Blog

11 věcí, který vždycky dopadnou hůř

Můžete si stokrát malovat, jak to celý bude, ale jsou prostě případy, kdy se to vždycky vymkne a dopadne to jinak. Hůř, na to vemte jed.
AddThis
 1. Fotbalový zápasy: Když čekáte jasný vítězství, je to upocená výhra v posledních minutách, když čekáte totální klepec, tak taky přijde, a ještě vás vytočí rozhodčí.
 2. Svatby: Ve chvíli, kdy se řekne ano, ještě není vyhráno. Buď se někdo opije a udělá ostudu před něčí matkou, no anebo se nakonec stejně rozvedou, že jo.
 3. První rande: Místo pana Božského přijde nudný kretén, nebo se naopak beznadějně zabouchnete ve chvíli, kdy se to vůbec nehodí. Nebo plácnete něco debilního a půl večera se stydíte.
 4. Volby: Samozřejmě nevyhraje ten, koho jste volili, a ještě si nejlepší křesla vyboxovala parta ulhanejch zkorumpovanejch šašků.
 5. Návštěvy příbuzných: Jednou vás nutí prohlížet si fotky z dětství (vašeho nebo cizího, to je prašť jako uhoď), jindy je zdrcnutá svíčková a maso gumový. A skoro pokaždý se pohádáte.
 6. Narozeninové večírky: Vždycky se opijete o trochu víc, než je potřeba, a navíc vás vytočí někdo, kdo nedorazí kvůli tomu, že má jeho křeček chřipku nebo co.
 7. Oblíbené seriály: Buďto to v poslední řadě ztratí dech a vy to dokoukáváte jenom z povinnosti, nebo scénáristovi hrábne a vrazí tam hloupý happy end, případně povraždí všechny vaše oblíbené postavy.
 8. Nákupy: Buď neseženete to, co jste potřebovali, nebo tam naopak necháte hroznej randál peněz… A přinesete si domů spoustu věcí, co vlastně nepotřebujete.
 9. Koncerty božích kapel: Nikdy nezahrajou všechno, co chcete slyšet, a navíc vám nějakej dvometrovej halama vyleje pivo na mikinu.
 10. Návštěvy veřejných záchodků: Vždycky jsou o trochu špinavější a nechutnější, než v koutku duše doufáte. Anebo došel papír.
 11. Vztahy: Buď se rozejdete moc brzo, nebo moc pozdě, nebo jeden z vás umře. Prostě proto.
AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+