Přílohy

Ježíšek mazlíčkům

Pes je přítel člověka a kočka zrovna tak. Všechno dostávají od páníčků, tak proč ne i dárky na Vánoce. Máme pro vás pár nápadů, co nadělit zvířátkům pod stromeček.

  • Ilustrace: Tereza Vašků
AddThis

Chatování se psem  

Máte špatné svědomí, že se svým mazlíčkem trávíte málo času? Pomůže PetChatz. O co jde? Vy jste v práci, zvíře doma. Jemu je smutno, vám je smutno. Nainstalujete si doma PetChatz, což je taková krabice na pamlsky s kamerou, mikrofonem a obrazovkou, odolná vůči škrábancům a kousancům, a jednoduše si párkrát za den zavoláte jako přes Skype. Na dálku vydáte pokyn a z krabice vypadne pamlsek. Svoje konverzace se psem či kočkou můžete nahrávat a pak je sdílet s přáteli, píše výrobce. Tuhle vychytávku koupíte za 7350 korun.

Aby psa vyhnal  

Nemá váš psík rád, když na něj prší? Pořiďte mu na Amazonu za 320 korun speciální deštníček. Vypadá asi tak jako normální deštník, který vám vítr obrátil a funguje vlastně jako takový poklop na psíka se zabudovaným vodítkem ve formě karabinky. A pak už váš ani psí počasí nerozhází. 

Psí milenka  

I psi mají sexuální apetit, který je třeba čas od času uspokojit. K tomu slouží decentní psí milenka Hot Doll – plastová figurína ve tvaru feny, která nepostrádá ani potřebné tělní otvory. První erotická hračka pro psy uspokojí chlupáče od 22 do 46 centimetrů a pořídíte ji už od pěti a půl tisíce korun.

Nafoukněte si jednorožce  

Výrobce tvrdí, že ho kočky milují. Těžko říct proč, ale díky nafukovacímu vinylovému rohu v přepočtu za 150 korun se z vaší kočky stane jednorožec. Tedy spíše něco mezi jednorožcem a kočkou. Internetový obchod  www.mcphee.com upozorňuje, že abyste si užili tu pravou přátelskou legraci, měli byste si koupit také lidský nafukovací roh. 

Pivo pro psa  

Nemáte s kým jít na pivo? Dejte si ho se svým psem. Technicky vzato to není pivo, neobsahuje alkohol ani bublinky, ale zase je k dostání ve dvou příchutích, které ve výčepech obvykle nenajdete. Kuřecí a hovězí. Stojí 71 korun, vaří se v Belgii a dle výrobce jeho konzumace neškodí ani lidem. Tak na zdraví a haf!

DJ kočka  

Nechcete, aby vám kočka ničila nábytek, a klasická škrabadla vám připadají esteticky nudná? Ušetřete sedm set korun, kupte škrabadlo ve tvaru gramofonu a nechte kočku skrečovat. 

Fotky od mazlíka  

Speciální minifoťák za necelých devět set korun, který stačí jenom připnout na obojek vašemu psovi nebo kočce, pořizuje v určitých časových intervalech fotografie. Můžete tak zjistit víc o životě vašeho zvířete  – a vlastně i o tom svém.

Procházka doma  

Pokud máte málo času na procházky a zbytečných 650 dolarů, kupte svému mazlíčkovi motorový běžecký pás. Motor je tichý a gumový pás měkký. První třeba běží kočka a za ní pes. 

AddThis
0 comments

Přílohy

Vánoce jinak

Vánoce jsou tradiční svátky, a tak se může zdát, že je to pořád dokola. Jenže jsou lidé, kteří si je dokážou udělat opravdu zvláštní. Jestli budou šťastné a veselé, je prostě na vás.

Přílohy

Dárky jsou věda

Dávání dárků kupodivu není tím, co nás odlišuje od zvířat. Vzpomeňte si na to, až vám kočka donese mrtvou myšku do postele. Vyjadřuje tak svou vděčnost a náklonnost, stejně jako to darem děláme my. A stejně jako občas my se s tou mrtvou myší netrefuje do preferencí obdarovávaného. Dát dar je věda, a proto se tím i věda zabývá.

Podobné články: Přílohy

2017 | 3 | e-Bitka

Romantika na zámku

Kouzelné prostředí zámku Château Herálec na Vysočině uvítalo režiséra Vojtěcha Kotka, celý jeho filmařský štáb a především naši známou rodinku, aby tu společně natočili naší novou kampaň. Máme vám totiž co říct. Nejen, že máme podle nezávislého měření za celý rok 2016 nejrychlejší LTE síť v ČR, ale nově si můžete s tarifem Red+ užít neuvěřitelných 40 GB sdílených dat navíc. Fakt! Jestli nevěříte, mrkněte na stranu 74. A takhle to vypadalo při romantickém natáčení.

2016 | 11 | Řemeslník – nová šlechta

Pomoc bez peněz

Hodit kilo do kasičky a cítit se jako filantrop je sice fajn, ale existují i způsoby, jak přispět i bez peněz. A nejsou o nic míň účinné.

2016 | 11 | Řemeslník – nová šlechta

S charitou na tom nejsme špatně

Tereza Pospíšilová působí na Katedře studií občanské společnosti Fakulty humanitních studií UK. Zabývá se neziskovými organizacemi, občanskou angažovaností a dobrovolnickou činností. Tak jsme se jí zeptali, jak jsme na tom s ochotou pomáhat.
COOKIES
Google+