Blog

10 byznys plánů, co vám rozhodně pomůžou zbohatnout

Konečně je to tady. Máme pro vás nápady, díky kterým můžete být za vodou už příští rok. A celý zbytek života nám pak budete vděční. Stačí si vybrat:
AddThis

1. Ponožky přes sandály

Kvůli diskriminaci lidí, co nosí ponožky v sandálech, sice tenhle módní doplněk skoro zmizel z městských ulic, ale tradice je tradice. Novým řešením by mohly být ponožky, které se navlékají přes sandály, a ty díky tomu nejsou vůbec vidět. Win-win produkt!

2. Pokojové zahrady

Lidi z měst, co si nemůžou dovolit dojíždět na vlastní pozemek, ocení proměnu některého z pokojů  vlastní domácnosti v úrodnou zahrádku. Stačí obložit podlahu a spodek stěn nepromokavou fólií, nasypat hlínu, pohnojit, a může se začít s pěstováním…

3. Focení zezadu

Fotky zepředu mají všichni. Ale kdo zůstane zaznamenán pro budoucnost i z druhé strany, ha? Staňte se specialistou na portréty, ve kterých není třeba hlídat mimiku!

4. Přibírací poradenství a prodej potravinových doplňků na tloustnutí

Zatímco v dietách je přeplněno, doplňky na tloustnutí se prodávají naprosto nekoordinovaně a bez potřebného plánu. A lidí, co by potřebovali nabrat pár kilo, je přitom spousta!

5. Buď cool jako Pražák

Ostatní na ně sice nadávají, ale ve skutečnosti chce být každý trendy jako lidi z Prahy. Přivést na venkov návod, jak být cool, může být byznys jako blázen.

6. Sběratelské kartičky hráčů národní házené

Tenhle sport ještě žádné sběratelské kartičky nemá, takže je to vyloženě zahrabaný zlatý důl. Fanoušci vám utrhají ruce!

7. Psí sexuolog

Zvířata mají svoje intimní problémy stejně jako lidé. Akorát o těch jejich se tolik nemluví. Proto naši němí přátelé trpí a je třeba jim pomoci. Samozřejmě za odpovídající honorář.

8. Dřeváky

Po crocsech, kristuskách a trendy kytičkovaných holínkách už není kam moc zajít. Navíc všechny tyhle boty mají špatný vliv na nožní klenbu. Zdravou variantou je zdravý materiál. Dřevo.

9. Nástřel chlupů na intimních místech

Některé trendy se prostě nakonec vrátí. A je dobré být připraven včas.

10. Váš vlastní nápad

Jsme si jistí, že máte lepší nápad než ty, co jsme vám navrhli. A pokud navíc prostřednictvím technologií (sítí, dat či mobilních aplikací) zvyšuje pozitivní dopad na společnost nebo životní prostředí, neváhejte a přihlaste se s ním do Laboratoře Nadace Vodafone. Jestli je vaše myšlenka opravdu dobrá, podpoříme ji finančně a zajistíme pomoc mentorů a konzultantů. Vítězný projekt získá 350 000 Kč. Tak neváhejte a přihlaste se do 26.9.

AddThis
1 comments
jiriprochazka
jiriprochazka

Tak to mě pobavilo, především potravinové doplňky na tloustnutí. Pořád na ulici vídám borce co maj 40 kilo, možná by se mohli občas najíst a s tím bych jim mohl pomoct a to tak, že by jich jim prodal pilule na tloustnutí :D :D to je byznys plán 


Nevím no, jestli by to úplně fungovalo. Radši asi zatím zůstanu u svýho obchodování na burze, tam se mi daří. Dost dobrej web o obchodování je tenhle http://opcebinarni.com/ bohužel tam vám pilule na tloustnutí nenabídnou. 

Podobné články: Blog

Google+