Přílohy

Jako obrázek

Sběratelské kecky buď vydesignují v továrně a přilepí k nim slavné jméno, nebo se firma domluví s umělcem, aby kecky ztvárnil po svém.
AddThis

Tím druhým způsobem vznikla a vzniká obrovská spousta zajímavých výtvorů a umělci jako El Cappy, Jake Danklefs, Chris Hui, Emmanuel Golden, SBTG, Methamphibian a další jsou ve sneaker komunitě stavění na úroveň s Leonardem da Vinci. Mimochodem, když budete mít štěstí a ulovíte custom kecky od Diversitila, možná na nich nějakého da Vinciho najdete. A když budete mít ještě větší štěstí a natrefíte na originál Van Monroa, tak se můžete chlubit, že máte boty od pána, který upravuje na míru kecky pro Spika Leeho a Baracka Obamu.

AddThis
0 comments

Přílohy

Obuj se a vládni

Vyjít do společnosti v nařachaných keckách je pocit, který jen tak něco nenahradí.

Podobné články: Přílohy

2017 | 9 | Rodiče, k tabuli!

Externí mozek

Máme v něm uložené všechno. Kontakty na lidi, fotky, co si chceme pamatovat, i hudbu, kterou posloucháme. Mobil se stal naším záložním mozkem. Navíc si díky němu tuníme vlastní schopnosti třeba pro školu.

2017 | 9 | Rodiče, k tabuli!

Škola appkou

Po sociálních sítích v posledních dnech běhá hezké video z jedné čínské školy, která vyhlásila absolutní zákaz mobilních telefonů. Každý školák, který je s ním ve třídě přistižen, musí napochodovat na stupínek a před zraky spolužáků ho vhodit do kyblíku s vodou. Jsou u toho emoce, slzy, skřípění zubů a spousta škodolibého přitakávání v diskusích. Mobily jsou přece zlo, ze kterého děti hloupnou, zapomínají, jak skákat panáka, počítat velkou násobilku, a ve škole nemají co dělat. Nebo že by měly?

2017 | 9 | Rodiče, k tabuli!

Ty nejlepší appky, co jsme pro vás našli

Budete v hospodě za chytráky, až vytáhnete tyhle appky. Můžete je vzít i na rande. Rozhodně zabodujete.
COOKIES
Google+