Blog

10 věcí, které nemáte a můžete si za to sami

Myslíte si, že nemáte štěstí? Že žijete život, co stojí za houby? A víte co? Je to vaše chyba. No, vždyť čtěte. Jen čtěte.
AddThis

Nemáte svůj den, protože jste ho blbě začali. Místo, abyste si doma vychutnali kafíčko a při cestě do města se kochali okolím, čumíte v MHD do mobilu, zatímco se pokoušíte nepolít z cestovního hrnku.

Nemáte si s nikým co říct, protože jste si to všechno řekli na Facebooku.

Nemáte holku nebo kluka, protože na potenciální partnery kladete mnohem vyšší nároky, než sami splňujete. A taky proto, že si s nimi nemáte co říct.

Nemáte klid, protože když zvoní mobil, musíte ho vzít. Zvedli byste ho i při sexu, kdybyste měli partnera.

Nemáte dobrou práci, protože jste se rozhodli, že je špatná. A že šéf je debil. Co by za něj děti na pracáku daly.

Nemáte talent, protože trváte na tom, že chcete hrát v U2 nebo za Manchester United. Přitom třeba umíte kreslit. Nebo péct. Ale co je to proti stadiónu lidí, žejo.

Nemáte čas, protože ho nesmyslně marníte. Třeba zase Facebooku. Nebo běháním po hypermarketech, abyste měsíčně ušetřili pár kaček na slevách. A přes víkend odmítáte vstát v rozumnou dobu.

Nemáte peníze, protože těch pár ušetřených kaček jste vyhodili za blbosti, co nepotřebujete. A za pivo a cigára v těch hospodách.

Nemáte energii do života, protože do sebe tlačíte blbosti. Třeba ty, co jste koupili ve slevě. A taky jste se včera ožrali.

Nemáte nic, protože si to myslíte. Ve skutečnosti máte tolik důvodů ke štěstí, že by vám Buddha naplácal. Tak se proberte a žijte.

AddThis
20 comments
TracThorr
TracThorr

Očividně když copywriteři nemaj do čeho píchnout, tak píšou do ČiliChili. Já jen doufám, že za ty splašky, co poslední dobou potěj, nedostávaj zaplacíno.


EDIT: A mít to v referencích je na pořádnej facepalm. Židlej...

annick3
annick3

jediný, co nechápu, je to, proč se vždycky pod podobnými články, které jsou psány pro dobrou náladu, najde vždycky nějakej suchar chytroprd, co to bere smrtelně vážně a má potřebu se vyjádřit a ukázat světu svou "inteligenci". zas a znova mi nad tím zůstává rozum stát a to i přesto, že zrovna u tohoto článku to není nijak extra vyhrocený :-D

Thorfinn
Thorfinn

Něco podobného bych možná napsal když mi bylo šestnáct/sedmnáct a byl jsem přeplněn ani né tak ideály, jako svým pocitem vyjímečnosti ze svého idealizovaného pohledu na svět.

-Autor musí být věčný student, nebo klikař zašitý v kanclu reklamní agentury, kde se dělá že se dělá před šéfem, který to samé hraje o patro vejš.
-S okolím si asi moc nerozumí, neboť jeho světácké názory jsou pro ostatní příliš chytré a nedokážou patřičně ocenit jejich všeobecnou pravdu.
-S partnerkou (nebo partnerem, kdo ví) to bude složité, né že by snad na ně kladl vysoké nároky, ale ruku na srdce, ona sám je ten nejvyšší nárok a jeho intelektuálnímu géniu se prostě jiná lidská bytost může rovnat jen stěží.
-Už hodně dlouho mu nikdo nezavolal, tedy alespoň né někdo jiný než ten, kdo by ho napřed neupozornil, že v rámci zkvalitnění služeb zákazníkovi bude jejich hovor nahráván. O sexu se raději zmiňovat nebudeme vůbec.
-V životě skutečně nemákl, ať už při brigádě v lese s pilou, v Tescu za pokladnou, nebo úspěšném McJobu. O tvrdé dvanáctihodinnové směně se raději ani zmiňovat nebudu.
-Spousta nesplňěných snů. převážně úspěch jako slavná osobnost, tak alespoň může vyzkoušet cestu pisálka.
-Času má že se v něm topí, ale krucipísek, aspoň na ty narozky si na něj mohla jeho vlastní máma ten pitomej čas udělat!
A sleva je něco, co ocení až dospělí s dětmi (myšleno duševně dospělí)
-Prachy má, ale né tolik kolik by se mu líbilo, a pitomej spolužák z gymplu co jednou makal přes léto ve Skotsku už jezdí v Passatu.
-To že se ostatní ožíraj bez něj, není konec světa, ještě může popíjet sám doma.
-A poslední bod bude hlavním kamenem úrazu vlastních mindráků a pilířů sebevědomí, no holt, něco s tím musí udělat jen on sám.
P.S.: Buddha se zřekl fyzického násilí ;-)

bzzzzz
bzzzzz

- Připravit se ráno o půl hodinu spánku abych měla čas vychutnat si v klidu ranní kafíčko, užívat si výhled na bezďáky, nasrané rypáky spěchajících spolucestujících, zaplivané chodníky a pochcané patníky..

- Začít se bavit s lidmi, kteří mě nezajímají o věcech, které mě nezajímají..

- Snížit své nároky tak o 90%.

- Telefon mi nezvoní až tak často.. ale pointa byla asi omezit pracovní vypětí, což u mě už asi víc ani nejde. 3:) 

- Nemám dobrou práci, protože nemám žádnou práci. :D

- Talent mám na kdejakou píčovinu, ale to mi je v praktickém životě vcelku k hovnu. 3:)

- Nemám čas, protože plně využívám svůj talent pro prokrastinaci. :P

- Nemám prachy, bo nemám práci a prachy co sem měla, jsem investovala v rámci využití svého talentu. :P 3:) 

- Nemám energii do života, protože veškerou energii jsem stejně jako zbytek peněz investovala v rámci prokrastinace. :P

- Právě jsem si uvědomila, že mám velké štěstí, mohu zatím takřka neomezeně využívat a rozvíjet svůj talent.. 3:)

vlcice_z_marsu
vlcice_z_marsu

Jako by to psal někdo, kdo neumí napsat nic pořádného. A myslí si o svém šéfovi,že je debil. Úhlů pohledů je velká spousta. Mě třeba kafe v MHD právě umí udelat pěkný den :)

RencaKuzelkaZezulakova
RencaKuzelkaZezulakova

Tak to je první opravdu hodnotný a podnětný článek zde na vašich stránkách :) Děkuji :)♥ 

KaterinaStolbova
KaterinaStolbova

@Thorfinn
Myslím, že byste na stránku ČILICHILI vůbec neměl lézt, protože to je pro lidi, kteří umí brát věci s nadsázkou a s ironií a né pro ty, kteří berou každou blbost úplně vážně a řeší to sáhodlouhou odpovědí, která je ještě nesmyslnější, než ten článek :D

MegaMuf
MegaMuf

@Thorfinn Hele nevim. Je mi třicet, makal sem u silničářů, v sýrárně, v autodílně, teď makám u kompu, holku mám, punkovou kapelu mám, s kámošema v hodpodě pravidelně, dítě je na cestě a slevy fakt neoblítávám... 

A přesto s autorem naprosto souhlasim...

Petr_A
Petr_A

@Thorfinn Ten článek je myšlený jako vtip:D Zjevně jste to moc nepochopil.

Kakamila
Kakamila

@bzzzzz náhodou, není nad to nečekaně se usmát na toho nejsmrdutějšího bezďáka a říct mu, pošli to dál a čekat na kterýho z těch kyselých ksichtů se usměje a totálně ho na zbytek dne vykolejí.......o dost se připravuješ smutněnko

AAlexx
AAlexx

@bzzzzz  holka, krom toho, že jsi vůbec nepochopila o čem článek je, tak ještě používáš jako výmluvu slova, která taky nevíš, co znamenají...

Podobné články: Blog

Google+