Blog

11 věcí, které vám budou pořád dokola připomínat, že jste zadaní

To jste furt single, single a single až do chvíle, kdy najednou nejste. Člověk by si řekl, že se mu to skoro může vykouřit z hlavy. Ale nemůže, protože existuje bambilion věcí, které vám to budou dokola připomínat.
AddThis
  • (ne)Šťastně zadaná: Marie Valentová

NOVÝ VÝDAJE

To se to šetřilo, když se váš společenskej život spokojil s několika lahváčema, pizzou a hororem, na který i vaši kámoši v pátek večer ochotně přišli. Teď je to všude samý kafíčko, randíčko, dortíček, divadlo… ale vy máte jen novýho partnera, nevyhráli jste sportku.


SPOĎÁRY

Je to tady. Je potřeba zakrýt skutečnost, že nový spodní prádlo vám naposled opatřil Ježíšek a ne ten letošní. Honem na nákup, vstříc dalším novým výdajům.


ZÁLIBY

Jak to jen říct, že vám často ke štěstí stačí čučet na nějaký béčko, nebo si pobrečet romantický komedie? Před svou novou láskou přece chcete vypadat zajímavě. Dokonce jste se i jednou oblíkli do běžeckýho úboru. Ale jenom jednou.


HNÍZDEČKO

Že ve vašem bytě pomalu zarůstaj prázný flašky do parket? Vysajete, až když vás drobečky po podlaze bolestivě píchaj do chodidel? Zkrátka a dobře váš byt je hnusnej. Což chcete co nejdřív změnit, aby tu bylo místo pro vaši klíčící lásku.


ZKRÁŠLOVÁNÍ

Dřív vám před odchodem do práce stačila porce suchýho šampónu. Teď objevujete kosmetický produkty, který jste znali naposled v pubertě. A řešíte tón pleti, vlasový objem, správnej tvar obočí…


ŽILTEKY

To, jak často jste je dřív používali, byste nesvěřili ani svýmu deníčku. Teď s nima kamarádíte víc, než s tím tužidlem na vlasy, co jste si minulou středu koupili.


LEDNIČKA

Kde dřív přebýval maximálně kečup s hořčicí a lahev vodky, je nutný nastálo ubytovat jídlo, opravdový jídlo. Protože na co jinýho ji/jeho do svýho nablýskanýho hnízda nalákat než na večeři?


FILMOTÉKA

Protože pravděpodobně se zeptáte spíš “nepodíváme se spolu na nějakej film?” než “a nebylo by na čase, abys už u mě přespala?” A kdo má pořád platit lístky do kina? Teď se musíte zajímat o filmový novinky a jakýkoliv experimentální žánry, který má váš protějšek v oblibě.


ČASOPROSTOR

Den má pořád ještě 24 hodin, týden pořád ještě sedm dní. Tak jak je možný, že nestíháte sezení s partou, vaše nejlepší kámoška by vás už na ulici skoro nepoznala, a rodiče o vás málem mluví v minulým čase?


SLOVNÍČEK

Když už jste po létech našli někoho, koho můžete považovat za spřízněnou duši, nechcete ho odradit. Sarkasmem, ani ohromujícím počtem sprostých slov, který dokážete narvat do jedný věty, aniž by ztratila smysl.


VÝRAZ V OBLIČEJI

Jako byste stále uvažovali nad tím, jak je možný, že už teď nejste sami. Nebo jakej nezvyk to je přicházet do uklizenýho bytu, kde na vás občas čeká i jídlo. Dokonce sportujete (nebo jste motivovaní sportovat, to je totéž). Jenom kolemjdoucím připadá, že s tím vaším bezduchým úsměvem odchází padesát vašich inteligenčních bodů.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

COOKIES
Google+