ROZJEZD

AddThis

Bleskem

Spolubydlení a práce ve fast foodu vás dělají mladší, tvrdí vizážistka.  


Bezdomovci dokončili stavbu. V tunelu Blanka někdo v noci položil kabel.  


Řady tučňáků v Antarktidě se povážlivě tenčí. Nezodpovědní vědci jim doporučují odtučňákovací kúru. 

tolerance

Láska překračuje hranice druhu

Zamilovaný gekon sleduje trénink plážových volejbalistek Kiki a Maki těsně předtím, než se rozpadly a on s nimi.

Zdraví

Důvodem všeobecné deprese je fakt, že žijeme v nejlepším z možných světů a není kam ho zlepšovat, říká mluvčí iluminátů. 

Pokrok

Tolerance slaví další vítězství

Americká komise za rovnější příležitosti a zrušení barvy pleti slaví další úspěch. V plánovaném dramatu o vzestupu a pádu Ku-Klux-Klanu režiséra Clinta Eastwooda bude hrát představitele bílého řádu Morgan Freeman a hlavní postavu tyranizovaných Afroameričanů Tom Cruise.

Bleskem

Škola je k ničemu, rozvoj dětí nejlépe podporuje Playstation, potvrdil výzkum mezi žáky sedmých tříd. 


Americký výzkumník objevil lék na trému a bohužel o něm všude žvaní.

Trendy

První hipsterský mučedník bude blahořečen v posilovací galerii

Social media guru z Prahy zahynul v boubínské části Šumavy, kde hledal Café v lese. Na jeho počest bude pojmenován nový druh latte a rovněž art gym ve Strašnicích, kde jsou fitness trenéři zároveň kurátory a cvičenci se potí mezi moderními uměleckými instalacemi a vizuálními projekty.

Právo a spravedlnost

Domácí zabíjačky si vzít nedáme

Nové předpisy Evropské unie, které zakazují domácí zabíjačky, se v ČR setkaly s mohutným odporem. Zvyk kuchnout vlastního partnera po bouřlivé výměně názorů je na tomto území staletou tradicí. Nelze se smířit s pokusy ničit naše kulturní dědictví a nejoblíbenější případy místní kriminálky. Domácí zabíjačka u nás zůstane zachována

Gender

Mužský kruh ženství

Čím dál oblíbenější iniciační rituály, na kterých muži procházejí ohněm, učí se bojový pokřik a navzájem si obdivují penisy, mají nečekané vedlejší účinky. Podle psychologů, doprovázejících absolventy těchto seminářů, přestávají mužům po akci růst vousy, chlupy na hrudi a na nohou, nešťastníci ztrácejí schopnost analytického myšlení a začínají chodit kolem dokola v kruzích ve snaze najít své vnitřní já. „Skutečný chlap si nekupuje kurzy, ale sekeru,“ komentuje varovné signály předseda Českého svazu neandrtálců Ugh Bělohradský

Ekologie

Revoluce ve světě zanesených trubek

S novým vybavením přijeli do Evropské unie instalatéři z rozvojových zemí. Ucpané odpady dokážou řešit moderním a ekologickým způsobem. Použití nové technologie je zatím dočasně obtížnější ve vyšších podlažích.

Za pět minut dvanáct

hodiny pro ekology umí vypočítat ohrožení planety libovolným ekologickým nebezpečím.

Demokratická diskuse

Výživoví specialisté doporučují k snídani knockout brot – nový bio chléb, jehož chuť vás přivede do kómatu.

Pro děti

Mininapoleon rozdělil svět

Nová série oblíbené stavebnice, zvaná Lego Waterloo, způsobila nečekané kontroverze. Francouzi protestují, neboť figurka Napoleona jim připadá malá. Nelíbí se jim rovněž, že je mrňavý vojevůdce v každé krabici, skutečný císař byl jen jeden. Angličané jsou pobouřeni, neboť hlavní postavou bitvy u Waterloo byl podle nich vévoda z Wellingtonu. Rusové tvrdí, že Napoleona u Waterloo porazil Kutuzov, i když byl v té době už mrtev. Němci mlčí, neboť se obávají stavebnice Lego Stalingrad a americké obchody si zoufají, protože Napoleonkovi se láme ručička při pokusu strčit mu ji do záňadříčka a bez ní ho v USA nikdo nepozná.

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Emil Hakl zapomněl, že všechno je vlastně jinak. I to, že není opravdový blázen. A že takových, jako je on, běhají po světě zástupy. Řekla mu to jeho psychiatra...

Komiks

Bedřich si pořídil babolep.

Duel

Žít v bludu a nebo se opíjet realitou a papat prášky? Tenhle mač za vás nerozhodneme. Každý své reality strůjcem.

Fakebook

Jediné pravé bacáníčko najdete u nás! Jak asi vypadá facebooková stránka knih a filmu, co dělají z porna mainstream? Proč berou milenci útokem hobby markety? A jakou má Jamie Dornan mužnou chloubu?

VÍCE ROZJEZD

2015 | 9 | Superženy

Hospodám vládne pivocefalus

Rozjezd tentokrát o tom, že klokani si konečně začali holit podpaždí, jízda na motocyklu nás chrání před Alzheimerem, do Valentýna že je ještě díkybohu daleko a senioři už nechtějí žít s mladými, kteří je nechápou. Čtěte.

2015 | 7 | Čtení je v kurzu

Z lidí budou akciovky

Výpadek Facebooku 26. 8. podle Nostradama, panicové mezi sexuology, výměna mozku za žaludek, žaloba na Vesmír a božská omluva. Prostě Rozjezd alá Čilichili.

2015 | 6 | Banik, čičo

Legolas udělal první elfí selfie

Místo sebevraždy se bude říkat odlogování, Angeline Jolie si nechala vyhladit vrásky na mozku a na Snežce zatím chybí aqualand jako drbání.
Google+