Blog

12 druhů obyčejné kocoviny

Ranní utrpení po kvalitním večírku nebo nekvalitním pití, to je stejná jistota, jako že z jukeboxu během večera minimálně jednou zazní Freddie Mercury. Není ovšem kocovina jako kocovina. Čtěte, z jakých typů postapokalyptického rozpoložení si (ne)můžete vybrat.
AddThis
  • text: Marie Grafová

Prasácká

Pro někoho též burgerová, smažáková nebo hranolková. Od probuzení v deliriu nemyslíte na nic jiného, než jak si nacpete bříško přepáleným tukem.

Sucharská

Opak prasácké kocoviny vám dovolí sníst sotva půlku rohlíku, a to ještě jestli vůbec.

Spravovací

Nutí vás k názoru, že tam šoupnete jednoho pivsona a bude to dobrý. Takže přinejlepším na šéfa funíte chmel, přinejhorším se zaseknete v nonstopáči už po cestě do práce. A pak jedete nanovo.

Trpitelská

Hlava jak střep, žaludek na vodě a když jste starší, tak i bolavý záda a vůbec všecko. Nenaděláte nic, leda tak trochu toho růžového štěstíčka.

Všeobecně znechucená

Celý svět po vás něco chce. Vy po něm chcete jenom jedno – ať vás ksakru nechá na pokoji.

Paldopičiová

Vyšší stadium znechucené. Jak na vás někdo promluví, schytá to dřív, než se nadechne ke druhé větě.

Okurková

Svět je hned hezčí, když tam pošlete pár znojemských krásek. A zapít lákem. Lahoda, jež si zaslouží opakovat v pravidelných intervalech po celé dopoledne.

Rozmarná

Možná je to ještě zbytkáč, ale plujete si na růžovém obláčku, objednáváte si číčovinky do domácnosti a rezervujete jízdenky na super víkendový výlet, který jste právě vymysleli.

Stydlivá

Pronásledují vás flashbacky, fotky na fejsu a jakoževtipný hlášky spolukaličů na chatu. Kupte kytku svojí holce a smiřte se s tím, že se teď pár lidem možná nepodíváte do očí.

Jedovatá

Rozkládající se alkohol vám pěkně přiostřuje jazyk. I krotký beránek vás v oblaku toxinů umí poslat do háje tak, že si možná jeho slova zapíšete do deníčku.

Partyzánská

Než se vyhrabete z alkoholového trestu, nikdo z vás nedostane ani slovo. Urputným mlčením za výkonnější játra!

Smrtící

Tady už ani ibáč nepomůže. Přistavte si k posteli kyblík, vypněte telefon a pro jistotu začněte sepisovat závěť.

AddThis
0 comments

Podobné články: Blog

Google+