Blog

10 věcí, které opět tohle léto neuděláte

Tak jako každé prázdniny, tak jako každé léto si slibujete, že uděláte hromadu věcí, které úplně stejně jako každé minulé prázdniny a každé minulé léto prostě neuděláte. Že ne?
AddThis
  1. Nevyrazíte jen tak s batohem po železnici po Evropě. Protože na to jste příliš líní, pohodlní a vystrašení.

  2. Nestrávíte osvěžující relaxující týden v lůně přírody bez telefonů a internetu. Protože co kdyby se stalo něco zásadního a vy byste se k tomu nemohli vyjádřit na facebook, žejo.

  3. Nezažijete žhavou letní lásku v letních šatech a úprk náhlým deštěm do seníku pro vášnivé milování. Protože i kdybyste nějakou krásku někde na louce potkali, budete mít na uších sluchátka a s cizími lidmi se beztak nikdo nebaví.

  4. Ale ani se svou partnerkou nebo partnerem nebudete mít sex nikde v přírodě, protože klíšťata, mravenci, jehličí a houbaři.

  5. Nepojedete do žádné exotické destinace, protože moc dobře víte, že váš oblíbený kemp Kanegra na chorvatské Istrii je jistotka.

  6. Nenajdete si úžasné nové kamarády na hudebním festivalu, protože s tím, jak budete těžce lít, budete rádi, když si udržíte ty stávající.

  7. Nevezmete život měnící brigádu v zahraničí, a dokonce ani nebudete celé léto točit Kofolu někde u vody, abyste zažili něco jiného. Místo toho budete natírat plot u rodičů na chalupě, abyste si zasloužili zvýšené kapesné.

  8. Nehodíte se do formy, protože nebudete každé ráno chodit plavat, jak jste si slibovali. Naopak ještě přiberete, protože o prázdninách nikam moc nemusíte a k seriálům se hodí čipsy. A zmrzlina. Když je to horko.

  9. Nevyrazíte na vodu, protože všichni kamarádi vám budou slibovat, že se sejdete a domluvíte termín, ale vždycky se vás sejde polovina, termín nikdy neklapne a najednou bude půlka září.

  10. A ani na chalupě nepřečtete hromadu knížek, protože dneska máte data všude, a k čemu knížky, když máte internet. A ČILICHILI.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+