Blog

10 věcí, za který by se holky nikdy neměly omlouvat

My holky jsme takový outlocitný empatický duše a máme tendenci se za všechno omlouvat a snažit se bejt co nejdokonalejší. Ale za následující desatero se omlouvat fakt nebudem.
AddThis
  • autor: Sandra NaKnopp

1. Že brečíme jen tak

Vysvětlení? Hormony. Musíme rodit, kojit, nakupovat, překonávat smrt oblíbených seriálových postav, holit se na místech, kam nemůže slunce ani lékař… na jednu křehkou květinku je toho prostě dost. Tečka.

2. Že nechceme děti

Ty superklišoidní biologický hodiny prostě netikaj, tak nečekejte, že celý to martyrium trvající devět měsíců a následný martyrium číslo dvě trvající zbytek života budem podstupovat nedobrovolně.

3. Že prdíme

Není to naše oblíbená kratochvíle, když se to děje někde mezi jinejma lidma, ale děje se to. Jsme lidi.

4. Že jsme spaly se spoustou chlapů

Že se ve společnosti bere holka, co dá kdekomu, za kurvu, není náš problém. My jsme si to užily, máme zkušenost a teď víme, co chcem.

5. Že se někdy nenamalujem

Patlat si každej den na obličej xy přípravků je vopruz a občas na to prostě neni nálada. Nám to může bejt fuk, my ten obličej nevidíme.

6. Že upřednostníme chlapa před kámošema

Každej byl někdy zamilovanej. A každej ví, jak hrozně těžký je v tom dementním stavu přemýšlet racionálně. A sex je na začátku vztahu nejlepší. Tak jakýpak copak.

7. Že se někdy přežerem

To, že jsme holky, neznamená, že si nemůžem dát obří hamburger, kopec hranolek a pořádnej kus cheesecaku na závěr. Se špatným svědomím, fitkem a Kateřinou Cajthamlovou běžte někam.

8. Že vyděláme víc než chlapi

Holt jsme lepší a schopnější. A chlap, co to má v hlavě srovnaný, se přes to lehce přenese.

9. Že hodně utrácíme

Jsou to naše peníze, tak co by ne. Nákupy hadrů a kosmetických kravin jsou super relax, mít z toho špatný svědomí by bylo úplně kontraproduktivní.

10. Že neumíme parkovat

Od toho máme totiž chlapa, kterej nás vozí anebo nám to v případě nouze parkne. Nemusíme umět všechno, žejo.

AddThis
10 comments
Restalion
Restalion

K bodu 9:
Jop, jsou to vaše peníze, ale pokud by se to mělo dělit na její a jeho peníze, tak do konce měsíce nežerete ani ten blbej chleba...

HimymCZe
HimymCZe

Nemohu si ale odpustit pasivně-agresivní comment s otázkami typu:

Délka vlasů?

Počet dlouhodobých vztahů a kdy vlastně poslední byl?

a počet denně vypitých flašek vína?

ragnarfenris1
ragnarfenris1

No, je celkem klika, že tenhle druh slečen brzy vymře. Ať už přirozeně, protože s podobnou opičkou by si nikdo haranta neudělal, nebo méně přirozeně, protože přirozenou reakcí na takovýhle výšplecht by bylo rozbití lebky dotyčné dámy rýčem.
Holt, krutým údělem nadsázky (stejně jako černého humoru) je fakt, že autor pak nezřídka vypadá jako člověk, na nějž je dobře si dávat pozor. Ideálně pak přes mířidla pušky.

Jara1
Jara1

@ragnarfenris1 To, že žena, když řekne, že měla víc mužů, se považuje za kurvu, kdežto u muže je to považováno za výkon, je bohužel smutná pravda. A když nechci děti, tak je prostě nechci. Je to můj život a moje tělo, a každému je po tom leda houby.

HimymCZe
HimymCZe

@ragnarfenris1 Bohužel nevymře. Nejstabilnější je neudržitelná situace a navíc když něco nejde nebo nefunguje, vždycky se najde "nějaký blbec", který to neví a udělá to...

ragnarfenris1
ragnarfenris1

@Jara1 @ragnarfenris1 No, docela vás lituji, ale pokud se pohybujete ve společnosti, kde se každý spustí s každým, pak je to jen a jen vaše věc a není na mně, abych vám říkal co a jak, že? Nicméně i tak mi přijde jako ideálním řešením vrátit se zpátky do civilizovaného světa, kde se lidé nechovají jako zviřátka. Ikdyž - pak by se takové chování už nedalo omlouvat podobně směšnými tvrzeními a to je přece nevýhoda, že? ;)

A když děti nechcete, tak v tom vám jedině tleskám a mohu vřele doporučit sterilizaci. Vám to patrně bude jen po chuti a zbytku světa se asi rovněž uleví, že znovu zablýskne naděje na vylepšeni společného genofondu. :)

PolkiSkillerKing
PolkiSkillerKing

@ragnarfenris1 Bohužel i dmntů chlapů je dost a eště ke všemu plodnejch takže toto plémě nevymře, rozhodně ne díky nedostatku sémě... takže asi tak...

pancauneasi
pancauneasi

@ragnarfenris1 @Jara1 No co ty jsi za případ, to mi hlava nebere. Co to tady vykládáš za jediné pravdy? Kdo vůbec jsi, abys tady blil tyhle přeodřelé rádoby návody. Přestaň se srát do jiných lidí a nejdřív přemýšlej na sebou, ty civilizovanej genofonde. A začni tím, že přestaneš blbě kecat.

Podobné články: Blog

Google+