Téma

Paradoxně nesexy džoby

Celý vesmír a všechny zavedené stereotypy vám tvrdí, že byste se měl odhánět ženy klackem. Vy přitom o žádnou ani nezavadíte. Čím to? Možná jste:

AddThis

Kytarista

Kdysi vám někdo nakukal, že to neskladné pádlo vám pomůže lámat ženská srdce tklivými písněmi o pramíncích vlasů a teskně hučící Niagáře. Ve skutečnosti vás obklopují ožralí kámoši, kteří vás budou nutit hrát Bednu od whisky (nic jiného neznají) anebo Slavíky z Madridu (dá se u toho hulákat refrén). Než odpadnou, budou všechny atraktivní dámy rozebrány a ty zbylé vás budou považovat za vůdce smečky opilých neandrtálců.

Instruktor ve fitku

Jasně, podle vaší postavy by pravděpodobně šly odlévat kopie Davida. Jo, vaše práce vám umožňuje beztrestně ošmatávat zákaznicím stehna a říkat tomu strečing hemstringů. A ano, kvůli plánování tréninků vám slečny samy cpou telefonní čísla. Jenže v jejich mozkových závitech budete zařazen jako někdo, kdo je zná zarudlé, zpocené a vydávající veřejně nepřístupné zvuky. S takovým hendikepem vás s přehledem porazí i daňový poradce.

Módní návrhář

Vyděláváte si na živobytí designem výkladů na ženskou krásu. Od rána do večera jste obklopen modelkami a zákaznice před vámi bez ostychu odkládají oděvy svrchní i spodní. Víte proč? Protože jsou přesvědčené, že jste gay. A nesnažte se jim to vymluvit. Byl byste rázem za šmíráka, milostných úspěchů byste stejně nedosáhnul a navíc byste přišel o kšeft.

Barman

Z 99% pravděpodobností děláte tohle povolání proto, že můžete beztrestně flirtovat s kteroukoliv kráskou v podniku a ještě ji opíjet za peníze někoho jiného. Jenže než vám skončí šichta, bude ta ovíněná kráska vrkat v náručí tomu jinému, zatímco vy zůstanete na baru s připoblitým štamgastem a pokladní z Alberta, která si sem skočila před šichtou na kafe.

Pilot

Asociuje vám toto povolání nažehlenou uniformu? Čepici se štítkem a zrcadlové Raybany na očích uvyklých na nebeské dálavy? Dlouhonohé letušky nudící se mezi lety v hotelových barech? Tak to se moc díváte na televizi. Život pilota je ve skutečnosti asi tak sexy jako život autobusáka na lince Praha - Olomouc. Navíc - od doby, kdy nebesa ovládly nízkonákladové aerolinky, to vypadá, že se začalo šetřit i na designu letušek.

Instalatér / pošťák / roznašeč pizzy

Tato povolání zpopularizovali pornorežiséři v dobách, kdy se ještě obtěžovali montovat do svých filmů něco jako děj. Jenže na historkách o nudících se paničkách v županu je pravdy asi tolik, jako na historkách o tarantulích v banánech. Jestli nevěříte, zkuste si navléct montérky, nalepit knír a prubněte frázi „Dobrej den, paninko, vy ste prej potřebovala něco prošťouchnout.“ Jestli vám to vyjde, dejte se na natáčení filmů.

AddThis
2 comments
Pseudopatvar
Pseudopatvar

čo sa týka toho gitaristu... pokiaľ viem, tak z gitarových skúseností sa mi každá urobila...

holt nie každý má okolo seba len bandu opilcov...


MartinZaploZapletal
MartinZaploZapletal

Proč je tam Xárku ta Olomouc? Taková cesta přes Brno do Olomouce je plná zážitků!

Téma

Vyhrát může vždycky jenom jeden

Na donchuany se z neznámého důvodu lepí víc žen, než by si zasloužili. Je to dar, nebo soustava vzorečků a analýz? Našli jsme dva mladíky, kteří balí holky po tuctech. Prozradili nám, co je za tím. Teda s podmínkou, že jim dáme falešná jména.

Téma

Slavní muži, kteří si moc nevrzli

Slavnými Donchuány se světová historie přímo hemží. Jenže úspěch v životě se automaticky nepojí s úspěchem u žen. Mnoho slavných pánů se dokonce milostných šarád vzdalo úplně.

Podobné články: Téma

2018 | 7 | Chodiči

Jezděte pěškobusem

Chůze z nás udělala pány tvorstva. Vážně. Celý příběh naší cesty na vrchol potravního řetězce začal v Africe někdy před 5 až 7 miliony lety, když se náš praprapředek australopiték rozhodl opustit bezpečí lesa a vydat se na pochod savanou. Aby ve vysoké trávě nezabloudil, musel se naučit chodit po zadních a s hlavou vzhůru. Když už mu to tak hezky štrádovalo, pouštěl se dál.

2018 | 7 | Chodiči

Proč šlapete?

Zeptali jsme se lidí, kteří chodí opravdu hodně, co na tom vidí.

2018 | 7 | Chodiči

Chodicí starter pack

Pár tipů na dlouhý pochod.
Google+