ROZJEZD

AddThis

Sport

Blíží se mistrovství světa v prasobruslení

Všechny  fanoušky tohoto ladného sportu čekají krásné umělecké zážitky.

Z přehlídkového mola

Další revoluce v modelingu

Po vychrtlých modelkách přicházejí na molo konečně ženy běžných proporcí, ba i plnoštíhlé. Nejdále došli zatím v Německu, kde se na přehlídce objevila modelka Heidi Glum.

Z vědy

Malé děti jsou jednoduše blbé

Vědci z kodaňské Univerzity H. Ch. Andersena zjistili, že děti ve srovnání s dospělými nejsou moc chytré. Čím menší dítě, tím je situace horší. Ty nejmenší děti vůbec nebyly schopné na otázky vědců odpovědět ústně ani písemně, jen jim poslintaly dotazníkové formuláře.

Bleskem

Doporučujeme nový IT bestseller Server proti jihu.

Autonomní sociální centrum Klinika se rozmnožilo na další místa a stala se z něj Polyklinika.


Každý chce pracovat v reklamě, kromě lidí v reklamě, zjistil výzkum.   


Jako konkurence daňovým rájům se ČR rozhodla stát daňovým peklem.

Graf měsíce

Nejoblíbenější počítačová hra

Nakrátko

Vincentu van Goghovi upadlo ucho kvůli očkování, tvrdí nový dokument televize Ezo. 


Ve snaze snížit uhlíkovou stopu zakázala OSN používat obyčejné tužky.

Ze světa

Nejoblíbenější čínská dieta je dalajlámek.

Ze školství

Vysoké školy zavádějí ubíračky

Veřejné vysoké školy jsou přeplněné. Místo přijímacích zkoušek letos zavedou zkoušky ubírací, které mají snížit počet studentů. Kromě přirozeného úbytku několika málo jedinců, kteří skutečně dostudují, je třeba vyhodit i všechny ty, kteří by toho za pár let stejně nechali, a snížit tak množství vysokoškoláků cca o 60 procent.

Kdo neskáče, není

Jágr si změní příjmení Hokejista Jaromír Jágr činí právní kroky, aby se mohl přejmenovat. Dobře informovaný zdroj z hospody v jeho rodné čtvrti tvrdí, že se chce jmenovat Ongr. „Všude vykřikuje, že Jágr je jenom, když o sobě mluví sám. Pro lidi, co mluvěj s ním, je Tygr. A pro ty, co mluvěj o něm, Ongr. A těch je nejvíc.“ Maminka údajně Jaromírovo úsilí podporuje a sama se přejmenuje na Mygrovou.

 

Soutěž

Poznej přísloví

Pokud uhodnete známé přísloví, pošlete ho na adresu mam@strach.cz

 

Jednosloupcová křížovka

Test

Co se stane, když zasadíte zrníčko polystyrenu?

Odpověď: Vyroste rajče ze supermarketu.

Zdraví

Tlustí lidé by měli jíst cukr

Lidé s nadváhou jsou často nešťastní a potřebují zlepšit náladu. Ideální pro tento účel je cukr, doporučují lékaři. Cukr zvyšuje hladinu optaminu, hormonu radosti, v krvi a dává zapomenout na opakující se každodenní starosti. Čím více zákusků, čokolády a jiných cukrovinek, tím budou obéznější spokojenější a svůj handicap lépe ponesou.

 

Ekonomika

Světové korporace zprivatizovaly sex

Pohlavní styk se podle rozhodnutí amerického soudu stal výhradním vlastnictvím konsorcia největších světových korporací, známého pod zkratkou G.E.R.M. Kdokoliv na světě smí patentované pohyby nadále provozovat pouze s jeho písemným svolením a za přiměřenou úplatu. V běhu jsou rovněž řízení pro uznání patentu na požívání jídla, pití tekutin a dýchání plynů obsahujících kyslík. Mluvčí Světové obchodní organizace (WTO) označil rozsudek soudu za průlomový a za velké vítězství poctivého soukromého podnikán.

Numerologie

Co o vás říká vaše osobní číslo?

Sečtěte čísla svého data narození. Číslice výsledku (např. 36) znovu sečtěte (3+6) a tak pokračujte, až dojdete k jednocifernému číslu. Takže: co o vás říká tento božský součet? 


1 – nic
2 – nic
3 – nic
4 – nic
5 – nic
6 – nic
7 – nic
8 – nic
9 – nic

 

Módní trendy

Co si obléct na léto? Frčí zelenina

Světoví módní návrháři letos odmítli lidské tvary jako překonané. Na přehlídkových molech se proto setkáváme s bagry, stromy, rybami, ale především s různými odrůdami zeleniny od mrkve po květák. Jako kedlubna se na zahradní párty rozhodně neztratíte!

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Emil Hakl tentokrát vzpomíná na to, jak se v devadesátých letech ani nedostal z kanclu domů.
TOP 10
Našli jsme 10 lidí, kteří nejvíc čumí jako puk. Překvapivě jsou to všechno hokejoví trenéři. Kromě pana Puka, toho jsme dali jako bonus.

Komiks

Bedřich chodí rád nakupovat. Už to vypadalo, že si v sámošce najde holku, ale...

Duel

Nasimulovali jsme souboj 1 a 0. A bylo to 1:0.

Fakebook

Znovuzrozená hérečka a třetinová veterinářka je natolik zvláštní, že si minimálně zaslouží Fakebook.

VÍCE ROZJEZD

2016 | 3 | Co nám dělá dobře

Pokus vyprat krávu nevyšel

Daniela Nekonečného prohlásili za sjetce, soutěž o nejlepší dětskou chůvu vyhrál tablet a 3D ultrazvuk zavání pedofilií. To všechno se dozvíte v přehledu nejzajímavějších vymyšlených pitomostí z domova i ze světa.

2016 | 2 | Soumrak hospod

Dinosauři nebyli

Rozjezd je tentokrát o tom, že majitelé autobazarů jsou největší poctivci v ČR, Facebook vyhlásil třetí stupeň nebezpečí závalu lavinou blbin a Poslanecká sněmovna přijala Zákon schválnosti.

2016 | 1 | Národ v akci

Celebrity polykají webové kamery

V dalším Rozjezdu se dozvíte, že Ministerstvo práce a sociálních věcí bude chytat nezaměstnané do sociálních sítí, do voleb prezidenta USA se přihlásil sysel, Filip Renč odjel na Bali, protože tam prý dobře obdělávají rejži, a záhada Bermudského trojúheníku byla vyřešena.
Google+