Blog

10 věcí, co nás tohle léto vytáčí

Léto je samozřejmě super. Pivo, tanec, klobása, sluníčko, dovolená.. ale na všem se najdou věci, co člověka dráždí. Nás třeba tohle desatero.
AddThis
  1. Nafukovací plameňáci. Must have všech blogerek a youtuberek a všech, co chtěj bejt blogerky a youtuberky. Snad jedinej, kdo se ještě nevyfotil na nafukovacím plameňákovi, je Zdeněk Škromach, ten je věrnej svýmu bazénku.
  2. Nafukovací jednorožci. To samý jako plameňáci, akorát jejich majitelé si připadaj zajímavější a ne tak mainstream.
  3. Film Křižáček. Českej film, co vyhrál cenu na festivalu v Karlových Varech. Hraje tam Karel Roden a celý to vypadá jako nekonečná smyčka záběrů na to, jak Karel Roden jede na koni zleva doprava a pak zprava doleva. Čumět do bubnu pračky dvě hodiny v kuse je větší vzrůšo.
  4. Lidi, co jezdí na festivaly. Ostatně jako každej rok. Kdo si nehodil na FB nebo Insta fotku svojí ruky s páskou a kelímkem piva v ruce, jako by nebyl. Wow, jel jsi někam do pole, piješ pivo za 50 a jíš hnusný sračkojídla za miliardu, spíš v hnusnym stanu a posloucháš Mig 21. Gratulace.  
  5. Počasí. Buď leje, anebo je takový vedro, že se nedá dejchat. Spolehlivější než předpovědi, je i věštění ze siderickýho kyvadélka.
  6. Chester. Umřel idol našeho dětství a mládí. A taky nás prudí lidi, co musej začít hned strašně zasvěceně psát o tom, že poslední alba Linkin Park stály za prd. A co asi lidi budou říkat o vás, až umřete?
  7. Kouření a zahrádky. Zakázali nám kouření. Ok. Můžem kouřit venku na zahrádce. Ale sakra, ze zahrádek nás vyháněj už v půl desátý. Když si chcete po desátý dát venku jídlo a zapálit si k tomu cigáro, je to neřešitelnej problém.
  8. Filtry. Ze všech se na Instagramu a Facebooku stali infantilní lobotomové, co maj zaječí čumáčky a koalí ouška a hipster brejle a kytičky na hlavě a omg, už dost prostě.
  9. Rozkopaný město.  Ty, co o tom rozhodujou, si dycky před létem řeknou: Hele, v létě ve městě nikdo neni, tak ho celý rozkopem, zpřeházíme linky MHD a znepřístupníme půlku centra, ať se ty chudáci, co tu zůstali, trochu zabaví.
  10. Smrad. Lidi se potí a smrdí. Všude. To je celý.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+