Autor

Jan Studnička
Jan Studnička

Online cowboy

Má rád chytré komiksy, pitomé filmy, burgery, rock`n`roll, blondýny a videohry. V plánu má excelovat během zkušební doby a pak se tu flákat na dobu neurčitou.

články autora

 • 14.12.2017

  21 kobercových výjevů

  Víte, jak můžete přejet prstem nebo vysavačem po koberci, vlákna naberou jiný směr a najednou mají jinou barvu? A víte, že se takhle dá udělat obraz? Teda... vy to asi nedokážete. A my taky ne. Ale tahle umělkyně z Japonska ani. Na Twitteru ji najdete pod nickem Agito0219. Nosí masku. Je divná. Ale šikovná.

 • 14.12.2017

  16 překlepů, které rozhodně nechcete napsat

  Občas se prostě přepíše každý. No ale takový překlep může pořádně změnit smysl vaší věty. Je holt potřeba si dávat bacha, co na té klávesnici cvakáte. Máme pro vás 16 překlepů, které rozhodně napsat nechcete. Jejich oprava vás totiž může stát i několikahodinové vysvětlování…

 • 14.12.2017

  25 nejdebilnějších poznámek k vašim kérkám

  Každý, kdo má tetování, jistojistě ví, že se nikdy, ale opravdu nikdy nevyhne uštěpačným a otravným poznámkám, které tu byly, jsou a vždycky budou. Pojďme se na ně společně mrknout.

 • 14.12.2017

  34 důkazů, že hudbu už by měly dělat jenom kočky

  Z Pink Floydů máte v podstatě Nyan Cat.

 • 14.12.2017

  Sladkosti, které vám vykouzlí vánoční náladu

  Pokud ji z nějakého důvodu ještě nemáte.

 • 14.12.2017

  18 nejotřesnějších beauty trendů roku 2017

  Že jsou ženy schopné naplácat si na obličej kdeco, to se všeobecně ví. Ale určitě nevíte, co jsou schopné naplácat si na obličej proto, aby tím potom mohly zaplácat svůj instagram.

 • 12.12.2017

  20 vět, které byste neměli říkat revizorům

  Na světě existuje řada nevděčných povolání, od policistů přes manažery pohřební služby až třeba k hajzlbábám. A pak jsou tu revizoři. Ti ztěžují život nám, protože musí, a my zas ztěžujeme život jim, protože ve chvíli, kdy sázíme na štěstí a neklapne, používáme tuhle ultra originální sérii výmluv. A vo co, že se tam taky najdete!

 • 11.12.2017

  17 věcí, které vám rodiče vašeho partnera nikdy neodpustí

  Znáte to, snažíte se udělat dojem na rodiče své drahé polovičky… A ono se to ne v každém ohledu povede. Pokud máte štěstí, vycházíte s nimi dobře, ovšem jsou věci, které vám pravděpodobně i tak nikdy neodpustí. Jako třeba...

 • 11.12.2017

  20 věcí, který děláte, když se vyhýbáte povinnostem

  Blíží se konec roku, což pro některé znamená dohánění restů, než přijde pololetní vysvědčení, pro jiné zase přípravy na maturitu, zkouškové, anebo třeba inventury v kanclech… Ale protože vy jste tvorové stateční a hlavně kreativní, nenecháte se žádnými povinnostmi rozložit. Takže například…

 • 11.12.2017

  Co o ženách prozradí velikost jejich nohou?

  Přemýšlely jste někdy nad tím, že velikost nohou o vás může hodně vypovídat? Tento díl článku je určen ženám, aby prozradil tajemství, o kterých neměly nejmenší tušení! Takže pokud je vaše noha číslo:

 • 07.12.2017

  To nejlepší z letošních YouTubů

  Jako každý rok, i letos vydal YouTube svůj Rewind. Tedy to nejlepší z letoška... narvané do pár minut! A je to stejná jízda jako vždycky.

 • 07.12.2017

  21 důkazů, že člověk jí očima

  Hele, vsadíme se, že umíte taky senzační koláče. Ale stejně byste dokázali něco pochytit od Lauren Ko, která má v ruce jak pečení tak instafood hashtag. Čučte.

 • 07.12.2017

  18 důkazů toho, že se zvířaty může být psina

  Věděli jste, že existuje cena za Comedy Wildlife Photography? Tak teď už to víte. A můžete si i prohlédnout finalisty.

 • 07.12.2017

  15 ohavných renesančních dětí

  Jasně, děti jsou krásné a jsou požehnáním. Ale... všechny děti nejsou hezké, to si přiznejme. A nejošklivější jsou děti, kterým je třeba pět set let.

 • 06.12.2017

  19x hra na Hru o trůny

  Andrea David je německá bloggerka, která má ráda dvě věci. Cestování a telku. Řekli byste si, že tyhle dvě věci se asi těžkou kloubí dohromady. Ale opak je pravdou! Andrea se rozhodla lovit lokace, kde se natáčela Hra o trůny a zvěčnit si je pro sebe. A je to cool. Asi uděláme něco podobného s Majorem Zemanem.

COOKIES
Google+