Přílohy

Jako obrázek

Sběratelské kecky buď vydesignují v továrně a přilepí k nim slavné jméno, nebo se firma domluví s umělcem, aby kecky ztvárnil po svém.
AddThis

Tím druhým způsobem vznikla a vzniká obrovská spousta zajímavých výtvorů a umělci jako El Cappy, Jake Danklefs, Chris Hui, Emmanuel Golden, SBTG, Methamphibian a další jsou ve sneaker komunitě stavění na úroveň s Leonardem da Vinci. Mimochodem, když budete mít štěstí a ulovíte custom kecky od Diversitila, možná na nich nějakého da Vinciho najdete. A když budete mít ještě větší štěstí a natrefíte na originál Van Monroa, tak se můžete chlubit, že máte boty od pána, který upravuje na míru kecky pro Spika Leeho a Baracka Obamu.

AddThis
0 comments

Přílohy

Obuj se a vládni

Vyjít do společnosti v nařachaných keckách je pocit, který jen tak něco nenahradí.

Podobné články: Přílohy

2017 | 11 | Hééérci, lidé mnoha tváří

Jak jsme se poprali

Do rodinky, kterou znáte z našich reklam, přibyl letos o Vánocích nový člen – strejda Karel, kterého v novém spotu hraje Ondřej Sokol. Ze začátku jim to s tátou trochu drhlo, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Režie se opět ujal Vojta Kotek. Podívejte se, jak to probíhalo.

2017 | 11 | Hééérci, lidé mnoha tváří

Vojta Kotek: Mosty nepálím

Když už jsme na place potkali režiséra našeho vánočního klipu Vojtu Kotka, tak jsme se ho rovnou na Vánoce zeptali. A na herce taky.

2017 | 11 | Hééérci, lidé mnoha tváří

Slepičí lajky pro duši

Sociální sítě často proklínáme a viníme z toho, že trávíme půlku života s obličejem přilepeným na displeji. Ne tak často se už přiznává, že se na jejich stránkách prostě často dějí zajímavější věci než kolem nás. A že nebýt jich, bylo by někdy na světě o něco hůř.
Google+