Téma

Sloup do mě narazil

Pojistný likvidátor je vlastně takový řidičův zpovědník. Nebo možná spíš inkvizitor. Třídí hodné řidiče od hříšných. Zpovědi, které mu řidiči na předtištěných formulářích vyplňují, často stojí za to.

AddThis

Během pobytu v airbagu si nic nevybavuji.

Na silnici byl sníh. Přestože jsem jela pomalu a navíc intenzivně brzdila, ten sloup se rychle přibližoval. Snažila jsem se mu vyhnout, ale v tom do mě z ničeho nic narazil.

Viditelně nebylo poškozeno nic, nicméně je tma, takže ještě doplním ve dne.

Požadoval jsem vyšetření vinice na alkohol.

Před nehodou jsem netelefonovala, jen psala manželovi stručnou SMS, že jsem v pořádku.

Stál jsem na křižovatce a dával přednost vozidlům na hlavní silnici. Najednou, kde se vzalo, tu se vzalo, přijelo neviditelné auto, narazilo do mého vozidla a zase zmizelo. 

 

Necouvala jsem zbrkle, nestačila jsem pouze přeřadit nohou.

Paní při snaze zaparkovat nabořila nejdřív jeden a následně i druhý vůz. Když pochopila, že se na vybrané místo nevejde, snažila se zaparkovat v mezeře vedle mého vozu. Přitom ale nacouvala do třetího auta. Vystoupil jsem z vozu a chtěl paní navést, jenže ona si spletla rychlosti a přimáčkla mě k vozu. Při vystupování z auta mě pak udeřila dveřmi do hlavy. Víc už si nepamatuji. 

 

Když jsem přijížděl domů, vjel jsem omylem do jiného dvora a naboural do stromu, protože ho doma na tomto místě nemáme. 

Škodu na automobilu uznávám, ale ohrazuji se proti ublížení na zdraví, protože je známo, že sousedovi se spouští krev z nosu pořád, má asi tlak.

Parkoval jsem na lesní cestě za účelem hub, jako mnoho jiných aut.

Projížděl jsem kolem chatky, když jsem si všiml, že se před ní opaluje krásná slečna. Lehce jsem přibrzdil, abych si mohl dotyčnou důkladně prohlédnout. Vzápětí jsem narazil do vozu přede mnou, jehož řidič zpomalil ze stejného důvodu, akorát trochu víc. Podle policistů se na tomto úseku podobné nehody stávají poměrně často. Fotografii slečny pro ilustraci přikládám.

Na klidném a přehledném úseku silnice mě v kabině napadla včela. Do stromu jsem narazil, protože jsem ji chtěl zabít. Včela ovšem po nárazu vylétla rozbitým okénkem. 

Plánek nehody nepřikládám, protože nevím, jak ztvárnit opilce, který mi upadl na auto, urval stěrač a rozbil flaškou sklo.

Výstražný trojúhelník jsem neinstaloval, beztak by mně ho rozsekali stejně jako ten nahlášený zadek.

Vyhýbala jsem se zajíci, který vběhl do silnice, a narazila jsem do protijedoucího auta. Auto v protisměru mě tak rozhodilo, že jsem místo brzdy šlápla na plyn a narazila do auta před sebou. Nejvíc mě ale mrzí, že zajíce potom přejelo auto v protisměru. To jsem ho mohla přejet rovnou a neměla bych škodu na vozidle. 

Stav tachometru neuvádím, protože bohužel nemůžu najít technický průkaz vozidla. 

Uznávám, že vám moje pojistná událost může připadat kuriózní. Trvám však na tom, že mi zapadly syrečky do sedačky, a protože auto stálo na slunci, smrdí teď jak tchoř. A já se ježděním živím.

AddThis
0 comments

Rozjezd

Rozjezd

Další dávka nekorektního zpravodajství, se kterým můžete machrovat v hospodě.

Téma

Bezpečnost a nebezpečnost

Tenhle text by vás měl mírně znepokojit. Nemáte zač!

Podobné články: Téma

2018 | 8 | Chodiči

Jezděte pěškobusem

Chůze z nás udělala pány tvorstva. Vážně. Celý příběh naší cesty na vrchol potravního řetězce začal v Africe někdy před 5 až 7 miliony lety, když se náš praprapředek australopiték rozhodl opustit bezpečí lesa a vydat se na pochod savanou. Aby ve vysoké trávě nezabloudil, musel se naučit chodit po zadních a s hlavou vzhůru. Když už mu to tak hezky štrádovalo, pouštěl se dál.

2018 | 8 | Chodiči

Proč šlapete?

Zeptali jsme se lidí, kteří chodí opravdu hodně, co na tom vidí.

2018 | 8 | Chodiči

Chodicí starter pack

Pár tipů na dlouhý pochod.
Google+