Blog

11 našich teorií, jak asi skončí celá Hra o trůny

Sedmá série Game of Thrones je tady a v Západozemí se to zase začne trochu hejbat. Každej tady v redakci má nějakou svoji teorii, jak celá tahle věc skončí. Pár vám jich tady napíšeme a vy nám dejte vědět, která se vám zdá nejpravděpodobnější.
AddThis
 1. Tak zaprvé se domníváme, že Jamie zavraždí Cersei. Zní to divně, ale… Hele, Jamie obětoval svou rytířskou čest pro to, aby zavraždil starýho Targeryena. Odhodil všechno, co chtěl být, a to jen proto, aby uchránil Královský přístaviště před tím zeleným ohněm. A teď přišel o všechno. O všechny svoje děti, o svoji pravou ruku, takže už není ani dobrej šermíř… a Cersei mu v podstatě před očima vyhodila do povětří půlku města. Láska jeho života se změnila v to, co na světě nenávidí úplně nejvíc. Takže… Jamie sundá svojí milovaný ségře hlavu.
 2. Jon bude mít vlastní sérii kondicionérů.
 3. Obecně tu panuje názor, že to celý vyvrcholí epickou bitvou mezi draky a whitewalkery. Protože Píseň ohně a ledu, žejo. A draky si osedlá samozřejmě Daenerys, Tyrion a Jon.
 4. Přejeme si ale, aby se těsně před poslední bitvou otevřel zelenej portál do jiný dimenze a z něj vylezl Rick s Mortym. Na kterou stranu se připojí, to nevíme. Bude to nejspíš podle toho, která strana bude mít recept na sečuánskou omáčku.
 5. Náš grafik se ale domnívá, že Tyrion při procházce na pláži najde polozapadnutou Sochu svobody a my zjistíme, že jsme byli celou dobu na Zemi. Aha!
 6. Naše editorka si přeje, aby Rudá kněžka Melisandra provedla nějaký to svoje hokus pokus a přivedla zpátky na svět khala Droga. Když jsme se ptali, proč, jen krčila rameny. Ale předpokládáme, že to je kvůli jeho břišákům.
 7. Hora by mohl založit death metalovou kapelu. S důrazem na death.
 8. Máme taky podezření, že white walkeři jsou jenom nalíčení lidé. A celý je to nějaká kazmovina.
 9. Taky je možný, že nakonec zjistíme, že měli Starkovi ještě jednoho syna. Tonyho. A že je to celý součástí marvelovskýho univerza. Protože všechno je v poslední době součástí marvelovskýho univerza. A sorry, ale epizodu Iron Man vs. tři draci… to potřebujete vidět.
 10. Nebo zjistíme, že Arya je ve skutečnosti návštěvník zábavního parku a všichni kolem jsou androidi. A že je to celý prequel k Westworldu. Oh yeah.
 11. Ale s nejvyšší pravděpodobností to dopadne strašně tragicky. Jakože až skončí seriál, bude na tom chtít HBO dál vařit prachy, takže natočí prequely, sequely, spinoffy a tak dál.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+