Blog

10 způsobů, jak přežít blaf

Co si budem vykládat. V zemi, kde kuchtíme podle Hrušky a nad talířem si čvachtá i Maryšin manža, se příborem uvrtáte do průšvihu ajncvaj. Až vás zase pozve na hostinu někdo, komu by mělo být vaření soudně zakázáno, zachovejte chladnou hlavu. Takhle přežijete (skoro) všechno.
AddThis

1. Sežeňte čokla

Psa má ve městě každý druhý člověk, takže nebude problém půjčit si jednoho na výpomoc. Kór v éře plemen, která schováte do kapsy, aniž by vám na to přišli.

2. Vyhládněte

Hladový nepohrdne ničím, říkal už Seneca. Vytýrejte se dost na to, aby vám v břiše vrčelo stádo vlků – ale ne tak, aby se žaludek stáhnul jako Vašut z barové potyčky.

3. Nechoďte s prázdnou

Přineste hostiteli něco na zub. Jednak mu tím nakukáte, že si jeho pohostinnosti vážíte, a jednak máte čím ten hegeš přerazit. Víno ztupí smysly (případně vysvětlí, proč zvracíte), dezert zase zdůvodní, proč jste nedojedli. Šetříte si místo, neasi.

4. Simulujte

Hned ve futrech spusťte, proč se nehodláte futrovat. Kocovina, vedra, stres… cokoli, co zvěrohodní, že nějak nemáte hlad, že si samozřejmě dáte, ale spíš míň.

5. Tuňte

Pohlreich by beztak vrhnul už při servírování, tak se nestyďte zneškodnit to kečupem, tatarkou, hořčicí, čímkoli. A hoďte na to sůl. Hodně soli. Sůl nad zlato.

6. Spalte se

Jestli vaří opravdový břídil, podstrčí vám to peklo v pekelné teplotě. To je vaše šance: Dvě tři rozpálená sousta knockoutují i nejmlsnější jazýčky, pak už zdlábnete cokoli. 

7. Hltejte

Nejhorší utrpení je to prodlužované, takže s nechutí do toho, hrňte to do sebe radlicí. Hostitel bude ještě rád, jak vám to jede. A vy budete rádi, že u sebe máte cholagol.

8. Nedýchejte

Kdo nemá čich, nemá ani chuť. Takže pokud odmítáte spálit si jazyk, aspoň nedýchejte. V ústech zůstane nejvýš neurčitá slanost. Třeba. A hořkost. Ta hlavně.

9. Nedívejte se dolů

Jíme očima, říká se. Zavřete je a uvidíte. Tvařte se požitkářsky, občas vydejte trochu toho orgasmického MMMŇMMMHÁH a představujte si, že jíte grilovaný flank steak. Občas se ale radši stejně podívejte – co kdyby to na vás chtělo zaútočit.

10. Improvizujte

Štěstí přeje nejenom připraveným, ale i těm, kteří mu jdou naproti. Abyste přežili, zapojte hlavu a pracujte se vším, co se namane. Když to dal Mr. Bean, dáte to i vy.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+