|

PDF

OBSAH

ROZJEZD

TÉMA

  ČTENÍ

    

   Téma

   Chodicí starter pack

   Pár tipů na dlouhý pochod.

   AddThis

   Na nohy

   Chodci se dělí do dvou kategorií. Jedni přísahají na řádně rozšlápnuté kotníkové kožené pohory. Druzí radši chodí v lehkých prodyšných běžeckých botách. Jedni i druzí ale nosí pořádné trekové ponožky.

   Do sebe

   Kombinujte sladké a slané jídlo. Co koupíte po cestě, hned snězte. S sebou balte věci, které se vám nerozmačkají, jsou lehké a energeticky nadupané. Nezanedbávejte přísun tekutin. 

   Sbalte to

   Krosnu balte do tří vrstev. Dolů lehké věci jako spacák a oblečení. Doprostřed středně těžké předměty a nahoru, co nejblíže k zádům, věci těžké. Věci, které mají zůstat suché, balte do igeliťáků se zipem. Přibalte i základní lékárničku: náplasti, tejpy, obvaz, léky na bolest a horečku (paralen), léky na průjem, tea tree oil jako dezinfekci, repelent, krém s UV faktorem.

   Nezapomeňte

   Dobře si ostříhejte nehty na nohou, místa hrozících puchýřů si přelepte tejpou (vydrží déle než náplast). Ráno si nárty a prsty zlehka natřete jelením lojem nebo vazelínou. A nezapomeňte s sebou krém na opruzeniny. Nejužitečnější věc ze všech. 

   AddThis
   0 comments

   Podobné články: Téma

   2016 | 1 | Národ v akci

   Jak vyzrát na slevy

   Slevy jsou v podstatě hra, kterou mezi sebou hrají obchodníci a nakupující. Jelikož ti první používají spoustu ne zrovna fér triků, není vůbec od věci si jich taky pár osvojit.

   2018 | 8 | Chodiči

   Slavní chodci

   I ta největší jména světové historie do toho občas pořádně šplápla...

   2018 | 10 | Holky & koně

   Zpovědnice ví všechno

   Když chceš najít lidové moudro o čemkoliv, zajdi na zpovědnice.cz. Když chceš najít moudro o koních, tak taky.
   Google+