, který odmítá psychologické triky a vede své žáky k tomu, aby byli vtipní, milí a přirození. Pročež ho kolegové nemají moc rádi.

AddThis
1 comments
Marcel Suli Suleiman
Marcel Suli Suleiman

Universální žurnalista:Jiří Holubec by mal vytiahnut hlavu zo zadku a najprv cosi skusit nez odsudit :) PS: Niell napisal autobiograficky roman a nie manual ako to mnohi luzri chapu (napr universalni zurnalista) - holt uskalia zakladov literatury (nie zurnalistiky) mozu zmiast aj skusenych borcov v pisani bulvarnych zvratkov.

Téma

Od špinavce po krále

Že jsou všichni stejní lumpové a podvodníci? Ale kdeže. Zatímco jeden si zaslouží leda kastraci či plivanec do obličeje, od jiného by se personalisté mohli učit, jak hledat dlouhodobá win-win řešení pro všechny zúčastněné. Jaké stupně kvality tedy u donchuanů rozlišujeme?

Téma

Vyhrát může vždycky jenom jeden

Na donchuany se z neznámého důvodu lepí víc žen, než by si zasloužili. Je to dar, nebo soustava vzorečků a analýz? Našli jsme dva mladíky, kteří balí holky po tuctech. Prozradili nám, co je za tím. Teda s podmínkou, že jim dáme falešná jména.

Podobné články: Téma

2018 | 10 | Holky & koně

Holky a hřebci a hnůj

„Máme ve třídě koňařku, je to nafoukaná čúza, pro kterou jsou všichni póvl. Spolužačky jí nemůžou přijít na jméno, ale zároveň jí všechny lezou někam jen proto, aby se občas mohly povozit. Fakt nechápu. Anebo plno jiných holek tak šílí po koních, že chodí zadara uklízet někam do stájí hnůj. Pochopila bych, kdyby to byla záliba sem tam nějaké holky, ale z koní šílí snad úplně všechny. Proč jako?“ – Zpovědnice.cz

2018 | 10 | Holky & koně

Holky byly u koní vždycky v převaze

Zdenu Motyginovou přivedl ke koním dědeček povozník. Jezdí odmalička, koním se věnuje syn i manžel a k tomu dělá šéfredaktorku časopisu Jezdectví. Ideální zdroj informací o čemkoliv se čtyřmi kopyty a hřívou.

2018 | 10 | Holky & koně

Koňský kšeft aneb Jak se na tom hrabe

Kůň je nákladný mazlíček, stejně jako třeba golf nebo jachting. Ale na první pohled to nemusí být vidět...
Google+