Blog

10 věcí, co nás všechny štvou na Facebooku

Možná ne úplně všechny, ale toho, kdo má všech pět pohromadě, tohle desatero štvát musí!
AddThis

1. Řád strážců koruny a meče

Zřejmě pošahaný spolek nacionalistů, co dokonce na webu prodává „Řádové oblečení“ a na Facebook cpe lobotomická moudra graficky vyvedená v malování a Word Artu. Najdete tam takové perly jako „Nedělej čárku tam, kam osud dal tečku.“ Bohužel, Řád má asi 390 tisíc fanoušků, a tak je velice pravděpodobné, že se vám jejich příspěvek už objevil na zdi skrz sdílení nějakého slabomyslnějšího kámoše.

2. Hry

Pryč jsou doby, kdy kamarádi chodili z hospody domů dřív, protože potřebovali „sklidit jahody“ nebo „podojit krávu“ ve hře Farmville. To byla taková dřevní doba Facebooku. Dneska frčí Candy Crush Saga a podobné pytloviny, jejichž notifikace vám vyskakujou na tajmlajně, než se donutíte si to všechno zablokovat.

3. Kdo je tvoje spřízněná duše

Jasně, nějakej fejkovej algoritmus stopro spočítá, kdo je vaše spřízněná duše. Proč je třeba sdílet tuhletu demenci, a dokonce v komentech pak řešit, jestli je dotyčný opravdu spřízněná duše, nebo ne. Jak to ten Facebook asi věděl? Zřejmě se vzdělává na stránce Řádu strážců koruny a meče.

4. Co znamená tvé jméno

Spřízněná duše v bleděmodrým. Náhodný generování pitomejch popisů, co platěj na každýho, takovej horoskop pro ty, co nečtou Vlastu. Probohaživýho, ne, že se jmenujete Tomáš Lisý, fakt neznamená, že jste statečný, chrabrý a odvážný a velmi citlivý.

5. Barvy podprsenek ve statusu

Jasně, holky, velká prča, budem si psát do statusů výkřiky popisující barvu naší podprsenky, je to tajný, nikdo to neví a všichni se určitě budou ptát, co to znamená. A prej se tím bojuje proti rakovině. A ještě budem zajímavý. Win win, ne?

6. Hromadná přání

Přeju všechno nejlepší k svátku všem Mariím (a následuje označení padesáti Marií). Upřímné přání k čemukoliv level sto tisíc.

7. Podvody

Kliknete na něčí odkaz, něco se stane a pod vaším jménem se najednou objevuje příspěvek, co jste nepsali. Nebo lákáte ostatní na nějaký pornovideo. Nebo jim od vás chodí zprávy, že potřebujete poslat na účet 50 korun.

8. Tomio Okamura

Jeho selfie videa jsou ještě horší než jeho selfie fotky. Tenhle japonskej nácíček nás všechny bude svojí xenofobií otravovat, dokud mu to někdo bude žrát. A že jich je. Vlastně je docela pravděpodobný, že má něco společnýho s Řádem strážců koruny a meče.

9. Pozvánky

Jasně, všichni chtěj, abyste jim lajkli jejich stránku a přišli na jejich událost. A tak nepřemejšlej a odklikávaj to horem pádem. A ty notifikace každého jen otravují.

10. Že Smarty drink nepostuje dvakrát tolik

Na světě by bylo mnohem více smíchu a radosti, kdyby FB stránka Smarty drink házela na FB dvakrát tolik postů. Protože ON BAVÍ.

AddThis
9 comments
pek76
pek76

@Dalinka15 nepovidej :-) tak se nechám podat, rozveď svůj výkřik do tmy, teda, dedukci, Poirote :-D

JitaHirstKlapova
JitaHirstKlapova

Nejvetsi vopruz ale je kdyz lidi neustale hazej odkazy na zpravy o tom co se deje ve svete , resej muslimy a politky a podobny veci co na facebooku fakt clovek videt nechce, kdybych o tom chtela vedet vic tak si prectu nekde zpravy. 

liskaelis
liskaelis

@JitaHirstKlapova Tak to svým přátelům napiš. Jsou-li to přátelé, přestanou tě tím obtěžovat. Nejsou-li .. nemáš je v přátelích mít ;)

Nyteshade
Nyteshade

@JitaHirstKlapova Mně zas přijde zajímavější vidět něčí názor na zásadní téma doby než fotky žrádla nebo třeba...candy crush saga

pek76
pek76

@JitaHirstKlapova anebo bohatě stačí najet na jméno "přítele", ve spodu rámečku jsou tři kolonky - přátelé, sleduji a zpráva, najeď na přátelé a hned první řádek nabízí možnost zrušit fajfku před výbornou možností Dostávat upozornění .. klikni, fajfka zmizí a okamžitě ti ubude další nýmand, co zapleveluje svět kravinama alá politika a můžeš se dál nerušeně s ostatníma slepičkama těšit z fotek dortů a pokusů o 150 dietu, dojímat se na svatebníma fotkama těch "šťastnějších", sdílet štěňátka se smutným kukučem a hlavně - kvanta zapatlaných batolat ! :-) 

S4crifice
S4crifice

Jediná škoda, že Okamura říká to, co si myslí většina národa .. nebo vy tu snad chcete příživníky, nepřízpůsobivé, muslimy a podobně?? 

pek76
pek76

@S4crifice to je fakt, nám přeci naprosto stačí naše vylité české rasistické zaprděné přizdisráčské vychcané zlodějské stádečko .. bo kdo neskáče neni čech (který se přeci nenechá opít koblihem, no néé voléé ?) jo a k těm příživníkům, domácích vší v kožichu máme víc než dost, říká se jim státní správa a lobbisti .. tóónda blááníík !! :-) a že okamura říká co si lidi myslí ? :-D néé, okamura říká co lidé chtějí slyšet .. podkuřovat populismem, to nechce moc energie :-)

jaHanicka
jaHanicka

@pek76 Výborně řečeno, sama bych to neřekla líp... (y)

Podobné články: Blog

Google+