Téma

Slavní muži, kteří si moc nevrzli

Slavnými Donchuány se světová historie přímo hemží. Jenže úspěch v životě se automaticky nepojí s úspěchem u žen. Mnoho slavných pánů se dokonce milostných šarád vzdalo úplně.

AddThis

Sir Isaac Newton

Udržet si nevinnost bylo asi dost náročné, protože se svého času platil v Anglii za superstar formátu Davida Beckhama (s IQ 170). Abstinence byla prý zapříčiněna jeho přísně puritánským chováním, chronickou nespavostí a tím, že kvůli velkým myšlenkám neměl na techtle mechtle prostě čas.

Immanuel Kant

Otec moderní filozofie a autor výroku „Hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mě.“ Když ovšem pod hvězdnou oblohou vymýšlíte obecnou formulaci mravního chování, na šmajchlování holt nezbude mozková kapacita. Navíc prý vůbec neměl sexuální pud.

Friedrich Nietzsche

Další filozof, který potvrzuje domněnku, že velké myšlenky pramení z osobních frustrací. Velký německý nihilista, který psal o vůli k moci a o nadčlověku se nedokázal vypořádat s vlastním ostychem před ženami. Ačkoliv se spekuluje, že mohl být nepřiznaný gay, jistě se ví jen o jeho celoživotním přísném celibátu. Ironií osudu je, že (údajně) zemřel na syfilis, kterou se nakazil při lékařském zákroku.

John Ruskin

Anglický spisovatel, výtvarník, filozof, kritik, básník, filantrop a estét. Své představy o ženách si utvořil podle antických soch, a když byl během svatební noci konfrontován s viktoriánskou realitou, vyděsil se tak, že až do smrti odmítal sex. Frustrace ho postupem doby stála duševní zdraví, zemřel jako panic, ovšem až do smrti si vedl podrobné záznamy svých erotických snů a fantazií.

G. B. Shaw

Britského satirika a dramatika připravila o nevinnost v devětadvaceti letech přítelkyně jeho matky. Následujících patnáct let pod vlivem toho zážitku nejenže odmítal sex, ale nedokázal o něm ani psát.

Havelock Ellis

Zakladatel a průkopník sexuologie, který paradoxně sám trpěl představou, že se při necudných snech může nakazit pohlavní chorobou. Zůstal svobodný až do 32 let, kdy se oženil s Edith Ellisovou, bojovnicí za práva žen, otevřeně se hlásící k lesbické orientaci.

Adolf Hitler

Milovník a sběratel pornografických knih a filmů, ve kterém v reálu ženy budily bezmeznou úzkost. Jeho životopisci často popisují příhodu, kdy Adolfa při vánoční políbila jedna z obdivovatelek a způsobila mu hysterický záchvat. Na konci života se sice oženil s Evou Braunovou, ale málokdo věří, že manželství bylo konzumováno.

Andy Warhol

Slavný popartista byl gay a zároveň silně věřící člověk, což mu dělalo v osobním životě zmatky. V interview ze začátku 80. let o sobě prohlásil, že je panic. Jeho životopisec Bob Colacello to potvrzuje s tím, že při několika málo sexuálních zkušenostech, které Andy Warhol zažil, se situoval do pozice pozorovatele.

AddThis
1 comments
RichardSkolek
RichardSkolek

Manželství bylo konzumováno a já být Masa Bob...

Téma

Paradoxně nesexy džoby

Celý vesmír a všechny zavedené stereotypy vám tvrdí, že byste se měl odhánět ženy klackem. Vy přitom o žádnou ani nezavadíte. Čím to? Možná jste:

Čumenda

Katalog sovětských zastávek

Gaudího z Barcelony zná každý. Fotograf Christopher Herwig projel postsovětské republiky a zjistil, že tam jak od Gaudího vypadá kdejaká zastávka. A když už ne jako od něj, tak od nějakého jiného machra architektury. Tak je všechny pěkně nafotil.

Podobné články: Téma

2017 | 4 | Soumrak missek

Partnerce nevadí, že strávím 4 dny na jachtě s misskama

David Váňa dva roky fotí v zákulisí České Miss. Tak jsme se zeptali, jak to tam vypadá.

2017 | 4 | Soumrak missek

Královny jsou nahé

Nastala nám zase ta chvíle, kdy se na televizních obrazovkách objeví pán v decentním obleku a za ním řada vyšponovaných a vysolárkovaných krasavic. Během následujících 100 minut budou podstupovat potupné rozhovory s celebritami, recitovat vlastní básně, tancovat a nakonec se projdou na pódiu v bikinách, zatímco ten pán v obleku bude ohlašovat rozměry jejich hrudníků, pasů a boků. Jinými slovy, bude se volit Česká Miss.

2017 | 4 | Soumrak missek

Porota

Neodmyslitelnou součást volby Miss tvoří porota, která je dnes už vlastně důležitější než samotné soutěžící. Jejími členy obvykle jsou:
COOKIES
Google+