Téma

Od špinavce po krále

Že jsou všichni stejní lumpové a podvodníci? Ale kdeže. Zatímco jeden si zaslouží leda kastraci či plivanec do obličeje, od jiného by se personalisté mohli učit, jak hledat dlouhodobá win-win řešení pro všechny zúčastněné. Jaké stupně kvality tedy u donchuanů rozlišujeme?

AddThis

1. Smilník 


Styl práce: Řekne cokoliv, co mu otevře cestu do dámských kalhotek.


Všeobecná charakteristika: Nejčastější důvod dívčího pláče a stížností, muž, který se ke svým zářezům na pažbě prostě prolhává. „Ale kdepak, já a ženatý…“, „Ne, nemám žádnou přítelkyni“, „Ta holka, cos mě s ní viděla v úterý, je moje sestřenice“atp. Smutným faktem zůstává, že úspěšnost této taktiky je poměrně vysoká. Výsledkem jsou pak hektolitry slz a stovky zlomených srdcí.

2. Hodný strýček 


Styl práce: Naditá peněženka, klíčky od drahého auta, luxusní mobil, štědrost.


Všeobecná charakteristika: Muži, kteří neloví na svůj vzhled, osobní kouzlo či sebevědomí,  jejich zbraní je naditá prkenice. Utrácí za ženy peníze, zvou je na opulentní večeře, kupují jim drahé dárky, poskytují dotace na nájem, šaty, dovolené a nákladný životní styl. Jde pravděpodobně o nejrychlejší způsob, jak se stát pseudodonchuanem. Zlatokopky se na vás budou lepit jako vosy na bonbon.

3. Jednorázový balič


Styl práce: Tito pánové vědí, jak spojit osobní šarm, kreativitu, výjimečné sociální schopnosti a perfektní timing tak, že ženy a dívky vyklouzávají ze svých večírkových šatů úplně opilé jejich kouzlem.


Všeobecná charakteristika: Králové lásek na jednu noc a víkendových vztahů. Jejich hlavním teritoriem jsou kluby, bary, restaurace a další veřejná místa. Obvykle začínají duchaplnou konverzací a vtipným laškováním, ale nenechte se mýlit… Tihle muži znají všechny psychologické triky z příruček o svádění a mnohem víc než vaši společnost si užívají svou soukromou soutěž v samolibosti.

4. Sériový monogamista 


Styl práce: Skvělí společníci a dychtiví posluchači, kteří ovládli umění diskrétnosti a důvěry, velmi pozorní k ženské potřebě stálého a spolehlivého partnera. Jedním slovem playboyové. 


Všeobecná charakteristika: Největší záhada mezi všemi typy donchuanů. Klíčovým poznávacím znamením playboyů je, že pouze velmi výjimečně, spíše nikdy, mají poměr s více než jednou ženou zároveň. Místo toho udržují monogamní poměr pouze s jednou, a to po relativně krátký časový úsek (ten může být tři týdny i třeba rok dlouhý). Tohle jsou ti typové, kteří se ve společnosti vždycky objevují s přítelkyní, ale na zásnubní prstýnek jaksi nikdy nedojde.

5. Hráč 


Styl práce: Tihle chlapi vyloží předem karty na stůl a je na ženě, jestli se rozhodne vstoupit do hry s někým, kdo nehledá nic dlouhodobého ani monogamního. Jejich největší devizou je vysoký stupeň sebevědomí a neskonalá upřímnost. 


Všeobecná charakteristika: Přesný protiklad ulhaného Smilníka. Ženám nelže, neboť necítí potřebu. Pokud má poměr s vámi a vaší spolubydlící nebo s vámi a vaší nejlepší kamarádkou, vy i ona to víte a akceptujete to. Ovšem ne každý muž má koule na to být skutečným hráčem. Spolubydlící, který si kvůli managementu svých různých poměrů pořídil už třetí mobilní telefon, se mezi ně rozhodně nepočítá.

6. Kanec 


Styl práce: Na rozdíl od svých kolegů nemusí dělat nic. Ženy ho nahánějí samy. Pracuje za něj jeho atletická postava, perfektní zevnějšek a pořádná nálož sexappealu. 


Všeobecná charakteristika: Klidně by si mohli vydělávat na živobytí jako gigolové nebo erotický eskort pro majetné dámy. Ženy se o jejich existenci obvykle dovídají od jiných žen, které tito velmi žádaní muži už potěšili. Stejně jako u Hráčů ženy vědí, že Kanci působí na víc frontách, ale je jim to upřímně šumák. Nemají dokonce ani problém se o kvalitní zboží podělit ve chvíli, kdy mají jisté své okénko jednou či dvakrát týdně v Kancově diáři. 

7. Svůdce 


Styl práce: Muži, kteří perfektně zvládli umění psychologické hry a mistrného ovlivňování, pokud jde o ženy. Nevedou s nimi pouhé konverzace ani neprovozují pouhé svádění. Věnují celé dny, měsíce a roky tréninku ženského myšlení. Odměnou jim pak je neskonalá ženská loajalita, nejvyšší možná úroveň úcty a přezdívky jako „mistr“ nebo „taťka“.


Všeobecná charakteristika: V moderní terminologii se jim také přezdívá sociální kuplíři a na první pohled vypadají jako normální, dobře oblečení, učesaní a vzdělaní muži. Při bližším prozkoumání zjistíte, že „normální“ je to poslední, co by se o nich dalo říci. Po pravdě, sociální kuplíř je Hráč, Kanec a amatérský, ale chytrý psycholog a verbální hypnotizér v jedné osobě. Pokud existuje muž, který si nikdy nestěžuje na nevyzpytatelné či absolutně nelogické ženské chování, je to on. Proč? Nemá důvod. Sociální kuplíř nejenže dokáže ženy přesvědčit k intimnímu poměru s ním, ale dokonce i se svými přáteli, kolegy, sousedem či obchodními partnery. Žádné dveře na světě pro něj nejsou zamčené.

Kašpárek a divadlo –  přehledná infografika ukazuje základní příčinné souvislosti, které je třeba dodržovat pro udržení kvality intimního vztahu.

Kašpárek a divadlo – přehledná infografika ukazuje základní příčinné souvislosti, které je třeba dodržovat pro udržení kvality intimního vztahu.

AddThis
0 comments

Téma

Když se holky shodnou

Poprosili jsme šťastné a úspěšné ženy, které známe, o příklady mužů, kteří jim připadají skvělí. O obyčejné chlapy z okolí, na něž holky letí. Dostali jsme patnáct tipů, na kterých se shodly víc než tři ženy. Z těch patnácti se s námi bylo deset ochotných bavit, samozřejmě anonymně. A tady máte to nejlepší z jejich odpovědí.

Téma

Guruové pro lůzry

V roce 1970 vypustil Eric Weber (mimochodem kreativní ředitel reklamky Saatchi & Saatchi) do světa knihu „How to Pick Up Girls“ neboli „Jak balit holky“. Šlo o nevinný a vtipný manuál, který si na nic jiného než na legraci nehrál. Jenže knihy se prodaly skoro tři miliony kusů a spoustu lidí napadlo, že se na něčem takovém dá dobře vydělávat.

Podobné články: Téma

2018 | 2 | Mohykáni silnic

Mohykáni silnic

Aniž bychom chtěli generalizovat, troufáme si tvrdit, že skoro každý malý kluk aspoň na chvíli zatouží být profesionálním řidičem. Vyšplhat se do kabiny nadupaného tiráku a vyjet do světa, jen on sám na cestách toulavých, kterých už se nikdy nezbaví. Jenže když už tu citujeme slavné tirácké songy, tak je potřeba odzpívat i ten, který v refrénu připomíná, že řidič, ten tvrdej chleba má.

2018 | 2 | Mohykáni silnic

Viděl jsem chlapa přeseknutého napůl

Radim Macoch si vlastní kamion pořídil před pětadvaceti lety. Zeptali jsme se, jak se tehdy jezdilo.

2018 | 2 | Mohykáni silnic

Upocení a unavení týpci s hemoroidy

Když chcete zjistit něco o řidičích, zeptejte se na pumpě. My jsme našli pumpařku Jarmilu, co si navíc vzala kamioňáka.
COOKIES
Google+