Téma

Když se holky shodnou

Poprosili jsme šťastné a úspěšné ženy, které známe, o příklady mužů, kteří jim připadají skvělí. O obyčejné chlapy z okolí, na něž holky letí. Dostali jsme patnáct tipů, na kterých se shodly víc než tři ženy. Z těch patnácti se s námi bylo deset ochotných bavit, samozřejmě anonymně. A tady máte to nejlepší z jejich odpovědí.

AddThis

Kolik jste měl holek?


Víc než 100 to nebude.


Já to nikdy nepočítal, nebude to nic dramatického, třeba 30 až 40.


Přiměřeně. Kolik není vůbec důležité. Někomu stačí k pochopení ženské bytosti jedna žena a jinýmu nepomůžou stovky. A ten první bude daleko větší mistr.


Tak, každý týden se někdo najde...

 

Kdy vám došlo, že na holky fungujete?


Někdy tak ve třinácti. Ale to jsem vůbec netušil, co to znamená. I pozdějc jsem byl romantik. To, že s holkou nemusím chodit, abych s ní mohl spát, mi došlo mnohem mnohem později.


Relativně pozdě, nějak před třicítkou. Předtím jsem byl ten stresovaný typ, co se snaží něco hrát, a v tom věku u mě proběhla taková sebereflexe. Uklidnil jsem se a začal se chovat  přirozeně. A to stačí.  


Asi při první práci v baru. To jsem čuměl. Fór je asi v tom, že když se na něco soustředíte, jako třeba na práci, tak se chováte přirozeně a to je pro druhé pohlaví atraktivní. Že jste dobrý a děláte, co máte. Ale jsou samozřejmě období, která sebevědomí nepřejí. Paradoxně a zároveň logicky k nim patří hledání protějšku. 


Já si s holkama rozuměl vždycky. Trávil jsem s nimi víc času už na pískovišti. 


Fungování přichází ve vlnách. Není to tak, že by chlapovi ve dvanácti letech řekla spolužačka, že je hezkej kluk, a od té doby by měl vystaráno. Za deset let se s ním může rozejít jeho milovaná s tím, že je úplný debil. Myslím, že ženy na chlapech přitahuje jejich vnitřní sebejistota, a ta závisí na spoustě vlivů.

Dostal jste každou, kterou jste chtěl? 


To určitě ne. 


Ani náhodou. Kdysi jsem četl nějakou stať o ženách od Miloše Kopeckého a on tam psal, že každý muž přitahuje nějaký typ ženy. A že každý, včetně Miloše Kopeckého, má ženy, které ho budou vždycky milovat a jeho nebudou vůbec zajímat a obráceně. A že s touhle přirozeností se nedá nic dělat.


Nevím, jestli úplně každou, ale úspěšnost jsem měl velikou. Moje strategie byla „nebýt jako ostatní“. Zatímco moji spolužáci se předváděli a dělali ramena, já byl galantní džentlmen.
Zažil jsem jednu, na kterou nefungovalo vůbec nic. Když už jsem nevěděl co, tak jsem se jí na rovinu přiznal. Že jsem do ní blázen a že vidím, že to nikam nesměřuje, tak že se radši přestanu snažit a nebudeme se vídat. Ona mě v tom nechala podusit a až za půl hodiny po odchodu mi poslala zprávu, ať se vrátím. Vrátil jsem se a už jsem s ní zůstal. Máme krásnou dceru.

Podle čeho si vybíráte?


To je různý. Když jste nadrženej na chatě a je tam jedna jediná, tak je nejhezčí, že jo.

 

Když se člověk snaží, pozorně a nevtíravě, tak se asi každá nechá...

Používáte triky? Co funguje nejlíp?


Nejlepší trik je tvářit se, že žádný trik neexistuje. Ale to je hrozně těžké. Když mi kámoši říkají: „Jakube, nech toho,“ tak já mám pocit, že nic nedělám. Ale jeden trik asi mám. Nějakým způsobem s tou holkou navážu kontakt, třeba jen oční, nebo jí řeknu, že jí to sluší, a pak to nechám vyhnít. No, a když se s ní potkám třeba za půl hodiny nebo za hodinu, ona se se mnou chce bavit… Protože těch frajerů, který tlačej, je hrozně moc.


Myslím, že každá dokáže ocenit chlapa, co není hulvát a dokáže se jí dívat do očí a ne do výstřihu. To si může dovolit až po pár schůzkách a nejdřív se musí zeptat, jestli smí. Většinou se dáma zahihňá, že jí to jako nevadí. To je ale už druhá fáze, kdy se může začít přidávat trochu drzosti. 


Skládat komplimenty na očividné přednosti nefunguje. Když má holka super vlasy, tak to ví, protože kvůli nim strávila půl dne u kadeřníka. Snažím se všimnout si něčeho, o čem třeba ani sama neví. U inteligentních holek to většinou vyplyne během konverzace. A u těch méně inteligentních funguje spolehlivě alkohol. 


Zaprvé by si vás měla žena vůbec všimnout. Postávání v rohu v tomhle případě moc nepomáhá, ale není nutné se hned snažit zapůsobit na ženu, o kterou máte zájem. Nejlepší je bavit se s celou společností a nechat ji, aby si vás všimla sama. 


Obecně bych řekl, že se žena nechce za chlapa stydět. Pro některou to znamená, že se muž umí chovat ve společnosti, jiná vyžaduje, aby uměl někomu rozbít hubu, další zase imponuje sociální postavení. Když chlap dokáže zastat takových rolí víc a ještě vycítit, kterou po něm žena chce, tak bude mít úspěch. 


Nejsem lovec, co by za každou cenu musel balit. Když ale narazím na ženu, která mě zaujme, tak jí věnuju stoprocentní pozornost. Vnímám, co říká, přemýšlím o tom, ptám se. Dávám jí prostě najevo, že je pro mě v tu chvíli jediná, co mě zajímá. Nekoukám kolem, jestli náhodou někde nesedí nějaká hezčí. Jakmile to chlap udělá, u ženy končí.

Jsou všechny ženské v zásadě stejné? Nebo jsou některé výjimečné? Máte na ně kategorie?


Je spousta výjimečných. Ale všechny mají společné rysy, řekněme. 


Nějaké kategorie jsou určitě. To vidím: Ta půjde hned, ta bude dělat zagorku, tahle bude chtít kytku a večeři, támhleta se hlavně nesmí rozcuchat a rozmazat make-up... 


Já rozlišuju dva druhy. Zaměnitelné a zajímavé. Ta první kategorie je bohužel čím dál tím větší. Přijdu večer do baru a u stolu sedí parta holek, které vypadají naprosto stejně. Jsou buď zaměnitelné brunety nebo zaměnitelné blondýny. Stejné účesy, stejné výrazy, stejné oblečení, které zrovna tlačí v Elle. Těm se plánovitě vyhýbám. Jednak se děsím, že by konverzace za chvíli uvázla v trapném tichu, a taky ze zkušenosti vím, že ani ony o mě nestojí. Když mě ale nějaká žena zaujme na první pohled, tak to většinou bývá vzájemné.

Nevěřím na recepty, knihy a kurzy. Ženy přitahuje sebevědomí, triky jsou opak. 

Jak se zbavit holky, co se zamiluje moc natvrdo?

Trvá to dlouho a funguje jenom totální ignorace. Nečíst zprávy, hned mazat, telefony nezvedat, cizí čísla nezvedat, na maily nereagovat, na Facebooku nekamarádit. Zeď. Jakmile po třech měsících ignorování napíšete „Už mi dej fakt pokoj“, tak jedete další tři. 


Otevřenost, upřímnost. Na rovinu si říct, jak to je.


No já se s každým bavím a vysvětluju, i kdyby přišel stokrát, po sto první stejně. Dokud to nevzdá.

 

Dost to leze do peněz. Zvlášť když má člověk tři přítelkyně najednou. 

Hledáte životní lásku, nebo je to podle vás nesmysl?


Hledám. Nicméně moje definice té věci bude asi trošku jiná, než je obecné vnímání. Nedovedu si představit, že je ten člověk jenom jeden. 

Poznáte konkurenci? 


No jasně, okamžitě. Já nejsem nějak extra bojovnej, ledaže bych s tou holkou už něco předtím měl. Jinak to nechávám bejt a nechám to na ní. No a když si vybere toho druhého, tak si to vysvětluju tak, že je blbá. Takhle si to odůvodním a jsem dobrej. 


Nemám pocit, že bych musel za každou cenu nějakou ženu ulovit. Když se něco odehraje, tak je to fajn, když ne, koupím si v KFC kyblík kuřete a jedu domů. 


No jasně, na první pohled. Tam se nedá nic dělat, to je otázka vzájemných sympatií. Už jsem zažil, že jsem byl hvězdou večera, bavil celou společnost a pak se někdo, kdo byl celou dobu zticha, zvednul a odešel s tou holkou domů. A stalo se mi to mnohokrát.

AddThis

Téma

Nejpodlejší triky

Netradiční malý receptář. Pro odvážné.

Téma

Od špinavce po krále

Že jsou všichni stejní lumpové a podvodníci? Ale kdeže. Zatímco jeden si zaslouží leda kastraci či plivanec do obličeje, od jiného by se personalisté mohli učit, jak hledat dlouhodobá win-win řešení pro všechny zúčastněné. Jaké stupně kvality tedy u donchuanů rozlišujeme?

Podobné články: Téma

2018 | 10 | Holky & koně

Holky a hřebci a hnůj

„Máme ve třídě koňařku, je to nafoukaná čúza, pro kterou jsou všichni póvl. Spolužačky jí nemůžou přijít na jméno, ale zároveň jí všechny lezou někam jen proto, aby se občas mohly povozit. Fakt nechápu. Anebo plno jiných holek tak šílí po koních, že chodí zadara uklízet někam do stájí hnůj. Pochopila bych, kdyby to byla záliba sem tam nějaké holky, ale z koní šílí snad úplně všechny. Proč jako?“ – Zpovědnice.cz

2018 | 10 | Holky & koně

Holky byly u koní vždycky v převaze

Zdenu Motyginovou přivedl ke koním dědeček povozník. Jezdí odmalička, koním se věnuje syn i manžel a k tomu dělá šéfredaktorku časopisu Jezdectví. Ideální zdroj informací o čemkoliv se čtyřmi kopyty a hřívou.

2018 | 10 | Holky & koně

Koňský kšeft aneb Jak se na tom hrabe

Kůň je nákladný mazlíček, stejně jako třeba golf nebo jachting. Ale na první pohled to nemusí být vidět...
Google+