Blog

10 věcí, se kterejma jsou rodiče na sockách nejotravnější

Děti jsou krásný, roztomilý, jsou smyslem života. Kdo je nemá, ten nic nechápe, kdo je má, ten chápe všechno. A hlavně, musí se to cpát na sociální sítě, každej zaraženej prdík, protože to všichni chtěj vidět a číst. (Ne.)
AddThis

Názvosloví

Slova jako těhu a těhulka, zdrobnělinky jako rošťáček a veškeré výrazy vyjadřující, že někdo nějak vyměšuje.


Klišé

Kope, to bude asi fotbalista, Musím jíst za dva, Musím to naspat do zásoby, Hlavně zdravíčko, maminko, A teď mi končí veškerá sranda. A veškeré metafory označující příchod potomka na svět (vykouknul na svět, vylíhnul se, navštívil nás, spatřil světlo světa…)


Přecitlivělost

Bejt těhotná je svatý, mít děti je svatý. Jakmile si někdo troufne protestovat nebo vyslovit slova kritiky, dostane ceres. (Viz komentáře pod tímto článkem)


Fotografie před porodem

Těhotenské fotografie z ateliéru a humorné aranže – maminka má na břiše nakreslený míč a tatínek do něj jakoby kope, oba stojí za sebou polonazí a drží břicho, žena stojí kdekoliv jakkoliv a drží si břicho. Držet si břicho je základ.


Statusy

Všechny co začínají slovy: Maminky poraďte.. a pak všechny co začínají slovy: Nechce se mi věřit, že už je to x let.


Fotografie po porodu

Děti budou jistě nadšené, až jim bude 15 a zjistí, že celej Facebook viděl, jakou konzistenci mělo jejich první hovínko a jak vypadaly, když měly na sobě ještě krev a vaginální tekutinu.


Argumentace

Kdo nemá děti, nemá právo mít názor v podstatě na nic, protože jeho život je naprosto bezvýznamnej.


Diskuze o porodech

Často velmi zevrubné popisy procesů při porodu, množství tělních tekutin u toho vypuzených a další chutné detaily, ideálně i s postěžováním si na následný sexuální život.


Bazar

Prodám postýlku/kočárek/sedačku. Furt dokola.


Rady

Přátelé, poraďte, kam s prckem o víkendu/v pondělí/odpoledne/do restaurace/ven/na hřiště. Většinou neporadí nikdo. Ale to neva. Zejtra jedeme znova…

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+