ROZJEZD

AddThis

Z televize

Ukaž mi pozor, vojáčku

Co se děje v kasárnách, když zhasnou? Televize Zvona natáčí nový seriál o přátelství v armádním prostředí s názvem Subordinace v růžové zahradě. V ambiciózním počinu, který se bude moci vysílat až po 22. hodině, hrají Kyslík,  Mádl a Zounar, který se kvůli roli nechal ostříhat všude.

Ekologická tragédie

Totální recyklace

Muž z Nairobi, který věnoval třicet let výrobě solárního automobilu z odpadků, spáchal sebevraždu poté, co potkal muže, který věnoval třicet vteřin výrobě odpadků ze solárního automobilu.

Ze společnosti

Piloti německých aerolinek stávkují za snížení svých platů.


Sázkové kanceláře krachují poté, co Edward Snowden prozradil výsledky fotbalového mistrovství světa tři týdny před zahájením.


Průvodčí budou v zimě chodit po vlacích v plavkách, aby mohli cvakat lístky zuby. 

Byznys

Do Česka přichází řetězec breathariánských restaurací

Čím dál oblíbenější trend breathariánství – života bez potravy, pouze ze vzduchu  – má svůj první viditelný komerční úspěch. Do ČR míří úspěšný řetězec rychlého breathariánského občerstvení zvaný McAir. V pestré nabídce menu s cenami od 100 do 200 Kč je například Vzduch s ničím či Pomalé dýchání se zavřenýma očima. Také v regálech supermarketů se začínají objevovat první breathariánské speciality jako stlačený plyn z cyklistických hustilek či drobné chuťovky zatavené v bublinkové fólii.

Fakta z vědy

Oběžnou dráhu Země těsně minul obří hemoroid. 

Nové trendy

Design pro váš domov

Z francouzského veletrhu Le Grand Design Pour Peuple Sans Vcousse vám přinášíme inspiraci do interiéru. Nechte svůj domov provonět živými květinami hned poté, co ho necháte prosmrdět mrtvými botami. Staré škrpály nepatří do popelnice, ale na poličku, kde z nich může vzniknout úspěšný námět ke konverzaci o designu.

Tajné služby

IQ testy jsou spiknutím tajných služeb

„Celý inteligenční kvocient je výmysl výzvědných agentur,“ přiznal bývalý šéf izraelské rozvědky Moše Chazar. „Šlo nám o to, vytřídit ve společnosti ťulpase, kteří věří, že řešení nesmyslných hlavolamů dává dohromady důležitou informaci o člověku,“ dodal. Třídění dle Chazara přineslo úspěch – nepoužitelné, ale ambiciózní kusy se podařilo vyčlenit do spolku Mensa. „O úrovni těch nešťastníků svědčí jejich časopisy a weby,“ dodává Chazar, „kdyby chudáci tušili, že číslo, kterým se chlubí, je náhodné...“

Svět kosmetiky

Stupně celulitidy

Doporučení ministerstva zvrhlého zdravotnictví: Oblečte se kompletně do latexu včas! 

Varování

Ovoce zabíjí, potvrdili vědci

Ovoce je nejčastější příčinou smrti u lidí, kterým právě zaskočilo ovoce, potvrdil rozsáhlý průzkum provedený kanadskou lobbistickou skupinou Make war, not fruit. Alarmující výsledky vedou podle autorů průzkumu k jasnému zadání ovoce zcela zakázat a vyloučit z jídelníčku.

Krásnější polovina

Ženské okénko

Tento obrázek je v našem časopise místo následujících článků: 8 způsobů, jak ulovit toho pravého, 15 míst pro romantické milování, Jak přežít tchyni, Jak vyjít se snachou, Krásná i po padesátce, 6 nejúžasnějších předeher a 12 cest k vašemu intimnímu já tam dole.

Fakta z pavědy

Mimozemšťané už přistáli, ale rozhodli se jednat s mravenci.

10 vět, které vám pomůžou přežít, že jste nula

  1. Všichni vaši kamarádi jsou taky nuly.
  2. S podmínkami, které jste měli, z vás nic než nula vyrůst nemohlo.
  3. Jako nula rozhodně nemusíte nikomu nic dokazovat.
  4. Většina lidí na světě jsou nuly, být nula je normální.
  5. Kdo není nula, musel obětovat hodně důležitých věcí.
  6. Všichni, kdo nejsou nuly, vlastně nuly jsou.
  7. V mládí, kdy jste nechtěli být nula, jste byli hloupí a nevěděli nic o světě.
  8. Jako nula mnohem líp chápete ostatní nuly.
  9. I nula je důležité číslo, když se na to podíváte správně.
  10. Být nula je vlastně super. 
AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Brzdím, opouštím sedlo, letím přes řídítka. Emil Hakl píše v Čilichili o začátku sezóny.

Komiks

Je Bedřich jedináček? Nebo má bráchu? Nebo je to ještě jinak? Dozvíte se jedině v Čilichili.

Duel

Je to lepší na pohodu nebo s jazykem na vestě? Mañana přístup v duelu s Deadline. Vítěz je překvapivý. Čtěte v Čilichili.

Fakebook

Mistr slovních spojení, která se o fotbale říkaly, říkají a říkat budou. Vše, co jste o kopané nechtěli slyšet, ale od Pavla Čapka tutově uslyšíte, na ploše Čilichili.

VÍCE ROZJEZD

2014 | 5 | Matky

Prasečí mlíko

Ochutnejte naši novinku a budete chrochtat blahem. K dostání i prasečí tvaroh, falešné Japonky a potravinový inspektor Láďa Pyré.

2014 | 4 | Donchuani

Proč učitelé nečůrají?

Kantoři jsou ufoni, biatlonistky budou běhat nahaté a Zdeněk Pohlreich se stal zlatým vředem plesu gastroenterologů. To všechno a mnohem víc v našem Rozjezdu.

2014 | 3 | Brno jako Brno

Lobotomie je trendy

Feministky bojují za pohlavní stereotypy, ateisti půjdou do nebe a psům z toho vstávají uši hrůzou. To všechno v pořádném rozjezdu.
Google+