Blog

11 druhů kávomilců

Stejně jako podle nosa poznáte kosa, tak podle kafe poznáte netykavku nebo bosa. Čtěte, co o vás prozradí kafe.
AddThis

1. Dekafaři a soyaři

Těhule, dietářky nebo šáhlé zdravě žijící alterny. Stejně jako bezkofejňák je jen poloviční kafe, tihle „jedno soyappuccino bez kofeinu” žijou polovičatě i s celým mimibazárkem.

2. Kávočokoholici

Čokoládou věčně zablafaní čuníci jsou lžičkoví požitkáři, co si tu svou sranděru srkají dvě hodiny. A podobnou rychlost zastávají i v životě.

3. Coffee Nazi

Pozéři v mokasínách a červených kalhotách, co jsou chytří jak rádio, hlavně když jde o kafe, ale ve skutečnosti si klidně nalejou mlíko do pressa – a to se přeci nedělá.

4. Pressaři

Pravidelné shoty kafe řadí do svých byznys harmonogramů, vědí, kde dostanou neředěné a nešizené, kam chodit na stojáka, a když zrovna neví, zmanažujou jim to jejich asistentky.

5. Syrupíni

Jsou sladcí jak to jejich „rádobykafe” ze Starbucksu a jejich svět je zalepený šlehačkou a karamelkovou příchutí. Hlavně když mají fotku na Instagram.

6. Kapůčíni a lattíčka

„Dámičky” s pěnivou náladou a slimkou v puse. Kdyby tak věděly, že ta bradavka vystupující z šálku je jen výplodem baristického amatérismu… Ale co, hlavně že ho milují. 

7. Turci

Z principu pořádní chlapáci a sakra ženské. Má to říz a je to mrtě rajcovní, kór když vám zbytkáč uvízne v mezizubním prostoru. A na něco takového prostě musíte mít gule.

8. Instanti

Lenoši s nefunkčními chuťovými pohárky. Nikam nespěchají, a tak volí cestu nejmenšího odporu. Stejně tak volí i instatntní humus. Inu proti gustu… každej je občas pěkně línej.

9. Nespressnobky

Pro kapslové kafe jezdí až do Pařížské, protože to má styl a pijí ho všichni. Přitom tenhle nesmysl má s dobrým kafem společného asi tolik jako francovka s vodkou. 

10. Adrenaliňáci

K životu potřebuje, aby mu v krvi koloval kofein. A je putna, jestli s mlíkem, instant nebo turka. Hlavně ať jsou toho dva litry a může svištět. 

11. Kávohejtři

Co je to za život bez šálku dobré brazilské kávy? Tihle čajoví chudáci ani nevědí, jaké je to, vychutnávat si život po douškách. Kdo nepije kafe, není slušný člověk.

AddThis
5 comments
JirriSvoboda
JirriSvoboda

Jsem neslušný člověk a jsem na to hrdej!

AdenkaInkonginto
AdenkaInkonginto

Koukam, ze to psal nejakej pozér v mokasínách a červených kalhotách, co je chytrý jak rádio :D :D

dvorapa
dvorapa

adrenaliňáci do sebe nově cpou kofein v tabletkách. Je to in

KarolinaH
KarolinaH

@dvorapa Nejde o to, ze kofeinove tabletky jsou in, ale ja kolikrat proste nemam cas si to kafe vypit a tohle je rychly a pohodlny.

JaroslavSl
JaroslavSl

"netykavku nebo bosa"  "Čokoládou věčně zablafaní čuníci jsou lžičkoví požitkáři"  panebože!!! vraťte diplom a nebo potvrzení ke svéprávnosti... to je napsaný jak když pes bleje!!!

Podobné články: Blog

Google+