Blog

10 věcí, který si myslíte, že budete dělat jako single (ale nebudete)

Každej si naivně maluje, jak to po rozchodu pořádně rozjede. Jenže ono houbeles. Čtěte, jak se to má s tim single životem doopravdy.
AddThis

Že se konečně vyspíte.

Najednou vám sice nikdo nebere polštář, neprdí pod peřinu a nechrápe do ucha, ale zas nemůžete zabrat, páč je vám smutno. A bojíte se bubáků.


Že si užijete nevázanej sex.

Jednou, dvakrát, třikrát a dost, páč zjistíte, že to zas taková hitparáda není, případně že není nikdo, kdo by to s váma chtěl dělat. Vopruz.


Že budete jíst jenom to, co sami chcete.

Vařit pro jednoho leze do peněz a osamotě v hospodě čníte jak bolavej prst, takže skončíte u toustů, čínskejch polívek a špaget s kečupem. Fuj.


Že se dáte do kupy.

Prvotní nadšení z velký změny brzo opadne a než bys řekl kopačky, je z tebe uzlíček nervů, kterej funguje výhradně na kafi, cigárech a hektolitrech vína.


Že si užijete chvíle samoty.

První dva měsíce určitě. Pak se to začne zajídat a máte skoro hysterák, když zjistíte, že na vás v úterý večer nikdo z kámošů nemá minutku.


Že budete pařit jako diví.

Taky že jo, ale každý tělo má svý limity. Brzo vás to dožene a z velkejch pařeb budou i velký kocoviny, velký výčitky a monstrózní výdaje za drinky. To nechceš.


Že se konečně budete soustředit sami na sebe.

…to spíš na to, abyste měli v pátek večer do čeho píchnout.


Že poznáte spoustu novejch lidí.

Poznáte, ale stejnak se to zacyklí a na pivo nakonec vždycky vyrazíte hlavně s vaší věrnou crew.


Že budete bezstarostně cestovat.

Sice se s váma nikdo nebude hádat, ale taky si s váma nerozdělí účty za airbnb. A bez kumpána ke sdílení stojí všechny ty zážitky tak nějak za starou bačkoru.


Že se brzo zase zamilujete.

Jak jednou zabřednete do single zóny, bruslí se z ní horko těžko ven. A nikde není řečeno, že se zamilujete šťastně. Ha!

 

AddThis
2 comments
Adelene77
Adelene77

Už? :O néé promin, ale ten příspěvek měl asi znít dospěle a děsně vyzrále a pak na konce "už půl roku"? Promin, ale prostě to zní vtipně, kdybych měla po 10 letech řešit každý "už půlroku", no potěš kotě :)) 

karboxilas
karboxilas

Byl jsem singl víc než 3 roky a celou tu dobu jsem si to užíval a většinu ze zmíněných věcí jsem skutečně dělal až na to paření a nezávazného sexu, což mě ani jedno nebere.  Pak jsem najednou potkal ženu, s kterou jsem už víc než půl roku a je mi s ní fajn. 

Aneb článek sice vtipnej, ale mimo mísu ;)

Podobné články: Blog

Google+