Téma

Vyhrát může vždycky jenom jeden

Na donchuany se z neznámého důvodu lepí víc žen, než by si zasloužili. Je to dar, nebo soustava vzorečků a analýz? Našli jsme dva mladíky, kteří balí holky po tuctech. Prozradili nám, co je za tím. Teda s podmínkou, že jim dáme falešná jména.
AddThis
  • Jan Červenka

Jak člověk zjistí, že funguje na opačné pohlaví?
Petr:
Uvědomovat jsem si to začal logicky až od chvíle, kdy jsem o to přišel, což bylo relativně pozdě – v sedmnácti. Nějak jsem tušil, že na holky funguju, ale nevěděl jsem proč. Přicházel jsem na to pomalu. 
Pavel: U mě to byl pokus-omyl. Základem bylo asi moje přehnané sebevědomí, což je podle mě jeden z hlavních předpokladů, jak být u holek úspěšný. Poprvé jsem k tomu přičichnul, když jsme to s klukama z fotbalu chodili zkoušet na diskotéky.

Naši borci

Petr

Novinář z regionálního deníku.  Zároveň studuje a zpívá ve vlastní hudební skupině. 


Pavel

Marketingový specialista v malé firmě. Stejně jako Petr je nezadaný.

Chlubíte se počtem?
Pavel:
Od určitého čísla, což bylo asi kolem třiceti, jsem to přestal počítat. Nemyslím si, že je to nějak hodně.
Petr: Já jsem to nikdy za běhu nepočítal, ale jedno ráno jsem se probudil a celý den jsem přemýšlel nad tím, s kolika holkama jsem měl poměr. Nedopočítal jsem se. Primárně to ale nedělám kvůli sexu, spíš mi jde o to, je mít. Získat je. 

Na co holky zabírají?
Petr:
Na kapelu. Prostě když se kluk postaví na pódium s kytarou, a i když hraje sebehůř, tak na něj holky letí jako včely na med. Základní je ale uvědomit si, že existují dva typy holek. Jeden typ jsou ty, které nejsou moc chtěné. Těm stačí říct, že jste z nich paf, a ony s váma jdou. Druhý typ holek jsou naopak ty chtěné, které můžou mít, kolik frajerů chtějí. Člověk se k nim tím pádem musí chovat jinak, než jsou zvyklé. Nevšímat si jich, ponižovat je, možná je i lehce urážet, prostě něco, co rozhodně nečekají. 
Pavel: To jsem přesně chtěl říct já. Podle mě je nejdůležitější ukázat emoce, jakože pro vás něco znamená, že vám není lhostejná. A už je fuk, jestli to bude pozitivně nebo negativně, hlavně že o ni projevíte zájem. 

Tlustá a ošklivá do mě bude zamilovaná stejně jako hubená a krásná.

Dají se nějaké triky nacvičit?
Pavel:
Já to neumím, ale kamarád, se kterým jsme často balili holky, to vyloženě hrál na to, že je roztomilý blonďák. Normálně jim říkal takové ty kecy jako: „Tvůj táta musel být zloděj, když z nebe ukradl dvě hvězdy a dal ti je do očí.” Uměl je říct takovým způsobem, že poznaly, že je to jenom záminka, aby se s ním začaly bavit, a že to vlastně nemyslí ani moc vážně. Fungovalo mu to. Osobně myslím, že to nemusí být takhle nacvičené. Jak už jsem říkal, nejdůležitější je jakkoliv projevit zájem.
Petr: Nemám vyloženě žádné scénáře nebo šablony, ale občas je dobré si něco vymyslet a pak improvizovat. Třeba tady s Pavlem jsme šli na párty a vymysleli si, že on je mladý talentovaný režisér a já herec v jeho připravovaném snímku. No a na tu holku to prostě zabralo.

Kdo s ní potom odešel? Režisér, nebo herec?
Oba:
Oba.

Poznáte, která holka s vámi půjde a která ne?
Pavel: To je klíčová věc. Hodně lidí si neuvědomuje, že výběr holky je důležitější než samotná balicí technika. Kluk v normálně velkém baru má tak dva tři pokusy, víc ne, protože pak si ho všimnou ostatní a je jen k smíchu. Je důležité říct si: kdo jsem já, co mám na sobě, kolik mám v kapse, kdo je ona a jak moc je nalitá. Tyhle atributy je potřeba dát si do rovnice toho výběru. 
Petr: Já nepoužívám žádné rovnice nebo analýzy. Myslím si, že mám dar poznat, která se mnou půjde a která ne. Poznám to tak nějak citem, je to taková moje superschopnost. 

Řešíte vzhled a věk?
Pavel: Základní předpoklad logicky je, aby se vám ta holka líbila. Laťku má ale=> samozřejmě každý někde jinde. Někdo by bral třeba jenom dvě procenta holek, další každou druhou. Čím náročnější kdo je, tím to má logicky těžší. Mnohem důležitější je ale si představit, jak vedle ní budete vypadat. Čtyřicetiletí chlápci prostě nemůžou balit patnáctileté holky, protože by vypadali jako pedofilové. 
Petr: Toho já přesně využívám. U holek 15, 16, 17 je rovnice jasná – ukecat je. Stačí jim říct, že jste byl na koncertu Oasis a dal si pivo s Liamem Gallagherem. Tahle věková kategorie je ideální pro všechny, kdo při balení rádi improvizují.  

Já jsem zamilovanej snad do každý holky, dokud s ní něco nemám.

Dokážete se zamilovat?
Petr:
Já jsem zamilovanej snad do každý holky, dokud s ní něco nemám. Vlastně mě teď napadlo, že nejvíc mě přitahují právě ty holky, s kterýma jsem ještě nic neměl. 

Jsou všechny ženy stejné?
Petr:
Co se týče vztahů, tak podle mě jo – tlustá a ošklivá holka do mě bude stejně nešťastně zamilovaná jako hezká a hubená. 
Pavel: Souhlasím s Petrem, že když se do nějakého kluka zakoukají, tak se chovají stejně. Když jsou ale nezadané, tak nejvíc záleží na tom, jak samy sebe ohodnotí a nastaví si kritéria. Neatraktivní holka bude ráda, že si jí někdo všimne, zatímco hezká holka, co se o sebe stará a má na sobě hadry za padesát tisíc, bude čekat, že si ji najde frajer, který jí zaplatí třetí plastiku. Když už jakákoliv holka někoho vezme domů, tak od něj očekává buď lásku, nebo peníze. 

Dokázali byste být věrní?
Petr:
Jednou jsem čtyři měsíce chodil s holkou, o které jsem později zjistil, že to byla lesba. Za tu dobu jsme spolu ani jednou nespali. Čtyři měsíce bez sexu je můj důkaz toho, že bych to dokázal.
Pavel: Určitě. Pro mě je vždycky jednodušší se s tou holkou rozejít než ji podvést. 

2014_04-donchuani-tema-vyhrat_muze_jen_jeden-3a

Je důležité si říct, kdo jsem já, co mám na sobě, kolik mám v kapse, kdo je ona a jak moc je nalitá.

Dovedete se zbavit stíhačky?
Petr: Vždycky mi stačilo napsat esemesku, že jsem citově nevyvážený a psychicky na dně, že je strašně fajn holka, ale že to teď prostě nedávám, že je to můj problém uvnitř mě. Tím ji neurazím, nemyslí si pak, že je to její chyba, a hlavně neztratí sebevědomí. 
Pavel: Zbavit se holky je tak jednoduchý, že to snad ani nepotřebuje komentář. Jde jenom o to, jak moc chce být člověk korektní. 

A jak se vypořádáváte s konkurencí?
Petr:
Já jsem se nikdy nestřetnul s nikým jiným než tady s Pavlem a to vždycky skončilo ve třech.
Pavel: Základní rys donchuana přece je, že nepochybuje sám o sobě. Nikoho dalšího v úvahu vůbec nebere.

AddThis

Téma

Guruové pro lůzry

V roce 1970 vypustil Eric Weber (mimochodem kreativní ředitel reklamky Saatchi & Saatchi) do světa knihu „How to Pick Up Girls“ neboli „Jak balit holky“. Šlo o nevinný a vtipný manuál, který si na nic jiného než na legraci nehrál. Jenže knihy se prodaly skoro tři miliony kusů a spoustu lidí napadlo, že se na něčem takovém dá dobře vydělávat.

Téma

Paradoxně nesexy džoby

Celý vesmír a všechny zavedené stereotypy vám tvrdí, že byste se měl odhánět ženy klackem. Vy přitom o žádnou ani nezavadíte. Čím to? Možná jste:

Podobné články: Téma

2018 | 10 | Holky & koně

Holky a hřebci a hnůj

„Máme ve třídě koňařku, je to nafoukaná čúza, pro kterou jsou všichni póvl. Spolužačky jí nemůžou přijít na jméno, ale zároveň jí všechny lezou někam jen proto, aby se občas mohly povozit. Fakt nechápu. Anebo plno jiných holek tak šílí po koních, že chodí zadara uklízet někam do stájí hnůj. Pochopila bych, kdyby to byla záliba sem tam nějaké holky, ale z koní šílí snad úplně všechny. Proč jako?“ – Zpovědnice.cz

2018 | 10 | Holky & koně

Holky byly u koní vždycky v převaze

Zdenu Motyginovou přivedl ke koním dědeček povozník. Jezdí odmalička, koním se věnuje syn i manžel a k tomu dělá šéfredaktorku časopisu Jezdectví. Ideální zdroj informací o čemkoliv se čtyřmi kopyty a hřívou.

2018 | 10 | Holky & koně

Koňský kšeft aneb Jak se na tom hrabe

Kůň je nákladný mazlíček, stejně jako třeba golf nebo jachting. Ale na první pohled to nemusí být vidět...
Google+