Přílohy

Jako obrázek

Sběratelské kecky buď vydesignují v továrně a přilepí k nim slavné jméno, nebo se firma domluví s umělcem, aby kecky ztvárnil po svém.
AddThis

Tím druhým způsobem vznikla a vzniká obrovská spousta zajímavých výtvorů a umělci jako El Cappy, Jake Danklefs, Chris Hui, Emmanuel Golden, SBTG, Methamphibian a další jsou ve sneaker komunitě stavění na úroveň s Leonardem da Vinci. Mimochodem, když budete mít štěstí a ulovíte custom kecky od Diversitila, možná na nich nějakého da Vinciho najdete. A když budete mít ještě větší štěstí a natrefíte na originál Van Monroa, tak se můžete chlubit, že máte boty od pána, který upravuje na míru kecky pro Spika Leeho a Baracka Obamu.

AddThis
0 comments

Přílohy

Obuj se a vládni

Vyjít do společnosti v nařachaných keckách je pocit, který jen tak něco nenahradí.

Podobné články: Přílohy

2017 | 3 | e-Bitka

Romantika na zámku

Kouzelné prostředí zámku Château Herálec na Vysočině uvítalo režiséra Vojtěcha Kotka, celý jeho filmařský štáb a především naši známou rodinku, aby tu společně natočili naší novou kampaň. Máme vám totiž co říct. Nejen, že máme podle nezávislého měření za celý rok 2016 nejrychlejší LTE síť v ČR, ale nově si můžete s tarifem Red+ užít neuvěřitelných 40 GB sdílených dat navíc. Fakt! Jestli nevěříte, mrkněte na stranu 74. A takhle to vypadalo při romantickém natáčení.

2016 | 11 | Řemeslník – nová šlechta

Pomoc bez peněz

Hodit kilo do kasičky a cítit se jako filantrop je sice fajn, ale existují i způsoby, jak přispět i bez peněz. A nejsou o nic míň účinné.

2016 | 11 | Řemeslník – nová šlechta

S charitou na tom nejsme špatně

Tereza Pospíšilová působí na Katedře studií občanské společnosti Fakulty humanitních studií UK. Zabývá se neziskovými organizacemi, občanskou angažovaností a dobrovolnickou činností. Tak jsme se jí zeptali, jak jsme na tom s ochotou pomáhat.
COOKIES
Google+