FAKEBOOK

AddThis

Jan Hnízdil

Znalec lidské duše, psychosomatiky, psychomatematiky a schizourologie si Fakebook zaslouží. Už jen proto, že se dokáže vyjádřit ke všemu.

AddThis
5 comments
MiraKomarek
MiraKomarek

Doktor Hnízdil má můj obdiv, uznání a srdečnou podporu. Tento výplod redakční práce vnímám jako žalostný výkřik po čtenářích a rovněž pomíjím i to, že je velmi za hranicí vkusu. 


Dovolím si na závěr říct jen:" Nepřeji Vám nic dobrého ani zlého, jen to co vysíláte, nechť se Vám vrátí zpět" 


S úctou, Miroslav Komárek

lustigch
lustigch

@MiraKomarek je vcelku vtipné, že se Vás tato legrácka dotkla víc než pana Hnízdila.. možná dobrý impuls k zamyšlení.. nebo spíš diagnóza :D

Mirka111
Mirka111

Tento chlapik sa mi fakt paci. Prvy doktor, ku ktoremu by som sa nebala ist, lebo je zamerany na zdravie a nie na choroby. Klobuk dolu, palec hore :)

tomassovak
tomassovak

Co to je kdo je je aha zase tento vejlupek

JanHnizdil
JanHnizdil

Dobrý den, 


dcera Johanka mi poslala odkaz na Vaše stránky,  jsem poctěn, skvělá grafika, vtipné texty, citace...Bude-li zájem, rád občas přispěji čerstvými moudry, na libovolné téma. Jak už mi kdysi řekla spolužačka Marie, mám dar se jasně, stručně a přesvědčivě vyjadřovat k věcem, kterým vůbec nerozumím.


Děkuji a držím palce. Srdečně. Jan Hnízdil, univerzální specialista, oholistik


Rozjezd

Rozjezd

Rozjezd je tentokrát o tom, že majitelé autobazarů jsou největší poctivci v ČR, Facebook vyhlásil třetí stupeň nebezpečí závalu lavinou blbin a Poslanecká sněmovna přijala Zákon schválnosti.

Téma

Hospoda je jak rodina

Venca Vejražka už sedmnáct let stojí za pípou malostranské hospody U Hrocha. Pokud nejste štamgast, tak se do ní nejspíš nedostanete, takže buďte rádi, že jsme z něj tahali moudra o české hospodě za vás.

Podobné články: Fakebook

2018 | 10 | Holky & koně

StarDance

Několikátý ročník stále sledovaného pořadu, u něhož si diváci nikdy nepamatují nic z předchozích ročníků. Takhle "unikátní" show si zaslouží Fakebook.

2018 | 9 | Země All Inclusive

Airbnb ČR

Tenhle Fakebook ocení především ti, kdo hledají byt v centru.

2018 | 8 | Chodiči

Váš Letní Fest 2018

Taky vám přijde, že české letní fesťáky jsou tak generické, že by mohly mít všechny jeden plakát?
Google+