Blog

10 největších katastrof, který se holce můžou stát

Jasně, pro krásu se trpí. Míra utrpení, kterou my holky denně zažíváme, je ale občas fakt neúnosná.
AddThis

1. Panda

Uděláte si oční linky, protože chcete vypadat jako Audrey Hepburnová. Namalujete pravý, namalujete levý. Sakra, každý je jiný. Tak dorovnáváte. Trochu přimalovat tohle, pak zas to druhý a po deseti dorovnáních odcházíte mezi lidi jako panda. Gratulace.

2. Lak

Na nalakování nehtů není NIKDY dost času. Vždycky si je lakujete na poslední chvíli a doufáte, že tentokrát to zaschne za deset vteřin. Nezaschne. A tak máte na nehtu obtisk vnitřku kabelky, nalepený drobky, rejhu po tom, jak jste si nazouvaly boty, a tak to radši seškrábete a jedete znova. Konec to nemá.

3. Vlasy

Sakra, dneska jsou ty vlasy nějaký zplihlý. Oukej, trochu to natupíruju. Hm hm, teď by to chtělo trochu přeláknout, aby to drželo. Ne, dám to do culíku. Hmm, ne, culík je divnej, rozpustim to. STŘIH. Po půlhodině stajlování máte na hlavě mastný zacuchaný hovno. Za tu dobu jste to mohly umejt a vyfoukat. Nevadí.

4. Deodorant

Jasně, žádnej deodorant nenechává skvrny, všechny jsou zázračný a průzračný. Nastříkáte ho do podpaží. Počkáte pár minut a s největší opatrností převlíknete přes hlavu triko. Ty bílý čáry velikosti dálnice D1 by nepřehlíd ani Stevie Wonder.

5. Obočí

Nejsem fiflena, abych chodila na trhání obočí do salonu, zvládnu to sama, navíc to jen trochu zarovnám, teď se přece nosí výrazný obočí. Pár chloupků tady, pár támhle, stačí jeden špatnej trh a bum, na čele vám zbydou dvě nesouměrný čárky, který po domalování připomínaj postižený housenky. Jupí.

6. Roztřískanej pudr

Znáte to, nestíháte, honem se namalovat, rychle přepudrovat to nejhorší a třísk. Pudr na podlaze. Samozřejmě, že se rozmlátil a rozprsknul všude okolo. Teď od toho máte celý ruce, celou podlahu a na obličej si můžete dát leda papírovej pytel.

7. Nehet

Když už je obličej v cajku, vlasy jakžtakž a lak na nehtech zaschnul, zdaleka neni vyhráno. Nehty se rády lámou. A vždycky je to ten na ukazováčku, co je vidět nejvíc. Ne, nenosíte s sebou pilník. Takže se o ten nehet všude zachytáváte. A on se urve ještě víc. Pak že perpetuum mobile neexistuje.

8. Stíny

Takovej kosmetickej Murphyho zákon: Ať si na oko nanesete jakékoliv množství jakkoliv kvalitního stínu a pod něj dáte jakoukoliv jakkoliv kvalitní bázi, na konci dne máte na víčku hnusnou slitou čáru. Nenaděláte nic.

9. Rtěnka

Rtěnka, co drží, i když jíte a pijete? Neexistuje. Prostě si ji tak do dvou hodin z tý pusy více či méně sníte a zbyde vám tam jen ta okolní barva a konturka, takže vypadáte jak devadesátková královna okresní diskotéky. A tak to namalujete znovu. To by bylo, aby vám nezůstalo něco aspoň na zubech!

10. Řasenka

Nesmíme zapomenout na řasenku! Buď si s ní nešikovně hrábnete do oka a začnete slzet, NEBO s čerstvě namalovanym okem kejchnete a všechno se to obtiskne na tvář, NEBO se vám v koutku oka vytvoří černej žmolek. Nebo všechno naráz.

AddThis
5 comments
OdetteBalog
OdetteBalog

Zasmiala som sa. Esteze si na dvoj vzhlad az tak moc nepotrpim a nepouzivam nic okrem rasenky a ceruzky na oci a obocie. Nikdy som nechapala, preco zeny pouzivaju laky na nechty. Neprakticke jak svina.

isch
isch

Laku mi stačí jedna vrstva, která je suchá do minuty, rtenka mi přežije i blowjob a stíny držej.

Ale jinak souhlas.

Annabel89
Annabel89

@isch mám jen jednu otázku a nutně na ní potřebuju odpověď: jakou značku rtěnky používáš??

liskaelis
liskaelis

Konečně to někdo řekl nahlas!

Podobné články: Blog

Google+