Blog

10 důvodů, proč je dobře, že jsme nevyhráli mistrovství v hokeji

Na všem špatným je třeba najít si něco pozitivního. My jsme na naší bramborový medaili našli hned deset takových jasně pozitivních věcí! Čtěte.
AddThis

1. Kocovina

Kdybychom hráli finále a vyhráli ho, spousta lidí by nedělní večer a noc strávila oslavou vítězství. A pondělní ráno s kocovinou, to prostě nechceš.

2. Jágr

Jarda sice řek, že už se do repre nevrátí, ale když jsme to nevyhráli, je větší pravděpodobnost, že mu to příští rok přeci jen nedá a zas přijede. Přece se nerozloučí bramborovou medailí!

3. Příští rok

Když jsme to letos nedali, dáme to příště! Můžem bejt prostě jenom lepší a to znamená, že je mnohem menší pravděpodobnost, že budem zklamaný.

4. Michal David

Protože jsme nevyhráli, Michal David nemá důvod skládat vítěznej song. A čim míň je na světě písní od Michala Davida, tim je svět hezčím místem k žití.

5. Neklidná noc

Nedělní noc by se nesla ve znamení oslav, tudíž by se na ulici ozýval řev, skandování, rozbíjely by se flašky a zvracelo by se u popelnic. Takhle jste se vyspali jako miminka, protože venku byl klídek.

6. Držková

Co si budem vykládat, ve finále jde o všechno a nervy jsou našponovaný na maximum. Na ledě se prostě vždycky nakonec nějaká rvačka semele. Buďme rádi, že naši kluci se tomu vyhnuli, a vyvázli tak s kompletními chrupy.

7. Láska

Obličeje vítězů by okamžitě zaplavily všechna média a pro zlatokopky by bylo mnohem snazší je následně identifikovat v přítmí barů. Takhle maj kluci mnohem větší šanci najít pravou lásku!

8. Vondrajda

Lucka Vondrajda už je v Kanadě na rozsypání, kdybychom vyhráli, tak hrozí, že Tomáš Plekanec tu zůstane chvilku slavit a Lucka by chudák musela bejt v Kanadě s pupkem dýl sama.

9. Kapříci

Kdybychom vyhráli mistrovství, co pořádáme u nás doma, každej by řek, že je to celý zaplacený. Vyhrát to příští rok v Rusku bude mnohem větší satisfakce.

10. Bratři

Bratři Slováci se nebudou cejtit méněcenní, že my jsme to vyhráli a voni ani nepostoupili do čtvrtfinále.

AddThis
1 comments
Restalion
Restalion

K tý pětce.... No.... Vyspal bych se, nebýt mého milého operátora, co mi ve 4 ráno potřeboval třema esmeskama něco strááášně důležitého sdělit...


Podobné články: Blog

Google+