Téma

Zbourat, spálit

Jednou z největších vymožeností dneška je možnost cokoliv hodnotit. Hodnocení se tím pádem nevyhnou ani školy a bývá to docela psina. Našli jsme na webech jednotlivých ústavů opravdu peprná shrnutí. Autory jsme ohodnotili hvězdičkami za upřímnost.

AddThis

Zbourat, spálit

VIBORNA SKOLA. CHODILA SEM TAM S RADOSTY. DEKUJY VAM PANY REDYTELKA

Anička Pančo

Je to dobrá škola sama na ní chodím a líbijou se mi tam děcka i učitelé tam sou hodní a dobří

Marketka Marfuška

Myslím si že by kiko měl mít lepší známky protože ma skrytou inteligenci

Samuel Ligocki

Škola dobrá, ale učitelky jsou blázni, některé se léčili na psych.a ty by neměli učit. Oni mají naučit a né terorizovat. Chtělo by to kontrolu ze školského úřadu.

Monika Piklová

Ta škola je nejlepší ze všech.

Nikol Holmanová

Nerespektování učebního plánu zvláštním způsobem. Zvláště u fotek u zrcadla – Hodina vyučování nemůže byt na WC. Dle pravidel záchody by měli být rozděleny. Posílám Mail a SCREEN vašeho učebního plánu dle fotek. Ministerstvu na kontrolu.

Tomáš Hrouda

Ahoj dnešní jesky. Rok tata už nei je rodné. Nebe spí.

Nikolkanini Kulda

Zbourat, spálit a všechny záznamy o ní zničit, horší než rakovina…

Benjamin

Fantastická škola, přestěhovali jsme se a jsme nadšení.

Kamil Levinsky

Úroveň vyučování je poměrně nízká, učitelský kolektiv je různorodý, zato nepříliš dobře učící.

Mr. Johnny

Pokud vyberete tuto skolu,tak by bylo Dobre se trefit na dobrou ucitelku,my jsme bohuzel Meli smulu,mlada pani ucitelka si hrala nj karieru a zadny zjevny zajem o dite. V celku bych tuto skolu hodnotila podle sk.systemu na 4. Zbytek je na vas,zda sve dite sverite do toho koncentraku.

GATS

Hlavní heslo školy: Nenechávame zbytky!: Děti vysloveně cpají jídlem (někdy i vlastními zvratkami) jen aby talířek zůstal prázdný.

zoufalá maminka

AddThis
0 comments

Téma

Pomůcky o level výš

Děti ve školních kolektivech dokážou být kruté a stačí drobné zakolísání a z vašeho dítěte může být doživotní psanec. Proto nesmíte nechat nic náhodě. Vybavte ho do školy tím nejlepším z nejlepšího.

Téma

Rodiče, k tabuli!

Ještě celkem nedávno panoval mezi rodinou a školou hezky zavedený vztah založený na pravidle „pan učitel má vždycky pravdu, tak si nestěžuj, nebo ti ještě jednu přidám“. Dnes je, zdá se, všechno úplně jinak.

Podobné články: Téma

2017 | 11 | Hééérci, lidé mnoha tváří

Dojemně přehnaná show

Češi své herce milují a vztahu s nimi věnují nebývalé úsilí.

2017 | 11 | Hééérci, lidé mnoha tváří

Kam to dotáhli

Jesse Ventura to v USA dotáhl na guvernéra Minnesoty, Arnold na guvernéra Kalifornie a Ronald Reagan k tomu přihodil roli prezidenta. U nás ale máme taky herce velkých rolí.

2017 | 11 | Hééérci, lidé mnoha tváří

Jací vlastně jsou?

Lidí, kteří se s herci znají a vídají je dnes a denně, jsme se zeptali, v čem jsou herci zvláštní. Co je dělí od nás, normálních smrtelníků. Výpovědi byly upřímné, a tak jsme u některých odpovídajícíh radši změnili jména.
COOKIES
Google+