Pavlač Emila Hakla

AddThis

Noc upírů

Neteřinka se vrátila z kurzů pro „mlaďochy“, kde učí základy něčeho, čemu moc nerozumím, s tím, že jim druhý den do tábora přivezli v dodávce dutou kašírovanou kvazi dřevěnou kládu, z níž poulilo bulvy cca 8 rudo-černo-zeleno-žlutých ksichtů. Děti dostaly osypky hned, jak ji řemeslníci vytáhli a nainstalovali doprostřed bungalovů. Vzápětí si zadaly na displeji „totem“ a zívly nudou. Dospělí se osypali též, když zjistili, že se neví, kdo tu věc objednal. To se nějak zafírovalo, první déšť smyl z totemu agresivní barvy, dřív než bylo možno se u něj vyfotit a rozeslat fotky po sítích. A byl klid. Aspoň do chvíle, kdy v táborovém kině běžel film Přežijí jen milenci (moje dedukce, neteřinka ví jen, že se tam fákt nic nedělóóó). Výsledek – vampýří mánie po večerce. To jest šestnáct cucfleků, dvě dívky a tři hoši pokousaní lehce, jeden těžce = do krve. Přítomný medik všechny dezinfikoval, bossové kurzu pak byli uvedeni do rozpaků, poněvadž jim nikdo neřekl, jestli smí děckám vynadat. 

Neteřinka se zapřísáhla, že příště nikam nepojede. Byla jedna z vážněji pokousaných (plus jediná z „dospělých“). Pomstil se jí takto kouč Mííírek, kterého loni odmrštila hlavně proto, že se důsledně podepisuje Mííírek.

Nic – jsou už skoro dospělí. Kdo objednal totem, na to se nepřišlo. Po čtvrtém lijáku se beztak rozpadl. Ono není úplně rozumné pořádat letní tábor v květnu, ale pronájem ploch nemilosrdně běží. Taky je možné, že si to holčina vymyslela a 14 dní se někde zašívala. Normálně totiž každý krok dokladuje tunou fotek, a z téhle akce nebyla k mání jediná. Kousanec na krku ovšem měla. Každopádně marně vzpomínám, kdy jsem inkasoval/vyrobil svůj první cucflek. Někdy před maturitou, řekl bych.

AddThis
0 comments

Rozjezd

Rozjezd

Situace na Středním Východě je dost podělaná, budova České televize se roztekla dobrem a objevil se beznohý muž, kterému se potí ruce. A to zdaleka není všechno z našeho Rozjezdu.

Téma

Krajinky jsou dnes biopalivo

Největším pořadatelem českých táborů jsou Junáci neboli skauti, kteří letos slaví stoleté výročí založení. Vojta Petr, se kterým jsme si povídali, navíc pochází ze staré tábornické rodiny a křestní jméno prý dostal po Vojtěchu Vontovi.

Podobné články: Pavlač

2016 | 10 | Instantní strach

Dospívající

Emil Hakl si zavzpomínal na to, jak se žilo bez mobilů a neustálého připojení k internetu. V té době ještě chtěl mít porscháka a žít jako vandrák.

2016 | 9 | Teenageři 2.0

Dospívající

Emil Hakl si zavzpomínal na to, jak se žilo bez mobilů a neustálého připojení k internetu. V té době ještě chtěl mít porscháka a žít jako vandrák.

2016 | 7 | Dovolená na kanapi

Pro většinu lidí je domov

Emil Hakl se má. Na dovolené je totiž pořád...
Google+