Téma

Dobrá rada rada nad zlato

Většina „rad“, které mají ženy učinit šťastnějšími, úspěšnějšími, vyrovnanějšími atd. asi vzniká v dobré vůli. Jenže stačí jich dát pár k sobě a přivedly by do deprese i včelku Máju.

AddThis

Zaměřte se na své instinkty. psychologie.cz

Vyjadřujte své emoce. Vzdejte úctu každému členu rodiny. Čerpejte sílu od svých předků. Přijďte na sezení. Dula Adéla

Žijte svůj vlastní život. Buďte sexy. Buďte svému příteli parťačkou. Netlačte na něj. Vyberte si toho správného muže. ona.idnes.cz

Buďte upřímná, tolerantní, komunikativní. Důvěřujte si. Mějte společné aktivity s manželem. Pěstujte doma harmonii. Mějte uspořádané finance. Pečujte o svůj vzhled. Sexuálně souzněte s partnerem. Žijte s tím správným partnerem. mujvztah.cz (zlatá pravidla pro skvělý partnerský vztah)

Buďte sama sebou. Udělejte si čas pro sebe. Zpomalte. Vraťte kamarádky na seznam povinností. Stanovte si den odpočinku. Podělte se s dětmi o své koníčky. Nenechte si zkazit náladu nepořádkem. Přiznejte si, že potřebujete pomoct. novinky.cz (jak se stát spokojenější matkou i manželkou)

Napojte se na sebe samu, svou vnitřní sílu a moudrost. Rozpoznejte a oslabte hlas vnitřního kritika. Vymaňte se z mýtů o sebevědomí. Vymezte si vlastní osobní hranice. Komunikujte a rozvíjejte vztahy ve svém životě. Poznejte své životní poslání. Vnímejte a naslouchejte svému tělu a jeho moudrosti. Pracujte se svou myslí a využívejte ji ve svůj prospěch. Přihlaste se na seminář. zenyzenam.cz

Otevřete se lásce. Nenechte se nakazit od smutných chladných srdcí. Noste a chraňte lásku v srdci jako drahocenný poklad, aby se tam mohla nerušeně množit a začít překypovat. Milujte bez ohledu na to, je-li naše láska opětována, nebo ne. Milujte a ceňte si sebe samé. silna-zena.cz

Vytvořte seznam svých dobrých vlastností, které si dennodenně připomínejte. Naučte se usmívat, smát se a radovat ze života. Doma, a pokud lze i v práci, se obklopte příjemnými věcmi, jež vás vyladí pozitivně a do pohody. Alespoň jednou týdně praktikujte i činnosti, o nichž se domníváte, že na ně nemáte, nebo se jich obáváte. Za každý (i malý) úspěch se odměňujte. Neodkládejte řešení problémů. Nesrovnávejte se s nikým, ani nesrovnávejte jiné. Nezapomínejte na své přátele. Věřte si. Desatero úspěšné ženy – víra v sebe

Dbejte o svůj zevnějšek. Dbejte o své nitro. Buďte vyrovnaná. Buďte pozorná. Buďte dobrou matkou. Naučte se dobře vařit. Mějte s manželem sex častěji, než byste si představovala. Nechte mu dostatek volnosti k avantýrám s kamarády. amelka.estranky.cz (jak být dobrou ženou ve vztahu)

Řekněte si o to. Experimentujte. Myslete na předehru. Nebuďte sobecká. Důvěřujte. Smějte se. Dejte jim pocit, že jsou nejlepší milenci pod sluncem. Dávejte pokyny. prozeny.blesk.cz 

AddThis
0 comments

Téma

Usmát se na cizí šakti

Kurzy, na nichž se vzývají vnitřní ženská božstva, slibují lecjaké zážitky. Pokud však nenatrefíte na ezo akci bydlenek z Mimibazaru, můžou mít některé z nich příjemné vedlejší účinky, i když vaše vnitřní bohyně zůstane v limbu.

Čumenda

Hrdinové z Kalevaly

Kalevala je finský národní epos, poskládaný z dávných zpěvů v první půlce 19. století. Má skoro 23 000 veršů a je hlavně o mytických velikánech. Fotograf Juuso Westerlund se nechtěl smířit s tím, že by měl hrdiny hledat jenom v legendách. Vydal se do oblasti Kainuu, o které Kalevala vypráví, a našel tam ty dnešní.

Podobné články: Téma

2018 | 3 | Svět ve vatě

Jsme ve vatě a budeme se mít ještě mnohem líp

Kdekdo nás straší koncem civilizace, pádem do propasti a globální katastrofou. A víte co? Jsou to nesmysly. Žijeme v nejlepší a nejsvobodnější době, která kdy byla, a dál to bude jenom lepší, pokud si to sami nezkoníme.

2018 | 3 | Svět ve vatě

Mladý jsou lepší lidi a my se tváříme, že jim to přejeme

Mladí jsou čím dál chytřejší a schopnější. Pojďme na ně být pyšní!

2018 | 3 | Svět ve vatě

Válcujeme svět, protože jsme borci

Někdy si možná říkáte, že jsme malý a nedůležitý národ. A ono ne. Některé věci umíme nejlíp na světě a ostatní by bez nás byli v čudu.
COOKIES
Google+