Blog

10 rad, jak nejlépe prověřit novou lásku

Jak poznáte, že váš objev je ten pravý nebo ta pravá? Podle oblečení? Podle auta? Podle úsměvu? Jestli má lupy? Nikoli! Máme pro vás jasné a směroplatné zkoušky, které vám dají dokonalou představu o vaší nové lásce. Čtěte.
AddThis

1. Tanec

Pokud vám to spolu nejde na parketu, nepůjde vám to ani v posteli. Každopádně zjistíte, jestli má ten váš, či ta vaše, oheň v krvi… nebo spíš nohy z betonu.

2. Polibek

Pokud stojí za pendrek, nepasujete, sliní málo nebo moc, časem se to nezlepší. Nemusí to být nutně špatný člověk. Jen to prostě není ten pravý pro vás. A to je dobré vědět včas.

3. Mejdan

Pokud po třetím drinku začne zuřivě objednávat panáky, které nakonec stejně vypije sám, pokud pak mele nesmysly a plete si vás s vlastní matkou, je na čase mu hned z kraje říct: “pápá!”.

4. Mejdan s kámošema

Tady se ukáže. A kumpáni navíc nejsou zaslepení láskou, takže vidí vašeho milého v daleko opravdovějších barvách, než vy. A pokud jsou dobří, tak vám i řeknou, co si o něm myslí.

5. Domácí zvíře

Alergika nepřeučíš, ale když vyhodí vašeho psa z třináctého patra, protože na něj párkrát štěknul, není to asi nejlepší partner pro život.

6. Balení kufru

Jak se dokáže uskrovnit? Co je pro něj či pro ni nejdůležitější a co nakonec oželí? Dokáže si vůbec sbalit? A nebo veze osm tašek zbytečností a prezervativy nechá doma? 

7. Voda

Na vodě se teprve ukáže, jaký je kdo kabrňák. Jsou tu mejdany, kámoši, zvířata, občas i děti. A jestli háček nevidí kámen, zaslouží si srazit do peřeje a nechat na pospas. Však se mrkněte na Svatební cestu do Jiljí.

8. Stavění stanu

Tady se ukáže, jestli se dokážete potýkat s tím, že máte každý úplně jiný názor na nějaké exaktní úkony. V životě toho budete v ideálním případě stavět spoustu. Tak si napřed zjistěte, jak zvládnete plachtu, dvě tyčky a pár kolíků. Ať pak nespláčete nad rozestavěnou vilou.

9. Výlet autem

I úplnej plyšák se může za volantem změnit ve vraždícího magora. A vy přece spolupachatel bejt nechcete. A i kdyby řídil znamenitě, pokud se bojí zeptat na cestu, je to mínusovej bod.

10. Maminka

Vaše maminka. Jeho nebo její tchyně. Uznáváme, je to trošku sviňárna, ale na druhou stranu, s touhle paní se teď váš objev bude setkávat poměrně často. Tak sledujte, jak si vede ve všech těch nenápadných zákopových válkách. 

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+