Blog

11 věcí, které byste měli udělat kamarádovi s telefonem, když ho nechá na stole

Víme, že nejste žádné zlomyslné bestie. My taky ne. Ale občas si o to situace (nebo ten člověk) vysoveně říká.
AddThis
 • Redakční šotek: Kryštof Kratochvíl
 1. Nejprostší je změnit na mobilu vyzvánění. Justin Bieber anebo třeba jódlování, oboje může překvapit.
 2. Klasika všech klasik – prohození jmen kontaktů. Není špatný dát ke svému číslu název „Máma“ a pak oběti poslat sms typu: „Tátu zatkli, okamžitě přijeď.“
 3. Upravte nastavení zkratek, takže kdykoliv bude chtít kamarád napsat „ok“, tak ve skutečnosti napíše „umři.“
 4. Udělejte screenshot úvodní plochy s aplikacemi, přesuňte všechny ikony aplikací na jinou plochu a pak screenshot nastavte jako pozadí. Bude následovat zoufalé ťukání na plochu: „Hele, mně to celý nějak zamrzlo!“
 5. Pokud není majitel mobilu zrovna zkušený uživatel , tak i pouhé nastavení „invertovat barvy“ může přinést překvapivý výsledek.
 6. Změnit jazyková nastavení na mandarínštinu. Je vhodné zapamatovat si postup, zvlášť pokud sám neumíte mandarínsky.
 7. Nastavit na plochu obrázek rozbitého displeje a nechat telefon pohozený na zemi. Nejlepší odezva nastane, když je na podlaze položená dlažba.
 8. V mapové aplikaci přenastavit domovské souřadnice. Věznice Mírov, léčebna Dobřany, Stadion Sparty na Letné, pokud je vlastník telefonu zarytý slávista… Možností je spousta, ovšem efekt nenastává ihned.
 9. Když změníte domovskou stránku na nějaký pornoserver, tak se vlastně nic nestane. Vždyť tam chodí stejně furt.  
 10. Pokud váš kamarád je ten typ, který každou volnou chvíli tráví hraním her, tak není nad to vymazat mu nejvyšší dosažené skóre.
 11. Někdy je nejlepší nedělat nic, jen telefon lehce posunout z jeho původního místa, a jakmile se majitel vrátí do kanceláře/ke stolu, utichnout v rozhovoru a začít mobil napjatě sledovat. Perfektní způsob k vyvolání podezření a možné paranoie. Může to trvat týdny.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+