Blog

10 důvodů, proč nenávidět letní čas

O víkendu se čas posunul o hodinu napřed. Má to hrozivý dopad na každého z nás! Čtěte.
AddThis

1. Ranní erekce v tramvaji

To, co vás normálně zastihlo v teple pod peřinou, se kvůli chybějící hodině najednou stane až cestou do práce. Tělu chvíli trvá než se přeřídí!

2. Ranní WC v práci

Ti, kdo s oblibou trůní na záchodě hned poránu, to teď musí udělat až v práci. Přece nebudou doma hodinu čekat, než to na ně přijde. Na to tehdá v Rakousku-Uhersku nepomysleli.

3. Budíček

Jakoby snad budíček třeba v sedum ráno nebyl dostatečně smrtící. Teď je to v šest a když se budete někomu omlouvat, že jste přišli pozdě protože „není osum, ale vlastně teprve sedum!“, nikoho to nedojme.

4. Světlo

Po krásné zimě plné temna je najednou furt světlo. Je osum večer a venku pořád den. Člověk si pak myslí, že jsou třeba tři a zjištění, že zase promrhal celý den na internetu, je zdrojem frustrací, stresu, špatné nálady, depresí a sebevražd.

5. Vzhled

Lidský organismus je citlivý, následující tejden až dva budete mít pod vočima olympijský kruhy, a když ne kruhy, tak pytle velikosti prsou Charlotte Štikové.

6. Spravedlnost

Tu hodinu, co nám každej rok seberou, nám prostě nikdo nevrátí! Vlastně jo, vrátěj nám ji na podzim, v době, kdy je nejvíc hnusně. To si ji teda klidně můžou nechat, žejo.

7. Víkend

Taky to znamená, že nám zkracujou víkend a tudíž i skvěle rozjetou sobotní party. Je jedna ráno, bum a sou tři a to se vám stane, aniž byste byli úplně namol.

8. Hodiny

Jasně, v dnešním světě kompjůtrů se skoro všechno přeřídí samo, ale klasický ručičkový hodiny na stěně se ani nehnou. Musíte to přeřizovat. Nebo se na to vykašlete a zvyknete si přičítat hodinu a jednou na to pěkně dojedete.

9. Bojovníci

Každej rok při změně času se vyrojí dvěstě podobnejch chytrejch článků na tohle téma. Všichni bojujou za změnu a nikdo ji nikdy nevybojuje. Tak zas za rok.

10. Úspora

Čas se prej mění kvůli úspoře energie. Zálohy na elektřinu teda ale platíme celej rok stejný a nakonec je to skoro vždycky málo. Hodinu nám sice vrátěj, ale peníze nikdy.

AddThis
1 comments
hukanec
hukanec

presne tak. nejvetsi zlo je, ze je venku svetli jeste po televiznich novinach, kdy ma kazdej slusnej obcan klimbat u estrady, misto ve 4 rano, kdy de kazdej slusnej obcan do prace. nebo z hospody...

Podobné články: Blog

Google+