ROZJEZD

AddThis

Zdraví

Spánek je přetižek

Podl zrápvy Wodrl Health Orranization je spaní vývjojoví přetižek a neňí jej k soustředené párci potřebra. Spát vícenež 2 hodni dennně je zybetčné a bráňí to klavitnímvýkonům vzam ňěstnání zvláště, duševním.

Bezpečnost

Rodinné vozy mohou být nebezpečné

Asociace výrobců rodinných automobilů oznamuje zákazníkům, že v některých těchto vozech se na zadních sedadlech mohou vyskytnout upatlané, hlasité a vše­obecně nesnesitelné děti. Při zjištění poruchy kontaktujte svého lokálního dealera (vozů), který vás účinně polituje.

Finanční produkty

Banky nabízejí bezdomovcům hypotéky na papírové krabice

Sociální sítě

Třetina lajků na Facebooku je ze soucitu

Více než třicet procent všech lajků na sociální síti Facebook je ze soucitu, zjistila anketa mezi uživateli. Soucitné lajky typu „aby jí to, chudince, nebylo líto“ se objevují především pod statusy s novými účesy, oblečením a s vlastními dětmi. Druhý nejrozšířenější typ lajků je potom předstíraná radost, kdy lajkujeme něčí úspěchy, například dokončení školy.

Živé žárovky z lesní zvěře se osvědčily

Nová svítidla, využívající bioenergii zvířat, přicházejí do sériového prodeje. Po testech na lesní zvěři se začnou vyrábět žárovky psí, kočičí a morčecí. 

Bleskově

Děti zdaleka neumějí udělat hvězdu tak dobře, jak si myslí, potvrdil výzkum.


Archeologové objevili Atlantidu. V Lanškrouně.


Feministická historiografie slaví triumf: Ukázalo se, že Marie Terezie byla žena.


Švýcarské tunely skrz Alpy jsou pokusem vyrobit největší ementál na světě, tvrdí konspirační teorie.

Bleskově

Kočka, která se dívá z okna na ulici, vidí auta jako myši, tvrdí výzkum.


Šimpanzi označili přírodovědné dokumenty z džungle za pitomou reality show. 

Fotografování

Profesionálové nedoporučují dělat si selfie s hrochem

„Hroch má vůči svému objemu příliš krátké končetiny,“ tvrdí odborníci z oborového sdružení Social Media Gurus v tiskové zprávě k focení selfie. Kvůli krátkým nohám nemůže obří blátomil dostat do selfie celou svou postavu, tedy pokud nemá extrémně široký objektiv. Kromě toho nemá hroch palec postavený proti ostatním prstům, takže se mu špatně tiskne spoušť na dotykových obrazovkách. A v neposlední řadě vás při focení rozdupe na mastnou rudou louži.

Haute Couture

Módní trendy na léto

V letošní sezóně se na plážích budou nosit odvážné netradiční outfity naplněné erotickou výbušností. Doplní je přirozený make-up se zvýrazněnou světlostí, podtržený nastaveným jazykem. Nejžhavějším trendem je letní vzývání zimy, například nošení plážových kožichů.

Ekonomika

Nebude-li schválena smlouva TTIP, nevadí

Vyjednavačům o mezinárodní obchodní smlouvě TTIP nevadí, pokud ji EU shodí ze stolu. „Nedojde-li ke schválení TTIP,“ uvádějí ve společném prohlášení, „máme nachystané dohody PPTI, TPTII, IIIPT, TIIPP, PIPI, TPIIPT a PTPITT. Něco se nakonec schválí.“

Umění

V Národní galerii bude vystavena proslulá Mona Hlíza

Nahonem

Belgičané nejsou nejnudnější lidé na světě, tvrdí Belgičané.


Homeopatika způsobují stopové prvky uzdravení. 


Paranoidní podplacený agent terorista označil média za zmanipulovaná.


Masokombinát Jinočany vyvinul párek, který chutná jako tofu. 

Kultura

Co se stalo s Kelly Family?

Populární rodinná skupina devadesátých let má dodnes řadu příznivců a uvažuje o comebacku.

Film

Kate Winsletová se stala superhvězdou, protože jí nikdo neřekl, že je šeredná

Slavná herečka z filmů Titanic nebo Věčný svit neposkvrněné mysli získala řadu svých filmových rolí proto, že se jí nikdo neodvážil prozradit pravdu o jejím vzhledu. „Slušnost a politická korektnost nedovoluje v naší branži nikomu upřímně říci, jak vypadá,“ potvrdil zdroj blízký americké filmové akademii. „Proto koneckonců může hrát Ryan Gosling heterosexuály a Reese Witherspoonová něco jiného než žáby.“ 

Školství

Hlavní účel školy není vzdělání

Úřad pro výchovu a vzdělání mládeže vydal nové osnovy pro všechny typy škol. Hlavním cílem výuky nadále nebude děti vzdělat, ale psychicky je připravit na to, že o nich celý život budou rozhodovat hlupáci. Lidé s podprůměrnými schopnostmi a nulovou sociální inteligencí budou ve školách působit v nejdůležitějších funkcích a učit nejdůležitější předměty. Děti se tak připraví na praxi života v globalizované společnosti.

Automobilismus

Komise pro bezpečnost závodů Formule 1 stanovila maximální rychlost jízdy na okruzích na 30 km/h.

Matení veřejnosti

Nevěřte sportovním výkonům v reklamách na tampony, varují vědci

Nerealistická očekávání ohledně zvýšení sportovní kondice vyvolávají televizní reklamy na ženské intimní potřeby. Herečky v reklamách dokážou plavat, skákat na trampolíně, lézt po horách či cvičit gymnastiku způsobem, který není pro běžného člověka dosažitelný. Návrh nové evropské normy proto doporučuje doplnit reklamu na uvedený druh výrobků upozorněním „Tampon nezpůsobuje superschopnosti.“

AddThis
0 comments

ROZJEZD OBSAH

Pavlač Emila Hakla

Emil Hakl se má. Na dovolené je totiž pořád...
TOP 10
Dnešek nemá styl. Jo dřív, když lidi lezli do vody, tak to nějak vypadalo. A někdy to vypadalo, dokonce i když lezli z vody!

Komiks

Bedřich přežil kurz přežití. Hádejte, co se asi stalo ostatním...

Duel

Ono válet se ve vaně má oproti Jadranu svoje plus. Akorát se teda občas stane, že si za zády uděláte přehradu, protože jste tlustí...

Fakebook

Máte rádi kvalitní čtení? Chvilka pro tebe to asi nebude. Ale i tak si najděte chvilku na to si přečíst aspoň její Fakebook.

VÍCE ROZJEZD

2016 | 6 | Všechno, co jsme milovali

Klíč k určování psů

Nejvíc vytočíte klíště verbální agresivitou a mistr světa v práci s cirkulárkou si uřízl ostudu. I to se dozvíte ve vymyšlených pitomostech z domova.

2016 | 5 | Lesk a bída kulturáků

Planetě vládne DiCaprio, tvrdí Gott

Prostitutky budou potřebovat magisterský titul, Mistrovství světa v badmintonu bude zrušeno a muži jsou podřadní. I to se dozvíte v květnovém Rozjezdu.

2016 | 4 | Ajťáci nám vládnou

Blíží se mistrovství světa v prasobruslení

V dalším Rozjezdu se dozvíte, že světové korporace zprivatizovaly sex, Jiří Strach má velké oči a přečtete si doporučení na nový IT bestseller Server proti jihu.
Google+