Trendbox

Ten pravý top 10 muchlovací muziky

Když se hudba ještě pouštěla z kazet, byly tyhle mixy schované v šuplících nočních stolků hned vedle kondomů a červeného přehozu na lampičku. V éře internetu se z nich staly žebříčky mazlicích songů a soundtracků k sexu, které najdete na bezpočtu serverů světa.

AddThis

1. Donna Summer – Love to Love You Baby

Tahle dokonalá slizárna je první skladbou záměrně a oficiálně složenou pro sex. Donna Summerová měla při nahrávání zhasnuto a položila se do vokálů tak, že původní tříminutovou verzi přikázal majitel diskolabelu Casablanca prodloužit na sedmnáctiminutový opus. Prý aby nemusel tak často chodit ke gramofonu. 

2. Madonna – Justify My Love

Madonna ke své ultimátní hekárně vydala celou knihu úžasně sprostých fotek a video, které všechny televize okamžitě zakázaly. Už jen za to si zaslouží tu být. 

3. Sade – No Ordinery Love

Sade je něco jako Beyoncé, která umí zpívat a dělá dobrou muziku. Dámy jsou při její muzice naměkko a pánové naopak. 

4. John Coltrane – In a Sentimental Mood

Sex a sax od sebe dělí jediné písmenko a nikdo z tohoto mužně falického nástroje nedokázal vymáčknout tak koncentrované erotické dusno jako John Coltrane. Pokud svádíte intelektuální protějšek, nenajdete nic lepšího.

5. Keith Sweat – Nobody

Koncem devadesátých let vládlo hudbě slizké R’n’B. Jméno Keith Pot snad dává dostatečnou nápovědu, pro jaké příležitosti tenhle hezoun svou muziku skládal (Keith Lubrikant mu prý neprošlo). 

6. Barry White – I'm Gonna Love You Just a Little Bit More Baby

Barryho rozteklý jam dlouhodobě soutěží o titul nejlepšího oplodňováku s Let’s Get it On Marvina Gaye. Zatímco se ale Marvin snaží pracovat s roztomilou romantikou, Barry jde přímo na věc a jeho baryton je důvod, proč se nikdy nemusela začít prodávat viagra pro dámy. 

7. Nine Inch Nails – Closer

Pro případ, že si domů přivedete protějšek s hárem a větším než malým množstvím tetování, je dobré mít v zásobě něco důraznějšího. Videoklip k tomu ale radši nepouštějte. Aspoň pokud nechcete, aby se váš večer zvrhl v cosi... zvláštního. 

8. Chris Isaac – Wicked Games

Největší hit ploužákových sérií devadesátkových diskoték naopak videoklip pozvedává na vyšší level. Aby také ne, když se v něm Chris muchluje s dvaadvacetiletou Helenou Christensen. 

9. The xx – Islands

Přivést si domů hipstera (potažmo hipsterku) je riziko, protože si nikdy nebudete jisti, jestli orgasmy jen ironicky nepředstírá. Je ale dobré mít přichystaný aspoň jeden song i pro tyto případy. 

10. Justin Timberlake – Pusher Love Girl

Justin v sexy playlistu nemůže chybět. Jednak abychom se nevozili pouze po oldies, a druhak ho dámy milují. Úvodní smyčcové glizando je navíc přímou citací legendární Love Theme od Barryho Whitea. 

AddThis
1 comments

Reportáž

Češi jsou mistři světa. V korejském popu.

Národní dům je taková ta krásná budova nad kostelem na pražském náměstí Míru. Postavili si ho čeští vlastenci, aby měli kde tančit českou besedu a vyprávět si o Horymírovi. Hudba by tu byla – když nám ve třetím patře rozhihňaná slečna vydává vstupenky, slyšíme melodii. V textu ale Horymíra hledáme marně. Když vlezeme do sálu, zpívá dívčina na pódiu v korejštině.

Sporák

Lišácká polívka

Houbová polívka je klasika babího léta. Jestli z lesa donesete košík lišek, tak rozhodně zkuste tuhle verzi klasického houbového krému. Zkusili jsme ho udělat trochu vychytaný a povedlo se to na jedničku. Prostě lišácká houbovka.

Podobné články: Trendbox

2018 | 10 | Holky & koně

Bestiář pravých oblud

Jak člověk táhl světem, osídloval i místa, která se do té doby vyvíjela jako uzavřený ekosystém. Byly to zejména ostrovy, do té doby izolované, ale třeba také obě Ameriky. A během své pouti na nich vybil tvory, kteří nám dnes můžou připadat fantastičtí.

2017 | 4 | Soumrak missek

Když se Harry Potter zamiluje do Voldemorta

Představte si, že by existovalo místo, kde byste našli odpovědi na zásadní otázky života. Třeba co by bylo, kdyby Jack přežil havárii Titaniku. Nebo jak by vypadaly nové epizody Star Wars, kdyby Kylo Ren žil s generálem Huxem v harmonickém, leč submisivně-dominantním vztahu. Nebyla by to krása? Tak jásejte. Míst s takovými světy existuje spousta. Najdete je na internetu, v oblastech, kde se schází autoři fan fiction.

2016 | 6 | Všechno, co jsme milovali

Snapchat - aplikace, co žere vaše fotky

Nevíte, co je Snapchat? Pak jste starý. Odchyťte nějakého teenagera v dosahu, koukněte mu do mobilu a bude tam. Je to něco mezi sociální sítí a chatovací mobilní aplikací. A stovky milionů teenagerů mu propadly jen proto, že nechá zmizet jejich obrázky...
Google+