Blog

11 typů lidí, který potkáte na koupáku

Je jedno, jestli se jdete koupat v Dačicích, Třebechovicích nebo do Žlutejch lázní. Na každým koupáku totiž, díky Bohu, narazíte na tyhle typy lidí.
AddThis
 1. Fitness instagramerka, jejíž pekáč buchet a tetování nad zadkem by na zahradě u bazénu neměl kdo obdivovat.
 2. Parta šestnáctek, který si užívaj prázky na dece s časákama a okukujou plavčíka-brigádníka. Na koupáku trávěj zpravidla 8 hodin denně.
 3. Parta sedmnáctiletejch kluků, který si užívaj prázky na dece a okukujou šestnáctky. Na koupáku trávěj zpravidla osm hodin denně.
 4. Starší paní v důchodu, která má ráda zhnědlou kůži, křížovky a nechce bejt zavřená doma v paneláku. Většinou si dopřává dvojdílný plavky.
 5. Rodinka s dětma. Dvě deky vedle sebe jsou zaházený rukávkama a horou krekrů.
 6. Pivař celé odpoledne láme pivka v plastových kelímcích. A občas si přitom ucintne na zlat řetízek s přívěškem, který je položen na jeho opálené hrudi plné šedých chlupů.
 7. Samostatná intelektuálka v klobouku, která si šla odpočinout k vodě s novou knížkou od Murakamiho. Tu okukuje plavčík-brigádník.
 8. Muchlující se páreček. Každou hodinu si vzájemně mažou záda a smějou se u toho.
 9. Baculka, která svoje jednodílný plavky schovává pod ručníkem a do vody se odhodlá jednou na deset minut, aby ji nikdo neokoukal.
 10. Zpruzelá paní, co prodává ve stánku hranolky s kečupem, hot dogy, Míšu a kofču.
 11. Trojice pětadvacetiletých kamarádek, který seděj na kraji bazénu a pozorujou s Aperolem body 1 až 8. Mezitím řešej práci, dovču na Džerbě a slevy v Mangu.
AddThis
1 comments
ALChocholousek
ALChocholousek

No a pak tam je občas někdo normální kdo se přišel vykoupat.

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+