APLIKACE PRO TOTO ČÍSLO

DOPORUČENÉ APLIKACE

 • topfun-online-videopujcovna
  Topfun Online videopůjčovna

  Vyberte si z online nabídky filmové novinky nebo starou dobrou klasiku. Nebo si zvolte jeden z balíčků filmů, které pro vás Topfun pečlivě vybírá každý měsíc. Shlédnout je můžete online ve vašem chytrém telefonu a tabletu. Jako zákazník Vodafonu automaticky získáte při aktivaci balíčku Topfun Start navíc přístup až ke 4 TV kanálům. Můžete sledovat prémiové kanály ze sekce Topfun Televize: Sport5, Fashion TV, BabyTV, Travel Channel. Topfun to jsou stovky filmů ve vaší kapse!

  Stáhnout aplikaci
 • apetit-edice
  Apetit Edice

  Oblíbená série kuchařek knižní Edice Apetit nyní pro váš Androidí telefon a tablet. Navíc obohacená o nové recepty, šikovné tipy a videonávody.

  Stáhnout aplikaci
 • kdesekouri
  KdeSeKouri

  V České republice přibližně 2.000.000 lidí kouří a 8.000.000 nekouří. Kvůli tomu na sebe nemusíme koukat skrze prsty. Jsme tu pro všechny kuřáky i nekuřáky v České republice s Androidem v kapse. Sloužíme v předstihu či v reálném čase všem bez rozdílu.

  Stáhnout aplikaci
 • flinq
  Flinq

  Na Google Play je hromada to-do aplikací. Nicméně stále věříme, že Flinq je jiný. Zvolili jsme totiž jiný přístup než naše konkurence – sdílení úkolů. V našem záběru nejste vy, ale vaši přátelé. Samozřejmě můžete zadávat úkoly sami sobě, nicméně úkoly můžete posílat i komukoliv ze svých přátel. Můžete jim dát tip na oblíbenou restauraci, nový klub, který jste právě objevili, nebo film, jenž jste právě viděli.

  Stáhnout aplikaci
 • skolni-rozvrh
  Školní rozvrh

  S chytrým Android telefonem a aplikací Školní rozvrh si jednoduše a velmi rychle vytvoříte přehledný rozvrh, který pak budete mít po ruce vždy, když ho budete potřebovat. Stačí jen vylovit telefon a mrknout, co vás zrovna čeká za hodinu.

  Stáhnout aplikaci
 • smartmaps-edice-vodafone
  SmartMaps: Edice Vodafone

  Aplikace pro Android nabídne navigaci a přehledné zobrazení cyklo-turistických map s trasami kdekoliv je třeba. Obsahuje všechny informace kvalitní cykloturistické mapy: Turistické značení KČT, cyklotrasy, vrstevnice a velké množství turistických objektů a krajinných informací včetně legendy - jak jste zvyklí z tištěných map.

  Stáhnout aplikaci
 • promile-info
  Promile.Info

  Budu riskovat řidičák? Nadýchám ještě? Neměl bych si radši zavolat taxi? Nainstalujte si náš alkoholtester do svého Androidu a budete vědět odpověď okamžitě. Nastavíte si osobní údaje, na časovou osu naklikáte, kolik se vám toho podařilo vypít a máte hned jasno.

  Stáhnout aplikaci
 • navigace-sygic-edice-vodafone
  Navigace Sygic: Edice Vodafone

  Sygic je špičková offline navigace pro Android a iPhone, která využívá intuitivní rozhraní podporující gesta dotykových displejů. Také vám zabezpečí komfortní cestu a bezpečnou jízdu – vypočítanou trasu optimalizuje podle aktuálních dopravních informací.

  Stáhnout aplikaci
 • vodafone-mobilni-zabezpeceni
  Vodafone mobilní zabezpečení

  Chraňte soukromá i firemní data v Android chytrých telefonech nebo tabletech svých zaměstnanců.

  Stáhnout aplikaci
 • vodafone-safety-net
  Vodafone Safety Net

  Bezplatná aplikace dostupná pro Android, která pomáhá rodičům a dětem používat chytré telefony bezpečným a odpovědným způsobem. Zároveň může pomoci obětem šikany či obtěžujících hovorů a zpráv.

  Stáhnout aplikaci
 • vodafone-galerie
  Vodafone galerie

  Nastal čas pro mobilní aplikace! Nastartujte svůj chytrý telefon a vyzkoušejte, co všechno dovede díky aplikacím, které tam na vás čekají. Aplikace Vodafone galerie vám přináší jen to nejlepší z mobilního obsahu pro váš chytrý telefon, nemusíte tak trávit hodiny hledáním na internetu. Dostupná pro Android, iOS a Windows Mobile.

  Stáhnout aplikaci
 • vodafone-qr-ctecka
  Vodafone QR čtečka

  Stáhněte si zdarma naši rychlou a efektivní QR čtečku se spoustou doplňkových funkcí. Snímejte a načítejte kódy buď fotoaparátem, nebo z galerie obrázků. Zpracování kódů nechte na čtečce. Dostupná pro Android a iOS.

  Stáhnout aplikaci
 • muj-vodafone
  Můj Vodafone

  Aplikace pro Android a iOS Můj Vodafone vám umožní jednoduchý přístup k vašemu účtu. Stačí se přihlásit svým telefonním číslem a heslem a informace máte jak na dlani. Aplikace je zcela zdarma v České republice i v zahraničí. Při jejím používání ani nečerpáte data ze svého internetového balíčku.

  Stáhnout aplikaci
Google+