ROZJEZD

AddThis

Technologie ve službě duše

YouTube ví, jestli spácháte vraždu

YouTube dokáže z vašeho playlistu zjistit, zda někdy spácháte hrdelní zločin. FBI už díky tomu začala internovat určené, prozatím nevinné lidi. „Pochytat a střílet,“ řekl k tomu její mluvčí.

nešťastné zpocené bytosti

Muži cvičící 
v posilovnách jsou vlastně ženy

Svalovci s činkami jsou podle maďarského psychoanalytika posedlí zmohutněním své tělesné tkáně, zejména prsou. Profesor László Sekéš z Kečkemétu to v práci o genderové identitě kulturistů  vysvětluje dominantní ženskou identitou, kterou tito ubozí lidé skrývají. „Čím větší svaly mají, čím menší a neviditelnější je penis vzhledem k celému objemu těla, tím jsou šťastnější,“ píše profesor Sekéš.

svět kosmetiky

Chraňte si kůži!

Dermatologové doporučují i v doznívajícím létě chránit se při opalování před sluníčkem. Jeho paprsky totiž můžou mít negativní vliv na pokožku. Při opalování proto dbejte na to, aby bylo co nejvíc těla zakryto!

Z endokrinologie

LÉKAŘI ODHALILI NOVÝ HORMON TĚSTOSTERON. OBJEVUJE SE U MUŽŮ PO TŘICÍTCE.

Kate má radost

Princ George utrhal nožičky své první mouše

Vychovatelé britského královského potomka ho svědomitě připravují na život ve vyšších vrstvách. Pro zbavení soucitu s příliš mnoha trpícími tvory mu předkládají hmyz a drobné členovce, které ho nechávají rozšlapávat a drtit mezi dřevěnými kostkami. Tento týden zaznamenali první úspěch jemné motoriky na malých létajících tvorech, jak pyšně oznámila Královská tisková agentura

27 miliard korun bude stát stavba klouzačky na dětském hřišti v Praze. „Děti jsou pro nás prioritou,“ uvedl magistrát.

Marketing

Děti preferují vozíky v supermarketech před kočárky, ukázal výzkum.


Zpráva, že nějaké jídlo škodí zdraví, zvýší jeho prodej o desítky procent, tvrdí reklamní expert.


Tuzemák už se nebude moci nazývat Tuzemákem, protože se prodává i v cizině. Výrobci uvažují o názvu Brum.

Školství

Tělesné tresty ve školách znovu povoleny

V reakci na alarmující fyzickou zchátralost českých dětí, již konstatovala zpráva Evropské rady pro lidi pod 150cm, nařídilo MŠMT znovu zavést ve školách tělesné tresty. Exekuce budou vykonávat žáci na učitelích, kteří si budou příliš stěžovat na nekázeň a krizi autority ve školství. Během kolektivního aktu se žáci odreagují od zbytků zatěžujícího studia, nabudou potřebné fyzické vybavenosti a na­učí se správně dýchat. Tendr na rákosky už před utajovaným rozhodnutím ministerstva předvídavě vyhrála firma Hnízdo s akciemi na doručitele.

FAKTA Z POLOVĚDY

Vesmír připomíná ředkvičku, objevil amatérský astronom. Vědci očekávají velké Chroup.

Dopis měsíce

Víc takových!

Čau čurdi, vždycky se u vás řežu smíchy. Jen tak dál, kdyby byly všichni jako vy, to by byl svět brutál, totál metál bazmek! Nechtěli byste mě? Jsem z Kroměříže a cítím, že mám na víc.
Marek Vadřich, Kroměříž

Ahoj, Marku,

neřež se, to je sebepoškozování. Kroměříž je taky totál metál, tak se neukvapuj. Klidně zkus napsat něco pro cilichili.cz, pošli to na redakce@cilichili.cz a uvidíme. To platí pro každého. Redakce

Geografie

Obývák – dorazili jste na místo určení

Google představil službu Home Maps pro cesty vlastním bytem. „Lidé jsou čím dál nesvéprávnější,“ konstatuje v tiskové zprávě společnost. „Už dávno si nedokážou dohodnout schůzku, aniž pak mění čas nebo místo, ani dojet na místo určení bez stálého sledování satelitní mapy. Vycházíme tomuto trendu vstříc a pro ty, kdo se bojí bloudění u sebe doma, nabízíme řešení.“

Ze světa

Kazatel vyzval k obrácení nevěřících naruby.


Čeští turisté si stěžují, že se v Kambodži nemluví česky.


Afrika pořád hladoví.


Vladimir Putin rozhodně není robot, tvrdí ruská média.  

Z endokrinologie

Lékaři odhalili nový hormon těstosteron. Objevuje se u mužů po třicítce.

AddThis
1 comments
karboxilas
karboxilas

Jo, s těma kulturistama je to pravda. Taky mě to už jednou napadlo ;)

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Další příběhy ze života neteřinky Emila Hakla a relativně vtipný psychopat k tomu.
TOP 10
Chlapa bez podprdy jen tak neuvidíte. A my jich pro vás máme rovnou deset! Ať si holky horňácký taky jednou přijdou na svý. Tak mrkejte na dudlíky.

Komiks

Bedřich je kabrňák. Domluví se všude.

Duel

Počkej, až budeš muset do práce, torpédovali rodiče všechny stížnosti na školu. Měli pravdu? Tak jsme nasadili školu i práci do Čilichili Duelu.

Fakebook

Na Fakebook už se zmohla dokonce i Amfora, cestovka vyšeptalých celebrit a propagátorka loudavého fotbalu.

VÍCE ROZJEZD

2014 | 7 | Tábor

Epidemie kataru v Kataru

Situace na Středním Východě je dost podělaná, budova České televize se roztekla dobrem a objevil se beznohý muž, kterému se potí ruce. A to zdaleka není všechno z našeho Rozjezdu.

2014 | 6 | Latinos

Zemi minul obří hemoroid

Televize natáčí o gay vojácích, průvodčí budou chodit v plavkách a mimozemšťané si povídají s hmyzem. To vše a mnohem víc v našem Rozjezdu.

2014 | 5 | Matky

Prasečí mlíko

Ochutnejte naši novinku a budete chrochtat blahem. K dostání i prasečí tvaroh, falešné Japonky a potravinový inspektor Láďa Pyré.
Google+